AD

آموزش تیراندازی در نسخه موبایل پابجی (PUBG)

0 325

خیلی از بازیکن ها به دنبال این هستند که به یک بازیکن حرفه ای در پابجی تبدیل شوند. یکی از الزامات این موضوع تبدیل شدن به تیراندازی ماهراست. البته خوب مشخص است که یک تیرانداز حرفه ای باید در مورد سلاح های مختلف و جزئیات بازی بداند. ایموجو نیز سعی کرده است که همه این موضوعات را پوشش دهد. اگر دوست دارید به یک تیرانداز حرفه ای در بازی پابجی تبدیل شوید این مقاله از سایت ایموجو را مطالعه کنید.

نحوه تیراندازی در پابجی

پابجی موبایل یکی از بازی های اکشن به سبک نبرد رویال می باشد که شما می توانید به صورت آنلاین در نقشه های صد نفره این بازی را انجام دهید. همان طور که مشخص است شما در مقابل انسان ها بازی می کنید و این موضوع باعث خواهد شد تا شما نیاز به مهارت های فراوانی داشته باشید. یکی از این مهارت ها تیراندازی در PUBG می باشد. پس همان طور که متوجه شدید همه چیز در مورد جنگ است، بدیهی است که نحوه تیراندازی در PUBG بسیار مهم باشد. شما برای این که تبدیل به تیر انداز حرفه ای در پابجی شوید، می توانید از این پست استفاده کنید.

تیراندازی در پابجی

تعویض حالت های تیراندازی و بهتر کردن سلاح ها در پابجی

شما با فشار دادن دکمه B می توانید نوع شلیک اکثر اسلحه ها را تغییر دهید. حالت های موجود یک شت، انفجار سه شلیک یا شلیک ثابت می باشد. شما می توانید که نوع شلیک را با حالتی که سلاح شما بیشتر سازگار می باشد، تطابق دهید. اکثر سلاح های AR یا Assault Rifles به شما این امکان را خواهند داد تا به صورت دائمی شلیک کنید. که این نوع تیراندازی در پابجی این امکان را به شما خواهد داد که دشمن های در فاصله نزدیک یا متوسط را بکشید. شما می توانید که با استفاده از این دستور حالت اسلحه در پابجی را به تک تیر انداز تغییر دهید، با این کار شما می توانید دشمن های در فاصله های دور را نیز هدف بگیرید.

شما باید حواستان باشد که به طور منظم حالت اسلحه خودتان را اصلاح کنید. این برای قدرت دید شما خیلی مهم می باشد. دید x8 در هنگام شلیک به دشمن از راه دور با دشمن مفید است. اما هنگام جنگیدن در یک محیط کوچک مثلا خانه و یا در راهرو اذیت کننده می باشد و باعث شکست شما خواهد شد. شما می توانید با سه روش مختلف در پابجی تیراندازی کنید. شما می توانید بدون هدف شلیک کنید، با هدف RMB، با نوری که به اسلحه ضمیمه شده است. دومین شلیک با ضربه زدن فعال می شود و نیازی نیست که آن را نگه دارید. شما می توانید هم زمان از اپتیک استفاده کنید و نیز دکمه shift را نگه دارید تا دقیق تر هدف را بگیرید و روی هدف زوم شوید.

قبل از این که شلیک کنید، فکر کنید.

شما باید به این حواستان باشد که وقتی به دشمن شلیک می کنید، نباید توجه بقیه را جلب کنید. درست است که یک ایده خوبی برای به دست آوردن امتیاز می باشد اما شما شاید با جلب توجه دیگران بمیرید و این امتیاز به دشمنان دیگر واگذار شود بنابراین مکان تیراندازی در PUBG بسیار مهم می باشد. شما باید قبل از اینکه به تیراندازی فکر کنید باید فضایی برای مخفی شدن پیدا کنید. شما همیشه باید به یاد داشته باشید که می توانید به دشمنی شلیک نکنید و اجازه بدهید زنده بماند تا او را در فرصت مناسبی بکشید. شما باید به عنوان یک بازیکن حرفه ای پابجی در تیراندازی این را بدانید که همیشه باید یک راه فرار برای خود داشته باشید.

اگر شما چندین دشمن را در دایره دید خود می بینید و آن ها در حال کشتن یکدیگر باشد نیازی نیست که شما خودتان را به خطر بیندازید و از مهارت تیراندازی در پابجی استفاده کنید. شما باید صبرکنید تا آن ها هم دیگر را بکشند در پابجی مهم صبر کردن می باشد. وقتی که یک نفر از این میدان زنده بیرون بیاید به احتمال زیاد همه ی وسیله های بازیکن های مرده را جمع کرده، شما در اینجا باید مهارت تیراندازی در PUBG را به او نشان دهید و او را با یک شلیک از پشت بکشید.

