AD

10 عنوان از بهترین بازی‌های زامبی پلتفرم Roblox

0 434

Roblox یک پلتفرم کاملا شناخته شده برای تولید و اجرای بازی‌های آنلاین است. این پلتفرم افراد را تشویق می‌کند تا بازی‌های انحصاری خود را بسازند و همزمان طیف گسترده‌ای از بازی‌هایی که توسط دیگر کاربران توسعه یافته است را تجربه کنند. تعداد بازی‌هایی که در پلتفرم روبلاکس وجود دارد، بسیار زیاد و تقریبا غیر قابل شمارش است؛ اما قطعا تمامی این بازی‌ها از کیفیت بالایی برخوردار نیستند به همین دلیل، ما از بین این بازی‌ها تعدادی از برترین بازی‌های زامبی را انتخاب کردیم و در این مقاله، بررسی کوتاهی بر هر یک از این عناوین خواهیم داشت.

بازی project lazarus

سیستم عامل: Roblox در ویندوز و موبایل (اندروید و ios)

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Logitech101

تاریخ انتشار:  28 جون 2016

 

بازی project lazarus یکی از پرطرفدارترین بازی‌های زامبی در پلتفرم روبلوکس است. عملکرد این بازی بسیار شبیه به بازی کالاف دیوتی موبایل است. در این بازی شما باید بتوانید در امواج زامبی‌ها که هر یک از آنها بسیار چالش برانگیز است، زنده بمانید.

هر مسابقه در بازی project lazarus از 6 پلیر تشکیل شده است و همچنین در تمامی مراحل یک Mystery box وجود دارد. هدف اصلی این بازی زنده ماندن در برابر امواج بی پایان زامبی‌ها در نقشه‌های آخرالزمانی است. پس از پایان هر مرحله، با چالشی سخت تر روبه رو خواهید شد. این بازی، پس از کشته شدن تمام بازیکنان به پایان میرسد.

پس از از بین رفتن تمامی پلیر‌ها، همه بازیکنان مجددا تنظیم می‌شوند و پس از 60 ثانیه به لابی بازی برمی گردند. اگر از طرفداران نسخه زامبی Call of Duty هستید، قطعا از این بازی لذت خواهید برد.

1.-Project-Lazarus

بازی Zombie Defense Tycoon

سیستم عامل: Roblox در ویندوز و موبایل (اندروید و ios)

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Crashens

تاریخ انتشار:  28 نوامبر 2020

این بازی از نظر شباهت، ترکیبی از بازی‌های Call of Duty و Bloons Tower Defense است. در این بازی شما وظیفه دارید از پایگاه خود در مقابل انبوهی از زامبی‌ها دفاع کنید. شما می‌توانید تجهیزات مختلف و سیستم‌های دفاعی پیشرفته را بخرید و از این تجهیزات برای دفاع از پایگاه خود استفاده کنید.

این بازی به عنوان یکی از محبوبترین بازی‌ها از نظر کاربران در پلتفرم روبلوکس انتخاب شده است و یک تجربه جدید را برای شما علاقه مندان به بازی‌های زامبی به ارمغان می‌آورد.

2.-Zombie-Defense-Tycoon

بازی Zombie Rush

سیستم عامل: Roblox در ویندوز و موبایل (اندروید و ios)

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Beacon Studio

تاریخ انتشار:  12 جولای 2013

بازی زامبی راش یک بازی فوق العاده در سبک بقای تیمی در پلتفرم روبلاکس است. جذابیت‌های این بازی آنجا شروع می‌شود که وقتی در این بازی می‌میرید، سریعا به یک زامبی تبدیل می‌شوید. این ویژگی باعث می‌شود از انجام این بازی هرگز خسته نشوید؛ زیرا دنبال کردن دوستان خود به عنوان یک زامبی هرگز خسته کننده نخواهد بود. در این بازی می‌توانید با استفاده از سلاح‌ها و اشیا مختلف، در برابر زامبی‌ها از خودتان دفاع کنید.

Zombie-Rush

بازی Apocalypse Rising

سیستم عامل: Roblox در ویندوز و موبایل (اندروید و ios)

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Gusmanak

تاریخ انتشار:  1 آپریل 2008

اگر علاقه مند به بازی‌های زامبی (بقا) باشید قطعا این بازی را دوست خواهید داشت. از تقویت پایگاه‌ها گرفته تا مراقبت از قربانیان متخاصم بازمانده، مجموعه وظایفی هستند که در این بازی بر عهده خواهید داشت. شما در این بازی جهان باز چالش‌های گوناگونی را تجربه خواهید کرد.

این بازی ماجروجویی در پلتفرم Roblox دارای تعدادی سلاح است که توسط بازیکنان برای کشتن زامبی‌ها استفاده میشود. نبرد برای بقا در این بازی به صورت تک نفره، یا به صورت تیمی امکان پذیر است.

Apocalypse-Rising

بازی Humans vs Zombies

سیستم عامل: Roblox در ویندوز و موبایل (اندروید و ios)

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Homermafia1

تاریخ انتشار:  29 سپتامبر 2017

“انسان‌ها در برابر زامبی‌ها” از عنوان این بازی Zombie، تقریبا می‌توان به جزئیات این بازی پی برد. شما در این بازی به همراه تعداد زیادی از گیمر‌های دیگر برای مقابله با ارتش زامبی‌ها تلاش می‌کنید. این بازی با 5 میلیون بار اجرا در پلتفرم روبلوکس یکی از پر طرفدارترین بازی‌های دسته بندی زامبی است.

