AD

معرفی 15 بازی کم حجم اندروید

0 569

سیستم عامل اندروید، یکی از بهترین پلفترم‌ها برای بازی سازان موبایل است که تقریبا هر ژانر دلخواهی را می‌توانند در آن اجرا کنند. بازی‌های ساخته شده برای این پلتفرم، گاهی به اندازه بازی‌های کنسول‌های قدیمی، حجم‌های چند گیگابایتی دارند و گاهی نیز، آنقدر کم حجم هستند که بدون نگرانی از بابت کمبود حافظه گوشی، می‌توانید آن‌ها را نصب کنید. در این مقاله، 15 عنوان بازی کم حجم اندروید در ژانرهای مختلف را به شما معرفی خواهیم کرد؛ بازی‌هایی که بدون شک می‌توانند نظر شما را به خود جلب کنند.

بازی کم حجم اندروید

بازی Slither.io

سیستم عامل:  اندروید‌ 2.3 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین و آنلاین

ناشر: Lowtech Studios

اگر بازی Snake در گوشی‌های ساده قدیمی را امتحان کرده باشید، باید بدانید که بازی اسلیتر نیز، تقریبا شبیه به همان بازی اما با شکلی جذاب تر است. در این بازی، هر بازیکن کنترل یک مار را بر عهده دارد که با خوردن گوی‌های رنگی، طول آن افزایش خواهد یافت. شما باید مواظب باشید که با سر مارهای دیگر برخورد نکنید، وگرنه هر دو مار از این خواهند رفت. این بازی، به دو شکل آنلاین و آفلاین اجرا می‌شود که البته هیجان بخش آنلاین بسیار بیشتر است. این عنوان، حدود 17 مگابایت حجم دارد و یک بازی کم حجم اندروید است.

 

بازی کم حجم اندرویدبازی Cricket Black

سیستم عامل:  اندروید‌ 2.3 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Puran Software

عنوان Cricket Black، به معنای واقعی، یک بازی کم حجم اندروید است و حدود 3 مگابایت حجم دارد. در این بازی، شما در قالب یک ورزشکار کریکت هستید و باید زمانی که توپ به سمت شما می‌آید، آن را با چوب به یک نقطه دور پرتاب کنید یا اینکه، شما در نقش پرتاب کننده توپ باشید و بازیکن دیگری، با چوب توپ شما را به دور دست‌ها بیاندازد.

بازی کم حجم اندروید

بازی Shadow Skate‏

سیستم عامل:  اندروید‌ 2 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Candy Mobile

اسکیت بازی سایه‌ای، یک بازی کم حجم اندروید است که به شکل آفلاین اجرا می‌شود. در این بازی، شما در قالب یک اسکیت بازی وارد می‌شوید و باید از موانع مختلف عبور کرده و از دست شخصیت‌های منفی بازی فرار کنید. این بازی، در سبک رانر و مانند بازی‌های آرکید طراحی شده است و ساعات زیادی شما را سرگرم خواهد کرد.

بازی کم حجم اندروید

بازی Bounce Classic

سیستم عامل:  اندروید‌ 4.3 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Genico، Classics Game

این بازی، بازسازی یکی از بازی‌های کلاسیک قدیمی به همین نام است که در گوشی‌های ساده قابل اجرا بود. در این بازی، شما توپی را در اختیار دارید و باید با عبور دادن آن از میان حلقه‌های طلایی در مسیر و برخورد نکردن به تله‌ها، به مرحله بعد منتقل شوید. این بازی، یکی از اعتیادآور ترین عناوین در بین بازی‌های اندرویدی است و ساعت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد. این بازی با حجم حدود 7 مگابایت، یک بازی کم حجم اندروید است.

بازی کم حجم اندروید

بازی Real Bike Racing

سیستم عامل:  اندروید‌ 2.1 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Italic Games

اگر به بازی‌های سبک مسابقه‌ای علاقمند هستید، عنوان “موتور سواری واقعی” یکی از بازی‌های جذاب این سبک است که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. شما در این بازی می‌توانید یکی از 10 موتور جذاب و منحصر به فردی را که برای مسابقه دادن در اختیار شما قرار می‌گیرد، انتخاب کرده و در مناظر طبیعی، به رقابت با سایر بازیکنان بپردازید. طراحی و گرافیک این بازی، با توجه به حجم کم آن، بسیار خوب طراحی شده است و شما را شگفت زده خواهد کرد. حجم این بازی، حدود 22 مگابایت است و یک بازی کم حجم اندروید محسوب می‌شود.

