AD

روش های رفع ارورها و مشکلات بازی Forza horizon 3

0 1,621

وقتی کمپانی playground games پا به عرصه ساختن بازی های ریسینگ گذاشت به یکی از رقیب های سرسخت سری نید فور اسپید تبدیل شد. اما بدون شک بازی بزرگی مانند بازی Forza horizon 3 نیز، مانند بقیه بازی هایی که برای پی سی عرضه می شود، خالی از اشکال نبوده و باگ هایی همگام نصب یا پس از ان توسط کاربران گزارش شده است. در این مقاله آموزشی از  سایت  ایموجو قصد داریم شما را به صورت کامل با راه حل های رفع مشکلات بازی فورتزا هورایزن ۳ آشنا سازیم. پس با ما همراه باشید.

بازی Forza horizon 3 اولین رقیب جدی برای کمپانی EA

در سال های گذشته کمپانی EA با سری نید فور اسپید (need for spead) توانسته بود در قلمرو بازی های ریسینگ حکم رانی کند؛ اما وقتی کمپانی playground games پا به عرصه ساختن بازی های ریسینگ گذاشت به یکی از رقیب های سرسخت سری نید فور اسپید تبدیل شد. در بازی Forza horizon 3 علاوه بر مسابقات فوق العاده زیبای جاده ای، مسابقات اف رود نیز اضاف شده که میتواند گیمر را برای ساعت ها میخ کوب کند.

همچنین با قابلیت انلاین که برای این نسخه فورزا هورایزون تعریف شده، میتوانید ساعت ها با دوستان خود بصورت انلاین به رقابت بپردازید بدون انکه گذر زمان را متوجه شوید. این بازی در سال دو هزار و شانزده انحصارا برای سیستم های پشتیبانی کننده از مایکروسافت یعنی ایکس باکس و پی سی روانه بازار شد.

اما بدون شک بازی بزرگی مانند بازی Forza horizon 3 نیز، مانند بقیه بازی هایی که برای پی سی عرضه می شود، خالی از اشکال نبوده و باگ هایی همگام نصب یا پس از ان توسط کاربران گزارش شده است.

 


آموزش کامل و جامع بازی پلاتو Plato

 • ۱۶ ,اردیبهشت, ۱۳۹۹
 • 2381

 


آموزش صفر تا صد بازی فکری شطرنج

 • ۱۸ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 1374

 


آموزش گرفتن کیف در نسخه موبایل پابجی (PUBG)

 • ۷ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 1224

 


آموزش بازی پابجی با دسته PS4

 • ۷ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 1005

 


آموزش گرفتن بلیط طلایی کلش آف کلنز رایگان

 • ۴ ,اردیبهشت, ۱۳۹۹
 • 892

 


آموزش بازی فکری تاجر کوچولو

 • ۷ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 855

رفع مشکلات و ارورهای بازی Forza horizon 3

بررسی مشکلات بازی را با ذکر این نکته ادامه می دهیم که این اشکالات در تمام نرم افزار ها به ویزه نسخه های غیر اورجینال مشاهده می شود؛ بنابراین این مشکلات باعث نمی شود که گیمر های حرفه ای تنها با در نظر گرفتن این مشکلات راجع به بازی های عالی از جمله Forza horizon 3 نظر دهند. در ادامه راه حل هایی برای کلیدی ترین مشکلات این بازی ریسینیگ زیبا به شما ارائه میدهیم امیدواریم با استفاده از این نکات مشکلاتی که برای شما ممکن است ایجاد شود رفع شود.

اجرا نشدن بازی Forza horizon بر روی ویندوز

یکی از مشکل هایی که گیمرهای بازی فورتزا هورایزن ۳ با ان مواجه هستند اجرا نشدن ان روی ویندوز هایی به جز ویندوز ده 64 بیتی ورژن 14393.101 است. این مشکل به این معنی است که اگر ویندوز شما این ورژن از ویندوز ده یا بالاتر باشد بازی اجرا خواهد شد. در غیر این صورت خیر. برای اینکه ورژن ویندوز خود را پیدا کنید ابتدا کلید های ترکیبی win +R را همزمان فشار دهید تا Run اجرا شود. سپس کلمه Winver را تایپ کنید. در صفحه باز شده میتوانید ورژن ویندوز را در دومین خط مشاهده کنید.

اجرا نشدن بازی Forza horizon بر روی ویندوز

ارور visual studio community  در بازی Forza horizon 3

برای حل این مشکل باید اخرین نسخه visual studio community را نصب کنید. سپس برای رفع هرگونه ارور احتمالی در حین نصب بازی نرم افزار Windows 10 sdk را نیز نصب کنید تا با مشکلی مواجه نشوید.

مشکل کند اجرا شدن بازی فورتزا هورایزن ۳

اگر از قدرت سیستم خود اطمینان دارید و می دانید که سیستم شما میتواند بازی را بطور کامل ساپورت کند اما باز هم افت فریم دارید مراحل زیر را انجام دهید:

 1. به Task manger بروید.
 2. سپس بازی را پیدا کنید و روی پروسس ان کلیک کنید سپس از بین گزینه ها go to details را بزنید و دوباره روی پروسس بازی کلیک کنید.
 3. وارد Set affinity شوید سپس تیک گزینه core 0 را بردارید. اکنون مراحل را تایید کنید و بازی را اجرا کنید. به این ترتیب می توانید بدون مشکل بازی خود را اجرا کنید.

حل ارور FH501 حین نصب بازی Forza horizon 3

این ارور بدلیل نصب نبودن Directx 12 است. اگر سیستمتان از دایرکت ایکس دوازده پشتیبانی میکند ان را نصب کنید و بازی را اجرا کنید

یکی دیگر از مشکلات که باعث لگ میشود، استفاده نکردن تمام قدرت سیستم در جرای بازی است:

برای اینکه از تمام قدرت سیستم استفاده کنید نرم افزار game booster را نصب کنید. سپس بازی را با این نرم افزار اجرا کنید. خودتان تفاوت را احساس خواهید کرد.

رفع ارور d3dcopiler_43.dll در بازی فورتزا هورایزن ۳

برای حل این ارور، اخرین نسخه Directx را نصب کنید.

به بررسی ارور های بازی فورتزا هورایزن ۳ در حین نصب و اجرای این بازی پرداختیم. حال شما به عنوا یک گیمر می توانید به راحتی از این بازی لذت ببرید. امیدواریم مطلب فوق برای شما کاربردی بوده باشد. برای سایر آموزش های گیم می توانید به دسته آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید و از مظالب کاربردی و مفید این بخش استفاده نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.