AD

آموزش گرفتن کیف در نسخه موبایل پابجی (PUBG)

2 929

خیلی از افراد به دنبال گرفتن کیف در پابجی هستند. از این رو قصد داریم در این پست به شما اموزش دهیم که چگونه کیف در نسخه موبایل پابجی (PUBG) را به دست بیاورید. مشخص است که گرفتن کیف های کمیاب روند طولانی تری دارد. البته باز این موضوع به شانس شما بستگی دارد. اگر شما خوش شانس باشید خیلی زود به آن دست خواهید یافت. چنانچه دوست دارد این آموزش را فرا بگیرید در این مطلب با مجله ایموجو همراه باشید.

نحوه گرفتن کیف در پابجی

پابجی موبایل یکی از بازی های اکشن استودیو t22encent games می باشد که طرفدار های زیادی در بین مردم دارد. شما در این بازی باید مانند بازی های نبرد رویال عمل کنید. نسخه موبایل پابجی دارای یک نقشه می باشد که داخل آن صد بازیکن می توانند بازی کنند. شخصیت های موجود در نسخه پابجی دارای وسیله های متفاوتی هستند. نسخه موبایل پابجی یک بازی پر طرفدار آنلاین چند نفره می باشد. استودیو این بازی یک نسخه از این بازی را ارائه کرده است که شما در آن می توانید با سخت افزار های ضعیف تر بازی کنید. همان طور که گفتم این بازی طرفدار های زیادی را در سراسر جهان دارد، دلیل این موضوع گیم پلی اعتیاد آور این بازی می باشد. شما می توانید کیف های متفاوت در نسخه موبایل پابجی ببینید. خیلی از کاربر ها به دنبال این می باشد که چگونه کیف های PUBG را به دست بیاورند. ما نیز در این پست روش گرفتن کیف در PUBG را به شما ارائه خواهیم کرد. گرفتن کیف در پابجی بسیار مهم است آن را دست کم نگیرید.

نسخه موبایل PUBG جوایز زیادی را به بازیکن ها می دهد، که البته این موضوع تعجب بر انگیزی برای بازیکن های پابجی نمی باشد و همه به آن آشنا هستند. یکی از روش های گرفتن کیف در پابجی استفاده از همین جایزه ها می باشد. یکی از تورنمنت هایی که در سال 2019 در جریان بود در طول مسابقه به بازیکن ها یک کد باز خرید می داد. بازیکن ها با استفاده از این کد ها می توانستند وسایلی بگیرند که یکی از آن ها همان گرفتن کیف در PUBG بود. اما شما هنوز می توانید از این کد ها استفاده کنید. اما چیزی که مورد سوال همه است، این است که با استفاده از این کد ها چه چیز هایی می توانند دریافت کنند.

گرفتن کیف در پابجی

مراحل باز خرید کد برای گرفتن کیف در PUBG به صورت رایگان

شما در ابتدا باید برای گرفتن کیف در پابجی به مرکز رسمی PUBG Mobile مراجعه کنید و دوباره آن کد را وارد کنید. شما باید شناسه شخصیت خود را در اولین جای خالی وارد کنید. (نمایه خود را برای شناسه کاراکتر بررسی کنید.) سپس کد PUZAZY48GJ را در جای خالی بعدی وارد کنید. پس از آن شما باید کد نشان داده شده در تصویر را وارد کنید. در نهایت شما با پخش رویداد نسخه موبایل پابجی می توانید که کیف را به دست آورید. حال بعضی ها به دنبال گرفتن کیف های رنگی در پابجی موبایل می باشند. خیلی از کاربر ها با استفاده از ارز واقعی از خود فروشگاه پابجی خرید می کنند. خوب این مشخص است که کیف های رنگی در پابجی شخصیت شما را خاص می کند. شما می توانید با کشتن رقیب ها و رفتن بر روی جعبه های آن ها شانس خود را امتحان کنید و ابزار را به دست آورید. پس شانس خود را برای گشودن جعبه ها امتحان کنید، ممکن است کیف رنگی را در داخل این جعبه ها به دست آورید. با نقد و بررسی بازی پابجی می توانید با تمامی نقاط قوت و ضعیف این بازی آشنا شوید.

شما برای ما از گرفتن کیف در پابجی بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با گرفتن کیف در پابجی آشنا کردیم. چنانچه در این زمینه تجربه دارید، آن را از طریق قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا گرفتن کیف در پابجی را به آسان ترین شکل انجام دهند. همچنین  با آموزش بازی پابجی لایت شما می توانید با تمامی مراحل بازی آشنا شوید و از بازی کردن لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. سیما می گوید

    هر کاری کردم نمیتونم کیفو بگیرم خخخخخ خیلی سخته بخدا
    من زیاد تلاش کردم نشد

  2. کاروان می گوید

    ببخشید باید کیفو بخریم؟؟؟؟؟یا خودمو بگیریم تو بازی من نگرفتم چی به چیههههههه؟؟؟؟؟؟؟کد خرید کیفو از کجا بیاریم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.