AD

آموزش انواع تقلب در پابجی موبایل

1 1,163

همیشه بازیکن ها به دنبال یک راه آسان برای رسیدن به پیشرفت در بازی می باشند. ما در این قسمت از آموزش بازی پابجی قصد داریم راه کار های پیشرفت را با یاد دادن تقلب در پابجی موبایل به شما و نحوه جلوگیری از تقلب دشمنانتان به شما ارائه دهیم. بازی پابجی موبایل دارای یک نوع تقلب نمی باشد و  انواع تقلب در آن وجود دارد. دو تقلب مشهود هک سرعت و هک هدف می باشد. اگر دوست دارید در بازی پابجی بازیکن حرفه ای شوید حتما این مطلب از سایت ایموجو را دنبال کنید.

آموزش روش های تقلب در پابجی موبایل

بازی PUBG Mobile از بهترین بازی های ویدیویی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. بسیاری از بازکنان و کاربران این بازی برای پیشرفت در بازی پابجی معمولا از روش های ساده مانند هک کردن  یا تقلب کردن استفاده می کنند. در حقیقت بازیکن ها از اولین روز انتشار به دنبال تقلب در پابجی موبایل بودند، اما این موضوع از اولین روز برای سازنده ها یک مشکل بزرگ بوده است. آن ها در به روز رسانی ها هر دفعه سعی بر این دارند که بازی را متعادل تر کنند تا بازیکن ها بتوانند با عدالت بازی کنند.

به خاطر تقلب در پابجی موبایل بازیکن ها از بازی اخراج می شوند با این حال هنوز هم احساس می کنند تقلب های پابجی موبایل از بین نمی روند، حداقل مشخص است که به این زودی ها از بین نمی روند. در اواخر سال میلادی 2019 این مشکل به طور کامل آشکار گردید. درست زمانی که یوتیوب به طور رسمی نشان داد که دکتر دیسرسپکت (Dr Disrespect) توسط یک هکر زمانی که در حال بازی بود، کشته شد. این موضوع منجر به حذف وی از بازی و تبدیل شدن به یک مارک تجاری برای طرفداران خود شد. در حالی که دکتر به طور دقیق از سخن های خود عقب نمانده است، مقیاس مسئله تقلب های موجود در پابجی نشان می دهد که این بازی هنوز با مشکل هایی روبرو می باشد. ما این جا مسئله گزارش کردن کسی را که نیز تقلب می کند را برای شما می گذاریم.

انواع تقلب در پابجی موبایل

زمانی که تقلب در پابجی موبایل مطرح شد، از روش های مختلفی برای هک کردن بازی پابجی استفاده شد که به طور کلی دو نوع از هک ها مورد توجه قرار گرفت که به آن هک سرعت و هک هدف می گویند. هر دوی این هک ها نیاز به توضیح دارند یکی از آن ها باعث می شود که با سرعت زیاد نقشه را دور بزنید، در حالی که هک دیگر به شما این امکان را خواهد داد تا سلاح شما به طور خودکار به دشمنانتان شلیک کند و آن ها را بکشد. البته نوع های دیگری از تقلب نیز وجود دارد که به این شدت وضوح ندارند.

تقلب در پابجی موبایل

ضربات و هک های پابجی موبایل

ضربات و هک های بازی پابجی بیشترین اذیت کننده های موجود در بازی می باشند. آن ها کنترل یک بازیکن را به دست می آورند و به طور خودکار آن را به سمت حریفان هدایت می کنند. این می تواند از چند طریق مختلف مورد سو استفاده قرار بگیرد. بدیهی ترین این است که هر گلوله ای که قرار است شلیک شود به طرف حریف خواهد خورد، نشانه گیری دقیق زیاد مهم نیست. این دقیقا توضیح این است که چرا بعضی ها یک دفعه می میرند.

برخی از هک های بازی پابجی موبایل همچنین شلیک خودکار را اضافه می کنند، بنابراین اگر هک تشخیص دهد که یک شلیک بدون مانع در مقابل حریف دارد. به طور خودکار شلیک خواهد کرد. این در واقع یک هک می باشد که به طور خودکار شما را برنده می کند. شما اگر حتی به کسی نزدیک شوید و این هک برای او روشن باشد به طور خودکار شما خواهید مرد. خوشبختانه این امر در زمان پخش مرگ شما کاملا مشهود خواهد بود، اگر شما می خواهید که دست دشمنان خود را رو کنید می توانید دکمه گزارش را بزنید و بسته تقلب بندی را ارسال کنید.

هک سرعت تقلب در پابجی موبایل

هک های سرعت در پابجی موبایل گزینه های کمتر آسیب زایی می باشند و در بعضی مواقع می توانند شاهد سرگرمی آن ها باشند. آن ها اغلب یک سرعت افزاینده عظیم را همیشه به بازیکن می دهند. این به این معنی است که شما می توانید در چند ثانیه کوتاه از یک طرف نقشه به طرف دیگر نقشه بروید. این سرعت باعث خواهد شد که شما به سادگی بتوانید از دست یک دشمن فرار کنید. زمانی هم که شما به دنبال یک دشمن می باشید این هک برای شما خیلی کار آمد خواهد بود.

در واقع سودمندی این امر محدود تر از هک هدف است. هکر بلافاصله آشکار می شود، بنابراین این احتمالا فقط برای دو بازی قبل از ممنوع الخروج بودن خوب است، در مراحل بعدی یک بازی باعث می شود که آن ها به طور نا خواسته بمیرند.

