AD

آموزش هک بازی براول استارز بدون نیاز به روت و فیلتر

0 1,988

ما در این مقاله از مجموعه مقالات آموزش گیم سایت ایموجو تصمیم داریم آموزش هک براول استارز را به شما ارائه کنیم. شما با استفاده از این هک Brawl Stars می توانید همه منابع را به صورت نا محدود به دست بیاورید یکی از این مورد ها همان جم های داخل بازی می باشد. علاوه بر نا محدود شدن منابع شما دسترسی به همه چیز را به دست می آورید و یک بازی کاملا نا محدود را بازی می کنید.

نحوه هک براول استارز (Brawl Stars)

بازی براول استارز تقریبا دو سال قبل توسط کمپانی سوپرسل منتشر شده است. این بازی یک حرکت چشم گیر نسبت به دو بازی کلش آف کلنز و کلش رویال می باشد. موضوع این بازی پیرامون شخصیت هایی به نام Brawlers می باشد. خیلی ها به دنبال این می باشند تا منابع بی نهایت و نا محدود از داخل این بازی به دست می آورند شما با یادگیری نحوه هک براول استارز می توانید به این منابع دست پیدا کنید.

در حال حاضر بیست و دو کاراکتر برای باز کردن قفل ها وجود دارند که هر کدام دارای یک حمله بی نظیر اساسی و مخصوص به خود می باشند. طراحی شخصیت ها نیز مانند انیمیشن ها و صدا پیشه عالی است. شما می توانید که منابع داخل بازی را با استفاده از پول واقعی خریداری کنید، یکی از این منابع جم می باشد که ارزنده ترین ارز داخل بازی Brawl Stars می باشد، شما از طریق هک این بازی نیز می توانید جم فراوانی به دست بیاورید.

گیم پلی این بازی سرگرم کننده می باشد اما به نظر خود من به اندازه کلش رویال جذب کننده نمی باشد. در کل کمپانی سوپرسل به کسب در آمد از بازی های خود مشهور می باشد و براول استارز نیز از این قاعده مستثنی نیست. مواد مهم داخل این بازی موارد مقابل می باشند: سنگ های قیمتی یا همان جم، سکه ها، توکن ها، توکن های ستاره، بلیط ها و امتیازات قدرت می باشد. همان طور که گفته شد ارز ممتاز جم می باشد که از طریق هک براول استارز و خرید درون بازی به دست می آید.

نحوه هک براول استارز (Brawl Stars)

روش هک براول استارز (Brawl Stars)

شما اگر می خواهید این بازی پر طرفدار را با منابع نا محدود بازی کنید، بهترین روش برای شما هک کردن Brawl Stars می باشد. شما با هک براول استارز می توانید نسبت به رقیب های خود در بازی جلو تر بیفتید. شما بدون هیچ گونه روت کردنی می توانید از این هک براول استارز استفاده کنید، بدون این که نگرانی در مورد بن شدن در براول استارز داشته باشید. این هک با استفاده از برنامه گیم گاردین استفاده می افتد و شما را با یک دنیای نا محدود آشنا خواهد کرد.

احتمالا باید حس جالبی باشد که شما هیچ وقت جم و سکه را در داخل بازی کم نیاورید. شما برای شروع کردن هک براول استارز باید برنامه گیم گاردین را دانلود کنید، نگران حجم این فایل نباشید چون خیلی کم است و شما برای نصب آن نیازی به روت کردن گوشی خودتان نخواهید داشت. پس از دانلود کردن گیم گاردین باید این برنامه را نصب کنید. شما پس از نصب کردن گیم گاردین باید داخل سایت خود این برنامه بروید.

سپس باید  Brawl Stars Hack را جست و جو کنید و آن را انتخاب کنید. بعد از این که توانستید هک براول استارز را پیدا کنید باید آن را دانلود کنید و سپس با استفاده کردن از خود آن بازی را اجرا کرده و سپس بازی براول استار را در یک دنیای نا محدود شروع کنید.

 


آموزش قدم به قدم بازی کستل کلش (Castle Clash)

 • ۸ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 12

 


آموزش کامل گرفتن جم در بازی براول استارز

 • ۸ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 12

 


آموزش نصب کستل کلش (Castle Clash) تنها با چند کلیک

 • ۸ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 12

 


آموزش صفر تا صد حل مشکلات در بازی GTA V

 • ۷ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 31

 


آموزش خرید جم در بازی لوردز موبایل (lords mobile)

 • ۷ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 13

 


آموزش بازی اوکی (Okey) ترکی، بازی اوکی ترکیه

 • ۷ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 105

موارد به دست آمده از هک براول استارز (Brawl Stars)

اولین چیز مهمی که شما با استفاده از هک براول استارز جم نا محدود می باشد که قدرت شما را خیلی بیشتر از قبل خواهد کرد، مورد بعدی که این هک به شما می دهد طلای نا محدود می باشد. با نا محدود شدن این دو مورد شما می توانید هر جنگجو یا همان Brawler را که خواستید را انتخاب کنید. در نسخه اصلی بازی براول استارز شما باید برای چت کردن با دوستان خودتان پول پرداخت کنید و رایگان نمی باشد، با این Brawl Stars شما می توانید بدون پرداخت هیچ پولی با دوستان خودتان چت کنید. در نهایت این را بگویم که با استفاده از گیم گاردین شما می توانید از همه چیز در بازی براول استارز استفاده کنید.

با یکی دیگر از آموزش های سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه بودیم. در این آموزش هک بازی براول استارز پرداختیم. امیدواریم که این آموزش نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما همچنین می توانید با مراجعه به سایت ایموجو از تازه ترین اخبار گیم نیز اطلاع پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.