Humans-vs-Zombies

بازی Bloodfest

سیستم عامل: Roblox در ویندوز و موبایل (اندروید و ios)

نوع بازی: آنلاین

ناشر: doneyes

تاریخ انتشار:  31 مارچ 2011

هدف اصلی این بازی زنده ماندن و خارج شدن از 11 موج متوالی زامبی‌ها است. 10 مورد از این موج‌ها، از زامبی های مختلف تشکیل شده است و یک موج، به عنوان غول مرحله آخر (باس فایت نهایی) شناخته می‌شود. در هر مرحله، بازیکنان با یک اسلحه P220 و چند بمب راهی میدان نبرد می‌شوند.

با ادامه موج‌ها بازی پیچیده تر می‌شود و سطح بازی بالاتر می‌رود. پس از پایان 11 موج در صورت زنده ماندن، شما پیروز نبرد خواهید شد. در صورتی که تایمر به پایان برسد یا تمام پلیر‌ها از بین بروند یک دست بازی از دست خواهد رفت.

Humans-vs-Zombies

بازیZombie High School

سیستم عامل: Roblox در ویندوز و موبایل (اندروید و ios)

نوع بازی: آنلاین

ناشر: bobbysayhi

تاریخ انتشار:  11 نوامبر 2011

Zombie High School یک بازی زامبی بقا است. همانطور که از اسم این بازی پیداست؛ این بازی در یک دبیرستان متروک اتفاق می‌افتد. شما با یک شمشیر به جنگ زامبی‌ها می‌روید و برای کشتن هر زامبی سکه و امتیاز دریافت خواهید کرد. شما پس از جمع آوری سکه‌ها می‌توانید از فروشگاه سلاح‌های پیشرفته تر و مهمات خریداری کنید.

Zombie-High-School

بازی Undead Nation

سیستم عامل: Roblox در ویندوز و موبایل (اندروید و ios)

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Explex

تاریخ انتشار:  7 اکتبر 2008

اگر در ابتدای لابی حضور داشته باشید می‌توانید به عنوان بازیکن در این بازی شرکت کنید. اما اگر در حین بازی برسید به عنوان تماشاگر در این بازی شرکت داده خواهید شد. اما نگران نباشید قرار نیست شما تا آخر تماشاگر باقی بمانید، کافیست محکم بر روی صندلی خود بنشینید و زمانی که نیاز به نیروی کمکی پیدا شد وارد بازی شوید.

در این بازی برای پیشرفت باید با دیگر بازیکنان همکاری کنید. زیرا هنگامی که کل حزب از بین برود شما نیز از بین میروید. پس میتوان این بازی را به عنوان یک بازی زامبی کاملا تیمی معرفی کرد.

Undead-Nation

بازی Zombie Attack

سیستم عامل: Roblox در ویندوز و موبایل (اندروید و ios)

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Zombie Attack Official

تاریخ انتشار:  12 دسامبر 2017

این بازی یک بازی زامبی بقا است در این بازی شما باید به صورت چرخشی تمامی زامبی‌ها را سلاخی کنید تا به مرحله بعدی برسید. نکته قابل توجه این است که شما با ربات‌هایی بازی می‌کنید، که در پایان هر دور کلید خرید لباس و شخصیت جدید را به شما می‌دهند. این بازی دارای مرحله‌ها و چالش‌های بسیاری است و کمک می‌کند از انجام این بازی خسته نشوید.

بازیکنانی که میمیرند به لابی بازگردانده می‌شوند و به عنوان یک زامبی با شما مبارزه می‌کنند. اگر تمامی پلیر‌ها از بین بروند بازی مجددا از ابتدا شروع می‌شود. نقشه بازی نیز از طریق رای گیری مشخص می‌شود.

Zombie-Attack

بازی Zombie Assault

سیستم عامل: Roblox در ویندوز و موبایل (اندروید و ios)

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Fnacc95

تاریخ انتشار:  3 آگوست 2008

در بازی‌های زامبی کشتن و سلاخی کردن تعداد زیادی از زامبی‌ها، میتواند کمی خسته کننده باشد و البته، کشتن زامبی‌های شیطانی، کمی لذت بخش تر است؛ اما بازی کردن در نقش یک قهرمان می‌تواند تجربه فوق العاده جذاب تری باشد. در این بازی زامبی، شما باید هلیکوپتر را به یک جزیره خالی هدایت کرده و بازماندگان را قبل از این که زنده زنده خورده شوند، نجات دهید.

Zombie-Assault

 

 

جمع بندی پایانی

بازی‌های زامبی همواره طرفداران بسیاری در میان گیمر‌ها دارند. این نوع بازی‌ها برای گیمرهایی که علاقه زیادی به چالش‌های عجیب و متنوع دارند بسیار مناسب هستند. در این مقاله، لیستی از 10 عنوان از بهترین بازی‌های زامبی را معرفی کردیم که هر یک از آنها، جذابیتی بی نظیر دارند و جزو برترین بازی‌های موجود در ژانر زامبی در پلتفرم Roblox هستند. این بازی‌ها هرکدام به یک شکل، گیمر‌ها را به چالش کشیده و ساعت‌ها کاربران را سرگرم خواهند کرد. کمتر پلیر حرفه‌ای وجود دارد که تجربه اجرای حداقل چند مورد از این بازی‌ها را نداشته باشد؛ پس شما هم به جمع گیمر‌های حرفه‌ای بپیوندید و نظرات خود را در مورد هر یک از این بازی‌ها یا سایر عناوین جذاب ژانر وحشت و بقا در روبلاکس برای ما ارسال کنید تا در مقاله‌های بعدی، به معرفی مفصلی از هر یک از عناوین معرفی شده توسط شما بپردازیم.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.