آموزش گذاشتن عکس در پابجی موبایل

آموزش گذاشتن عکس در پابجی موبایل

گذاشتن عکس برای پروفایل پابجی موبایل (PUBG Mobile)، به دلیل ایجاد ترس و دلهره در دل حریفانتان، در برنده و بازنده شدن شما تاثیر به سزایی دارد. شما می توانید با اکانت جی میل، فیسبوک و توئیتر در پروفایل پابجی موبایل خود عکس بگذارید و یا عکس خود را تغییر دهید.

نحوه گذاشتن عکس در پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل، یکی از محبوب ترین بازی های اکشن است که طرفداران زیادی دارد. در این بازی شما همیشه در حال مبارزه با سایر کاربران، در فواصل دور و نزدیک هستید. شاید تاکنون دیده باشید که بعضی از بازیکنان عکس هایی را بر روی پروفایل خود قرار می دهند. گذاشتن عکس برای پروفایل پابجی موبایل، در برنده و بازنده شدن شما تاثیر به سزایی دارد. اگر عکس مناسبی برای پروفایل خود انتخاب کنید، می توانید در دل حریف خود ترس و دلهره بیاندازید. در ادامه با روش های گذاشتن عکس در پابجی موبایل آشنا می شوید.

گذاشتن عکس در پابجی موبایل با اکانت جی میل

بازی PUBG Mobile را باز کنید و سپس به گوشه سمت راست بالای صفحه بروید، روی تنظیمات کلیک کنید. در داخل تنظیمات بر روی log out کلیک کنید و ok را بزنید. در این قسمت شما به صفحه ثبت نام باز می گردید. در این صفحه می توانید وارد حساب جی میل خود شوید. البته اگر اکانت جی میل ندارید نگران نباشید! می توانید به آسانی یک اکانت برای خود ایجاد کنید.

بعد از ورود به اکانت جی میل در قسمت سمت چپ بر روی سه خط کلیک و در بخش تنظیمات، آدرس ایمیل خود را انتخاب کنید. سپس بر روی Manage your Google Account و پس از آن بر روی تب personal info کلیک کنید. در این صفحه شما می توانید در قسمت photo، عکس دلخواه خود را بر روی پروفایلتان قرار دهید. سپس شما وارد بازی شوید و بر روی گوگل پلی کلیک و جی میل خود را انتخاب نمایید. در این صورت عکس پروفایل جی میل شما در قسمت تصویر پروفایل بازی لود می شود.

گذاشتن عکس در پابجی موبایل با اکانت جی میل

آموزش گذاشتن عکس در PUBG Mobile با اکانت فیسبوک یا توئیتر

شما با حساب کاربری فیس بوک و یا توئیتر خود هم می توانید، در پروفایل پابجی موبایل خود عکس بگذارید. زمانی که شما با یک حساب شبکه ی اجتماعی مانند فیس بوک یا توئیتر، در پابجی ثبت نام می کنید، بازی، عکس پروفایل شبکه ی اجتماعی شما را به عنوان تصویر پروفایل آواتار در بازی، می شناسد. شما اگر عکس پروفایل فیسبوک خود را که با PUBG در ارتباط است، تغییر دهید، به طور خودکار عکس پروفایل پابجی موبایلتان هم تغییر می کند. اگر نمی خواهید عکس نمایه ی Facebook خود را تغییر دهید، به تنظیمات بروید و روی خروج کلیک کنید.

وقتی عکس پروفایل خود را در شبکه اجتماعیتان تغییر می دهید، ممکن است مدتی طول بکشد تا این عکس، در بازی تغییر کند. دلیل آن، این است که زمان، لازم است تا داده های تصویر از سرورهای شبکه ی اجتماعی شما به داخل بازی انتقال یابند. فراموش نکنید که این یک مسئله ی فنی نیست، لطفا صبر کنید و منتظر تغییر آن باشید.

آموزش گذاشتن عکس های پابجی موبایل در پروفایل

در این روش شما فقط می توانید از عکس ها یا نمادهای درون بازی استفاده کنید. برای آشنایی یا این روش، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

۱. برای گذاشتن و یا تغییر عکس پروفایل در بازی پابجی، برنامه PUBG Mobile را باز کنید‌. تصویر پروفایل فعلی خود را در گوشه سمت راست بالای صفحه می توانید ببینید.

۲. روی مداد که در سمت چپ منوی اصلی قرار دارد، کلیک کنید.

۳. گزینه Avatar را از منوی سمت راست انتخاب کنید.

۴. هر عکس را می توانید از لیست انتخاب کنید.

۵. هر بازیکنان از این پس می تواند، عکس جدیدی را که انتخاب کرده اید ببیند.

اگر از طرفداران بازی های اکشن به خصوص پابجی موبایل هستید، برای دریافت جدیدترین اخبار بازی می توانید به وب سایت مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا