AD

بازی METRIA به طور رسمی در اندروید و iOS راه اندازی می‌شود

بازی METRIA به طور رسمی در اندروید و iOS راه اندازی می‌شود
0 541

بازی METRIA یک بازی RPG حماسی فانتزی اکنون به طور رسمی روی پلتفرم های اندروید و iOS راه اندازی شده است. در این بازی، شما در نقش Rio بازی می کنید که او را در سرزمینی ناآشنا پیدا می کنید در حالی که به دنبال یک اتفاق ناگوار در قلعه است. شما برای نجات پایتخت سلطنتی با شخصیت‌های جدید آشنا می‌شوید و به تدریج اسرار پنهان دنیای معمایی متشکل از نه سرزمین را آشکار می‌کنید.

Asobimo توسعه دهنده ژاپنی که با بازی هایی مانند N-Innocence و Against War شناخته می شود، پشت توسعه این تایتل است. پیش‌ثبت‌نام‌های بازی در سپتامبر سال جاری آغاز شد و فهرست فروشگاه iOS تاریخ انتشار مورد انتظار ۷ نوامبر ۲۰۲۳ را نشان داد که در این تاریخ اجرایی شد.

گرافیک این بازی چشمگیر است اما مطمئناً با بازی که معیار این سبک است مطابقت ندارد. گیم پلی اصلی حول یک تیم متشکل از سه شخصیت می چرخد تا یک آرایش برای نبرد ایجاد کند که زمان بندی تغییر شخصیت ها کلید پیروزی است.

این کاراکترها حرکات ویژه ای نیز خواهند داشت که به شما کمک می کند تا به راحتی حریفان را شکست دهید. شما همچنین یک حالت چند نفره برای دعوت دوستان به گروه دارید. اگر از طرفداران بازی‌های RPG با کوئست‌های فراوان و رومینگ رایگان هستید، این بازی ممکن است مطابق میل شما باشد. از طرفی بازیکنان می توانند انتظار طیفی از جوایز و پاداش های هیجان انگیز را داشته باشند:

  • پاداش لاگین به جشن انتشار (Release Celebration Login Bonus): دریافت تاروت های ویژه و در مجموع 3700 سنگ ستاره به مدت 14 روز
  • پاداش لاگین مبتدی (Beginner Login Bonus): کسب 2700 سنگ ستاره به مدت 7 روز
  • پاداش Guaranteed SSR Tutorial Gacha: بازیکنان جدید تضمین می شوند که در طول این آموزش، یک کاراکتر SSR یا تاروت دریافت کنند.
  • جوایز پیش‌ثبت‌نام (Pre-Registration Rewards): بازیکنان می‌توانند تاروت‌های انحصاری، ارز درون‌بازی، آیتم‌های XP، آیتم‌های شفابخش و ارز خرید را به‌عنوان هدایای تشکر برای رسیدن به 200000 پیش‌ثبت‌نام درخواست کنند.

این جوایز در مدت این کمپین، که از 7 نوامبر 2023 تا 31 ژانویه 2024 (JST) اجرا می شود، در دسترس بازیکنان است. با راه اندازی رسمی METRIA، بازیکنان علاقه مند می توانند به آن دسترسی داشته باشند و آن را از طریق فروشگاه Google Play و Apple Store  برای هر دو دستگاه اندروید و iOS دانلود کنند.

بازی METRIA برای اندروید

بازی METRIA برای IOS

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.