آموزش گرفتن کیف در نسخه موبایل پابجی (PUBG)

آموزش گرفتن کیف در نسخه موبایل پابجی (PUBG)

خیلی از افراد به دنبال گرفتن کیف در پابجی می باشند ما نیز در این پست این روش ها را به شما ارائه کرده ایم. مشخص است که گرفتن کیف های کمیاب روند طولانی تری دارد البته باز این موضوع به شانس شما بستگی دارد، اگر شما خوش شانس باشید خیلی زود به آن دست خواهید یافت.

نحوه گرفتن کیف در پابجی

پابجی موبایل یکی از بازی های اکشن استودیو t22encent games می باشد. که طرفدار های زیادی در بین مردم دارد این بازی شما در این بازی باید مانند بازی های نبرد رویال عمل کنید. نسخه موبایل پابجی دارای یک نقشه می باشد که داخل آن صد بازیکن می توانند بازی کنند. شخصیت های موجود در نسخه پابجی دارای وسیله های متفاوتی هستند.

نسخه موبایل پابجی یک بازی پر طرفدار آنلاین چند نفره می باشد، استودیو این بازی یک نسخه از این بازی را ارائه کرده است که شما در آن می توانید با سخت افزار های ضعیف تر بازی کنید. همان طور که گفتم این بازی طرفدار های زیادی را در سراسر جهان دارد، دلیل این موضوع گیم پلی اعتیاد آور این بازی می باشد.

شما می توانید کیف های متفاوت در نسخه موبایل پابجی ببینید، خیلی از کاربر ها به دنبال این می باشد که چگونه کیف های PUBG را به دست بیاورند. ما نیز در این پست روش گرفتن کیف در PUBG را به شما ارائه خواهیم کرد.

نسخه موبایل PUBG جوایز زیادی را به بازیکن ها می دهد، که البته این موضوع تعجب بر انگیزی برای بازیکن های پابجی نمی باشد و همه به آن آشنا هستند. یکی از روش های گرفتن کیف در PUBG استفاده از همین جایزه ها می باشد. یکی از تورنمنت هایی که در سال ۲۰۱۹ در جریان بود در طول مسابقه به بازیکن ها یک کد باز خرید می داد. بازیکن ها با استفاده از این کد ها می توانستند وسایلی بگیرند که یکی از آن ها همان گرفتن کیف در PUBG بود.

اما شما هنوز می توانید از این کد ها استفاده کنید. اما چیزی که مورد سوال همه است، این است که با استفاده از این کد ها چه چیز هایی می توانند دریافت کنند.

نحوه گرفتن کیف در پابجی

مراحل باز خرید کد برای گرفتن کیف در PUBG به صورت رایگان

شما در ابتدا باید برای گرفتن کیف در PUBG به مرکز رسمی PUBG Mobile مراجعه کنید و دوباره آن کد را وارد کنید. شما باید شناسه شخصیت خود را در اولین جای خالی وارد کنید. (نمایه خود را برای شناسه کاراکتر بررسی کنید.) سپس کد PUZAZY48GJ را در جای خالی بعدی وارد کنید. پس از آن شما باید کد نشان داده شده در تصویر را وارد کنید. در نهایت شما با پخش رویداد نسخه موبایل پابجی می توانید که کیف را به دست آورید.

حال بعضی ها به دنبال گرفتن کیف های رنگی در پابجی موبایل می باشند. خیلی از کاربر ها با استفاده از ارز واقعی از خود فروشگاه پابجی خرید می کنند. خوب این مشخص است که کیف های رنگی در پابجی شخصیت شما را خاص می کند. شما می توانید با کشتن رقیب ها و رفتن بر روی جعبه های آن ها شانس خود را امتحان کنید و ابزار را به دست آورید.

پس شانس خود را برای گشودن جعبه ها امتحان کنید، ممکن است کیف رنگی را در داخل این جعبه ها به دست آورید. با نقد و بررسی بازی پابجی می توانید با تمامی نقاط قوت و ضعیف این بازی آشنا شوید.

2 دیدگاه دربارهٔ «آموزش گرفتن کیف در نسخه موبایل پابجی (PUBG)»

  1. blank

    ببخشید باید کیفو بخریم؟؟؟؟؟یا خودمو بگیریم تو بازی من نگرفتم چی به چیههههههه؟؟؟؟؟؟؟کد خرید کیفو از کجا بیاریم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا