AD

آموزش هک بازی پابجی موبایل (PUBG MOBILE)

5 15,963

آموزش هک بازی پابجی موبایل (PUBG MOBILE) را در این مطلب از ایموجو فرا بگیرید. چگونه می توانیم بازی پابجی موبایل را هک کنیم؟ در این مطلب با هک بازی  پابجی موبایل آشنا می شوید. به شما آموزش می دهیم که چگونه یک صفحه ی جعلی یا فیک بسازید و با آن، اکانت پابجی دیگران را هک کنید. با هک بازی PUBG ایمیل و پسورد فرد هک شده به شما نشان داده می شود. برای آشنایی بیشتر با هک کردن این بازی با مجله ایموجو همراه باشید.

نحوه هک بازی پابجی موبایل

بازی پابجی از محبوبیت زیادی در بین طرفداران ایرانی خود برخوردار است و تعداد گیمرهای این بازی روز به روز در حال افزایش است. طبیعتا این بازی با این تعداد طرفدار، افرادی را به فکر هک کردن و دستکاری آن می اندازد تا با هک بازی پابجی موبایل به قابلیت هایی برسند که بازیکنان دیگر آن ‌ها را ندارند. در این مطلب می خواهیم به شما آموزش می دهیم که چگونه یک صفحه ی جعلی بسازید و با آن، اکانت پابجی دیگران را هک کنید.

از جمله راه های پیشرفت در بازی پابجی موبایل، خرید یوسی یا همان پول این بازی می باشد. برای خرید UC ارزان پابجی کافی است که به وب سایت معتبر ایران موجو مراجعه فرمایید.

نحوه هک بازی پابجی موبایل

مراحل هک اکانت پابجی

برای هک اکانت پابجی دیگران مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول هک بازی پابجی:

وارد گوگل شوید و کلمه grinta page را سرچ کنید.

 بر روی اولین سایت کلیک کنید. پس از بالا آمدن کامل صفحه بر روی login/signup کلیک کنید.

مرحله دوم هک بازی پابجی:

در این صفحه یوزرنیم خود را وارد کنید. برای وارد کردن ایمیل، وارد برنامه تلگرام خود شوید و در قسمت سرچ کلمه ی fakemailbot را وارد کنید. بعد از سرچ، بر روی اسم اولین ربات، کلیک کنید. بعد از باز شدن صفحه، ربات را استارت کنید و اولین گزینه را ارسال نمایید. پس از ارسال ایمیل فیک توسط ربات، آن را کپی کنید.

مرحله سوم هک بازی پابجی:

 مجدد وارد سایت شوید و ایمیل جعلی را در قسمت آدرس ایمیل، جاگذاری نمایید.

 پس از وارد کردن پسورد انتخابی خود، بر روی گزینه ی من ربات نیستم، کلیک کنید.

حال باید تصاویری که تصویر در نظر گرفته شده را نشان می دهند، انتخاب و بر روی راستی آزمایی کلیک نمایید. پس از کلیک کردن بر روی Get Start به صفحه ی اصلی انتقال پیدا می کنید.

چنان چه به این صفحه منتقل نشدید می توانید با وارد کردن اطلاعات خود در صفحه ی لاگین، وارد صفحه اصلی شوید.

در صفحه ی اصلی، بر روی سه خط نمایش داده شده در قسمت بالا سمت راست کلیک کنید.

با کلیک کردن بر روی SCAMS TABLE صفحه ای باز می شود که باید در این صفحه، PUBG MOBILE را پیدا و بر روی پرچم آمریکا کلیک کنید.

مرحله چهارم هک بازی پابجی:

 در صفحه ی باز شده، یوزرنیم خود را وارد کنید با کلیک بر روی START GENERATOR وارد صفحه ی دیگری می شوید که لینک آن را باید کپی کرده و برای فردی که قصد هک اکانت پابجی او را دارید، ارسال کنید.

 آن فرد بعد از کلیک کردن بر روی لینک، وارد صفحه ی وارد کردن یوزرنیم می شود.

پس از وارد کردن یوزرنیم و کلیک بر روی START GENERATOR وارد صفحه دیگری می شود.

مرحله پنجم هک بازی پابجی:

در این صفحه با کلیک بر روی گزینه IMPROVE TO DATABASE و سپس VERIFY NOE وارد صفحه ای می شود که باید ایمیل فیس بوک یا جیمیل و پسورد خود را وارد کند و در آخر بر روی TART GENERATOR کلیک نماید.

پس از این مرحله اگر شما وارد صفحه اصلی grinta page شوید و صفحه را رفرش کنید در قسمت New Victimes، باید 1V را ببینید که اگر بر روی دکمه سبز رنگ کنار آن کلیک کنید، ایمیل و پسورد فرد هک شده به شما نشان داده می شود.

شما برای ما از هک بازی پابجی بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با هک بازی پابجی آشنا کردیم. چنانچه در این زمینه تجربه دارید، آن را از طریق قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا به بهترین شکل هک بازی پابجی را انجام دهند. امیدواریم این مطلب از سایت ایموجو در بازی پابجی به کمک شما بیاید. برای آموزش بازی های موبایلی و اندرویدی می توانید به سایت مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظرات
 1. معین کیومرثی می گوید

  عالیه خیلی خیلی عالیه

 2. Rahman می گوید

  بیسار عالی

 3. شهاب جلالی می گوید

  خوب

 4. .A. می گوید

  عالی

 5. علی اکبر می گوید

  خوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.