AD

آموزش نصب نسخه موبایل پابجی لایت (PUBG Lite)

0 2,373

خیلی از کاربرها به علت نداشتن موبایل، با سخت افزار های قوی نمی توانستند بازی پابجی را تجربه کنند. اما کمپانی این بازی با ارائه نسخه جدید به نام PUBG Lite توانسته که امکان بازی را برای سخت افزار های ضعیف تر فراهم کند. ما در این پست نحوه نصب نسخه موبایل پابجی لایت را برای شما شرح داده ایم و کمی هم از مکانیک این بازی را شرح داده ایم. اگر دوست دارید نسخه موبایل پابجی لایت را نصب کنید در این مطلب با ایموجو همراه باشید.

معرفی بازی پابجی موبایل و پابجی لایت

نام اصلی PUBG در اصل همان PlayerUnknown’s Battlegrounds می باشد که به این نام معروف شده است. به دلیل این که این بازی با مضمون نبرد رویال فقط برای موبایل طراحی شده بود از آن انتقاد های فراوانی می شد. این امر در بین کاربر ها نا رضایتی ایجاد کرده بود. به دنبال آن نسخه PUBG Lite موبایل منتشر شد. نسخه ای از پابجی لایت برای کامپیوتر های شخصی نیز منتشر شده است.

بازی موبایل پابجی لایت از موتور غیر واقعی 4 استفاده می کند. این نسخه بر روی گیم پلی اصلی پابجی موبایل ساخته شده است. شما با نصب این بازی می توانید، مسابقه های حالت آرنا (Arena) را در قالب های ده دقیقه ای یا کمتر بازی کنید. شما با نصب نسخه موبایل PUBG Lite می توانید فضای خیلی کمی را روی گوشی خود استفاده کنید. پابجی لایت موبایل فقط به 600 مگابایت فضای خالی و 1 گیگابایت رم نیاز دارد تا بتواند به صورت روان و خوب اجرا شود.

شما باید برای نصب نسخه موبایل PUBG Lite ابتدا آن را دانلود کنید. در مرحله دوم باید آن را نصب کنید، پس از دانلود، فایل دیتا را باید با استفاده از برنامه ZArchiver استخراج کنید. سپس باید پوشه iglite.tencent.com که در این فایل می باشد را به قسمت Android/obb در حافظه دستگاه خود انتقال دهید. شما بعد از انجام این مراحل می توانید نسخه موبایل پابجی لایت را اجرا کنید.

نسخه موبایل پابجی لایت

گیم پلی نسخه موبایل پابجی لایت

شما پس از نصب نسخه موبایل پابجی لایت خواهید دید که شما در یک جزیره 2 کیلومتر در 2 کیلومتر غنی از منابع رها شده اید. حال باید سعی کنید که در بین 60 بازیکن مختلفی که در جزیره می باشند جان خود را نجات دهید. در این جزیره شما باید سعی کنید بهترین اسلحه و وسیله نقلیه را داشته باشید. شما با استفاده از این موارد می توانید به میدان جنگ بروید. چیزی که همه به آن اعتراض دارند تقلب در بازی می باشد. این را به شما بگویم که سیستم نسخه موبایل PUBG Lite به گونه ای است که هیچ گونه تقلبی در آن جای ندارد. شما می توانید در داخل این بازی یک رقابت عادلانه را تجربه کنید.

آرنای این بازی دارای یک نبرد 4 به 4 بدون مرگ همیشگی یا همان با respawn های پی در پی می باشد، که شما می توانید در این نوع مسابقه هیجان زیادی را تجربه کنید. شما می توانید در PUBG Lite موبایل با دوستانتان به صورت گروهی بازی کنید. شما با قبیله و نبرد های قبیله ای خواهید دید که بازی با دوستانتان در هر جا امکان پذیر می باشد. شما یک گرافیک HD و یک کارت صدای بی نظیر را در پابجی لایت تجربه خواهید کرد. شما جلوه های صوتی با کیفیت بالا و سه بعدی را در این نسخه خواهید دید. پابجی لایت موبایل مانند سایر نسخه ها هر چند وقت یک بار به روز رسانی هایی به کاربر ها ارائه می دهد تا بتوانند یک تجربه خوب را در این بازی داشته باشند. 

شما برای ما از نسخه موبایل پابجی لایت بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با نسخه موبایل پابجی لایت آشنا کردیم. چنانچه در این زمینه تجربه دارید، آن را از طریق قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا نسخه موبایل پابجی لایت را به راحتی نصب کنند. امیدوارم که با راهنمایی های بالا بتوانید نسخه موبایل پابجی لایت را به راحتی نصب نمایید. همچنین می توانید با آموزش بازی پابجی لایت شما می توانید با تمامی مراحل بازی آشنا شوید و از بازی کردن لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.