بازی کم حجم اندروید

بازی Bike Racing 3D

سیستم عامل:  اندروید‌ 2.1 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Words Mobile

این بازی، یکی از عناوین جذاب موتورسواری است برای علاقمندان به سبک مسابقه‌ای، می‌تواند بسیار هیجان انگیز باشد. شما در این بازی، با موتور سیکلت در بیش از 60 مسیر مختلف و متنوع حرکت می‌کنید و باید علاوه بر توانایی پرش از موانع مختلف، سایر بازیکنان را نیز، از میدان به در کنید. این بازی، 19 مگابایت حجم دارد و یک بازی کم حجم اندروید است.

بازی کم حجم اندروید

بازی Modern Sniper

سیستم عامل:  اندروید 2.3 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Candy Mobile

اگر به سبک شوتر علاقمند هستید اما نمی‌خواهید که بازی‌های پر حجمی مانند کالاف دیوتی را نصب کنید، Modern Sniper یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. در این بازی، شما در قالب یک تک تیرانداز ماهر می‌توانید اهداف خود را از پای درآورید. در این بازی، 7 سلاح مختلف در اختیار شما قرار می‌گیرد و با آنها می‌توانید در بیش از 50 ماموریت بازی شرکت کنید. حجم این بازی حدود 20 مگابایت است و یک بازی کم حجم اندروید در سبک تیراندازی محسوب می‌شود.

بازی کم حجم اندروید

بازی Badminton 3D

سیستم عامل:  اندروید 2.3 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: 3DGames

اگر از علاقمندان به ورزش بدمینتون هستید، عنوان Badminton 3D، یکی از عناوین جذاب ساخته شده از این ورزش است که می‌تواند ساعات زیادی شما را سرگرم کند. در این بازی، شما به صورت دو نفره با رقیب خود مسابقه می‌دهید و امکان انتخاب یکی از 4 زمین مختلف برای بازی را نیز، خواهید داشت. این بازی، با حجم حدود 22 مگابایت، یک بازی کم حجم اندروید است.

بازی کم حجم اندروید

بازی Mekorama

سیستم عامل:  اندروید 2.3 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Rainy Frog

سبک معمایی، یکی از جذاب ترین سبک‌ها برای گیمرها است. در این بازی، شما در نقش یک ربات به نام B، ظاهر می‌شوید. این ربات، در یک دنیای ناشناخته فرود آمده است و باید با حل کردن معماهای مختلف و عبور از موانع گوناگون، راه خود را از این دنیای مکعبی به خانه، پیدا کند. با اتمام مراحل این بازی، شما می‌توانید مراحل بازی را با دلخواه خودتان ساخته و آن را با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید. این بازی، با حجم حدود 6 مگابایت، یک بازی کم حجم اندروید محسوب می‌شود.

بازی کم حجم اندروید

بازی Hoppenhelm

سیستم عامل:  اندروید‌ 4.1 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: BUN GUN

فرض کنید که شوالیه‌ای هستید که در یک سیاه چال افتاده‌اید و حالا باید راه نجات خود را به بیرون پیدا کنید. این تعبیر، داستان بازی Hoppenhelm است. در این بازی، هر قدمی که برمیدارید حائز اهمیت است و به عنوان امتیاز شما در بالای صفحه نمایش داده می‌شود. البته این تمام داستان شما در این بازی نخواهد بود و باید با دشمنان مختلف نیز روبرو شوید. این بازی، با حجم حدود 26 مگابایت، یک بازی کم حجم اندروید در سبک آرکید است.

بازی کم حجم اندروید

بازی Archery Master 3D‏

سیستم عامل:  اندروید 4.1 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: TerranDroid

بازی‌های ورزشی، تقریبا همیشه جزو بازی‌های پرطرفدار در پلتفرم‌های مختلف هستند. در بازی Archery Master 3D شما در قالب یک استاد تیراندازی، باید با استفاده از تیر و کمانی که در اختیار دارید، به هدف بزنید. این بازی، از گرافیک سه بعدی بسیار خوبی برخوردار است و با طراحی یک محیط واقعی، حس کاملا ملموسی از تیراندازی در محیط باز را به شما خواهد داد. این عنوان، یک بازی کمک حجم اندروید است و فقط حدود 23 مگابایت فضای گوشی شما را اشغال خواهد کرد.

بازی کم حجم اندروید

بازی Fruit Cut 3D

سیستم عامل:  اندروید 4.1 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Studio Games Mobile

این بازی، نسخه ساده تری از بازی Fruit Ninja است که یکی از پرطرفدارترین بازی‌های زمان خود است. در بازی برش میوه، شما از طریق حرکت دادن انگشت خود بر روی صفحه، میوه‌هایی را که ظاهر می‌شوند برش داده و امتیاز می‌گیرد. با پیشرفت بازی، علاوه بر میوه، بمب‌های زیادی نیز بر روی صفحه ظاهر می‌شود که باید از دست کشیدن بر روی آنها خودداری کنید چون منفجر می‌شوند. این بازی، حدود 5 مگابایت حجم دارد و یک بازی کم حجم اندروید است.

بازی کم حجم اندرویدبازی Ant Smasher

سیستم عامل:  اندروید 2.3 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: BCFG

تقریبا مشابه بازی برش میوه، در این بازی نیز، باید با حرکت دادن انگشت خود بر روی صفحه موبایل، حشرات و مورچه‌هایی که بر روی صفحه ظاهر می‌شوند را از بین ببرید. این حشرات، مورچه‌های ریز یا غول پیکر و حتی زنبورهایی هستند که برخورد دستتان با آنها، باعث باختن شما می‌شود.این بازی، یکی از جذاب ترین و پر دانلود ترین بازی‌های گوگل پلی است که با حجم حدود 19 مگابایت، یک بازی کم حجم اندروید است.

بازی کم حجم اندروید

بازی Devil Ninja 2

سیستم عامل:  اندروید‌ 2 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Droid Studio

شیاطین به زمین حمله کرده‌اند و شما باید در نقش یک نینجای قدرتمند، به مقابله با موجودات اهریمنی و خطرناک بروید، پادشاه آنها را بکشید و با جمع آوری توپ‌های انرژی، سلاح‌های قدرتمندی برای خود بسازید. بازی نینجای اهریمنی 2، اگرچه از گرافیک دو بعدی و کارتونی ساخته شده است اما بسیار جذاب است و ساعت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد. این بازی، با حجم حدود 10 مگابایت، یک بازی کم حجم اندروید محسوب می‌شود.

بازی کم حجم اندروید

بازی 2048

سیستم عامل:  اندروید‌ 4.1 و بالاتر

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Solebon LLC

اگر به بازی‌های پازل علاقمند هستید، بازی 2048، یکی از بهترین و کم حجم ترین بازی‌هایی است که می‌توانید آن را امتحان کنید. در این بازی، شما باید با روی هم انداختن مکعب‌هایی با شماره‌های یکسان و تکرار این کار، به عدد 2048 برسید. این بازی، به شدت اعتیاد آور و سرگرم کننده است و ساعات زیادی را با آن درگیر خواهید بود.

سخن پایانی

در این مقاله از سری مقالات معرفی بازی در مجله ایموجو، به معرفی 15 عنوان از بازی‌های کم حجم ویژه پلتفرم اندروید پرداختیم که هر یک از آنها، جزو عناوین جذاب هر سبک محسوب می‌شوند و می‌توانند ساعت‌ها شما سرگرم کنند. در این لیست، به طور حتم عناوین دیگری نیز قرار می‌گیرند که هر یک از آنها، در زمان انتشار و تا به امروز، درصدهای قابل توجهی از دانلود توسط کاربران را به خود اختصاص داده‌اند. شما چه بازی‌هایی را می‌شناسید که می‌توان در این لیست قرار داد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.