حواستان به دشمنان باشد

شما باید حواستان باشد که وقتی یک دشمن را می کشید و در حال جمع کردن وسایل او می باشید، کسی به شما تیر اندازی نکند. شما در این حالت بی دفاع و آسیب پذیر می باشید. بنابراین باید سعی کنید که این کار را در اسرع وقت انجام دهید البته این را بگویم که اگر دشمن را داخل ساختمان کشته باشید، زیاد نیازی به عجله نیست. اگر شما در تیراندازی در پابجی زیاد حرفه ای نیستید، سعی کنید از حریف هایتان دوری کنید. زیرا شما وقتی تیراندازی کنید دشمنان را به سمت خود خواهید آورد.

همچنین اگر دشمنی را در داخل وسیله نقلیه ای می بینید نباید به او شلیک کنید، زیرا احتمال از بین رفتن او بسیار کم می باشد و شما با این کار فقط سایر دشمن ها را به خود نزدیک کرده اید. البته شما اگر اسلحه های خاصی داشته باشید می توانید به آن ها شلیک کنید.

از نارنجک استفاده کنید

شما حواستان باید به این باشد که شما قبل از پرت کردن نارنجک می توانید آن را طبخ کنید تا سریع تر منفجر شود. البته کلید را خیلی طولانی نگه ندارید که به خودتان آسیب برسد. پس از پنج ثانیه از کشیدن پین نارنجک منفجر خواهد شد. یک راه جایگزین برای پرت کردن نارنجک وجود دارد. شما برای استفاده از این روش باید LMB را برای از بین بردن پین نگه دارید و سپس RMB را پرتاب کنید. نوع نارنجک با استفاده از عدد 5 می تواند عوض شود، هر نارنجک کارایی مخصوص خود را دارد.

شما می توانید از نارنجک ها برای دو هدف استفاده کنید اول این که دشمنان خود را بکشید و دوم این که آن ها را از پناهگاه های خود بیرون بیاورید. هنگامی که دشمن یک نارنجک دود زا نیز می بیند ممکن است برای به دست آوردن دید نیز بیرون در آید. پس شما باید با انواع نارنجک ها در پابجی و کاربرد آن ها آشنا باشید که در صورت لزوم از آن ها استفاده کنید. سعی نکنید که از نارنجک های دود برای مخفی نگه داشتن خود یا تغییر موقعیت استفاده کنید. زیرا که دود های نارنجک از فاصله های بسیار دور معلوم می باشد و باعث آمدن سایر دشمن های شما خواهد شد.

علاوه بر تیراندازی در PUBG باید از خودتان محافظت کنید پس از موانع زمینی نیز باید بهترین استفاده ها را کنید. از موانع موجود در زمین برای محافظت از خود استفاده کنید اجازه ندهید که دشمنان شما را ببینند و به هیچ وجه در فضای باز رفت و آمد نکنید. زیرا شما در این حالت فقط توانایی دیدن یک طرف را دارید اما شخصیت شما از همه ی جهات قابل مشاهده می باشد و به سادگی شما کشته خواهید شد.

هدف تیراندازی در PUBG

شما وقتی به سر بتوانید شلیک کنید قدرت ضربه را بسیار قوی تر کرده اید. حتی شما با یک شلیک بعضی از اسلحه ها به سر دشمنانتان می توانید آن ها را به قتل برسانید. بعضی از کلاه خود ها از سر دفاع می کنند. اما آن ها نمی توانند از صورت محافظت کنند. البته بعضی از کلاه خود ها صورت را نیز پوشش می دهد و قدرت ضربه توسط آن ها نصف خواهد شد. در تیراندازی در PUBG باید عملکرد اسلحه تان را آگاهانه و با دانایی انتخاب کنید.

شما باید برای شلیک از راه دور یا یک کسی که در حال حرکت است باید تمرکز کنید. و منظره خود را تنظیم کنید. وقتی دشمن خیلی دور است، شما باید در جاهایی که ممکن است او مکث کند شلیک کنید. یا وقتی او در حال حرکت است شما باید به کمی جلوتر از او شلیک کنید. انتخاب این مسافت با توجه به سرعت حرکت دشمن باید باشد. صدا خفه کن می تواند فاصله صدای شلیک را کاهش دهد. با این حال به طور کامل نمی تواند این کار را کند، در مکان های نزدیک دشمن می تواند شما را ردیابی کند. البته نیاز به یک بخش جداگانه برای صحبت در مورد صدا خفه کن داریم.

شما برای ما از تیراندازی در پابجی بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با تیراندازی در پابجی آشنا کردیم. چنانچه در این زمینه تجربه دارید، آن را از طریق قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما می تواند به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا به یک تیر انداز حرفه ای تبدیل شوید. امیدوارم که با راهنمایی های بالا بتوانید به یک تیرانداز در پابجی و یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.