اسکریپت های بازیابی پابجی موبایل  (PUBG Mobile)

تقریبا تمامی سلاح های موجود در پابجی موبایل نوعی از دیر کرد را دارند و از شما انتظار می رود که اجرای یک تاخیر کوتاه بین عکس ها چگونگی کنترل آن یا تنظیم مجدد آن را یاد بگیرید. با این حال برخی از مردم تصمیم به بارگیری اسکریپت ها یا ماکرو هایی می گیرند که به طور خودکار این مسئله ها را مدیریت می کنند. این بدان معناست که تنها کاری که شما باید انجام دهید فقط زدن دکمه شلیک می باشد. حتی لازم نیست موس خود را تکان دهید و تنظیم کنید تا بتواند از آن استفاده کند.

زیرا این اسکریپت ها برای همه آن ها این کار را انجام می دهند و هر شلیک دقیقا به همان جایی می رود که لازم بود برود. البته به این نوع هک نمی شود گفت که هک هدف است، زیرا نمی تواند به یک هدف قفل شود. اما این یک مزیت بزرگ را به بازیکن ها در دعوا می دهد، متاسفانه کشف آن بسیار دشوار می باشد. زیرا این موضوع فقط می تواند شخصی باشد که تسلط مجدد سلاح های خاص را دارد.

هک دیوار پابجی

این تقلب در پابجی موبایل به متقلب ها این اجازه را خواهد داد که بقیه بازیکن ها در در داخل دیوار ها ببینند یا المان های ul را به بازی برای آشکار کردن مکان دشمنان به شما نشان خواهد داد. در صورت نزدیکی، نسخه های رایج این هک بازیکن ها یا اسکلت آن ها را به هکر نشان می دهند.

این موضوع به این معنی می باشد که هکر ها محل رفت و آمد بازیکن ها در آن طرف نقشه را نمی بینند، اما می توانند از این اطلاعات به نفع خود استفاده کنند تا از بازیکن هایی که مشکوک هستند خود را پنهان کنند. اگر یک هکر هوشمند باشد می تواند از هک دیواری استفاده کند و این را طوری نشان دهد که کسی متوجه نشود. زیرا می تواند جوری رفتار کند که اطلاعات قانونی برای گزارش او در کار نباشد.

تقلب در پابجی موبایل

روش های دیگر تقلب در پابجی موبایل

تعداد کمی تقلب دیگر وجود دارد که در موارد بالا به آن اشاره نشده است. غارت سریع یکی از موارد معمول است که به بازیکن ها این امکان را می دهد تا همه چیز ها را روی یک غرفه جمع کنند و به طور خودکار وسایل مورد نیاز خود را در یک ثانیه مجهز کنند. مشخص است که این موضوع مفید نیست زیرا بیشتر بازیکن ها ماهر می توانند به هر حال این کار را با تکنیک غارت می شود انجام داد.

برخی از بازیکن ها همچنین ادعا می کنند که سوئیچ های کار با تاخیر دارند، این تقلب در پابجی موبایل به گونه ای طراحی شده است که سایر بازیکن ها را از بازی عقب نگه خواهد داشت. اما باید بگوییم که هرگز ندیده ایم که در واقع از آن ها استفاده شود. همچنین موانعی را می تواند قرار دارد به طور مثال به بازیکن ها این امکان را می دهد که از وسایل پرنده ای با سرعت بالا استفاده کنند.

یک تقلب دیگر نیز در بازی وجود دارد که زره های قابل تمدید استفاده کنند تا بدن آن ها در هر صورت دارای پوشش باشد، اگر چه به نظر می رسد که در اواخر این هک از بین رفته باشد. اما در آخر شما اگر علاقه ای به تقلب در پابجی نداشته باشید می توانید متقلب ها را گزارش کنید.

شما اگر در پابجی با یک فریبکار واضح روبرو هستید می توانید از دکمه گزارش بزرگ قدیمی که روی صفحه وجود دارد استفاده کنید. کافی است که شما روی آن یک ضربه بزنید. به طور کلی یک بررسی روی پابجی موبایل وجود دارد به نام پابجی کورپ (PUBG Corp) که فعالیت هکر ها را ممنوع می کند. فقط شما باید حواستان باشد که گزارش های طولانی ندهید. 

سیستم های ضد تقلب بر روی پابجی موبایل

هم چنین سیستم های ضد تقلب بر روی پابجی موبایل وجود دارد که به طور خودکار برخی از هک های شناخته شده را ردیابی کرده و پخش کننده را به صورت خودکار ممنوع می کند. به نظر می رسد پابجی کورپ این مورد ها را با همه هک های معروف شناخته شده به روز می کند. بنابراین اغلب اوقات شما نمی توانید از یک هک معروف استفاده کنید و همیشه باید به دنبال روش های جدید تقلب در پابجی موبایل باشید.

شما برای ما از تقلب در پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با تقلب در پابجی موبایل آشنا کردیم. چنانچه در این زمینه تجربه دارید، آن را از طریق قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا به بهترین شکل تقلب در پابجی موبایل را انجام دهند. امیدواریم این مطلب از سایت ای موجو در بازی پابجی به کمک شما بیاید. برای آموزش بازی های موبایلی و اندرویدی میتوانید به سایت مجله بازی موبایل ایموجی مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. سیما می گوید

    ممنون از ایموجو برای مقالات خیلی خوبش. واقعا مطالب عالی دارین. از این مطلب هم کلی نکته جالب در مورد تقلب بازی پابجی یاد گرفتم. مرسی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.