AD

معرفی و بررسی بازی warface

6 394

در بازی warface نبردهای پویا و جهانی در انتظار شما هستند. از حالت‌‌های مختلف مبارزه، کنترل‌‌های آسان برای یادگیری و گرافیک شگفت انگیز لذت ببرید. یک شخصیت منحصر به فرد بسازید و به نبردهای هیجان انگیز چند نفره که به طور خاص برای دستگاه‌‌های تلفن همراه طراحی شده‌‌اند بپیوندید. این بازی به طور فعال در حال رشد و توسعه است: نقشه‌ها، سلاح‌ها، تجهیزات و پوسته شخصیت‌های جدید به طور منظم در بازی ظاهر می‌شوند، همچنین گیمر می‌‌تواند در حالت‌ها و رویدادهای جدید بازی جوایز ارزشمندی دریافت کند. بازی warface  نسخه موبایلی از تیرانداز افسانه‌‌ای به همین نام بر روی رایانه‌‌ها و کنسول‌‌های بازی است. از آگوست 2019، سازندگان این بازی تست باز را انجام دادند و به طور رسمی، بازی در تاریخ 13 ژانویه 2020 منتشر شد.

 معرفی بازی warface

بازی warface یک بازی اکشن رایگان است که توسط کمپانی Crytek Kiev ساخته شده و توسط Crytek Seoul تولید شده و توسط My. com منتشر شده است. بازی warface بازیکن باید سلاح، تجهیزات و لوازم آرایشی را خریداری کنند. بازیکنان می‌‌توانند به صورت آنلاین در مسابقات رقابت کنند. زمانی که بازیکنان مسابقات و ماموریت‌ها را کامل می‌کنند، می‌توانند امتیاز تجربه، دلار Warface و امتیاز فروشنده کسب کنند. میزان جوایز کسب شده بسته به تعداد بازیکنان، ماموریت بازی شده، مدت زمان ماموریت، میزان چک پوینت‌ها و سایر معیارها متفاوت است.

از دلارWarface  می‌‌توان برای اجاره اسلحه و خرید زره و موارد دیگر استفاده کرد. امتیازات تجربه به هر بازیکن اجازه می‌دهد تا رتبه (سطح) شخصی خود را در بازی افزایش دهد. امتیاز فروشنده برای پیشرفت در درخت آرسنال استفاده می‌‌شود، که دارای سه دسته آیتم است که مطابق با پیشرفت بازیکن در بازی باز می‌شوند: سلاح‌ها، پیوست‌ها و تجهیزات. بسته‌های تقویت کننده VIP، که می‌توانند از فروشگاه درون‌بازی خریداری شوند، به بازیکن این امکان را می‌دهند که پس از مسابقه، امتیازات تجربه، دلارهای Warface و امتیازهای فروشنده بیشتری کسب کند. اعتبارها با پول واقعی خریداری می‌شوند و اغلب برای خرید اقلام سطح بالا از جمله: اسلحه طلایی، اسلحه پوست، جعبه و زره مورد نیاز هستند.

گیم پلی بازی warface

در بازی warface هر نبرد تجربه متفاوتی را برای شما به ارمغان می‌آورد که سطح قهرمان را بالا می‌‌برد. لیگی که بازیکن در آن شرکت می‌‌کند سطح بازیکن را تعیین می‌‌کند سپس انتخاب تیم و حریفان، متناسب با تجربه و سطح بندی بازیکن انجام می‌‌شود. لیگ‌های زیادی در بازی وجود دارد، بنابراین شما در شروع بازی با حریفان با تجربه بازی نخواهید کرد. هنگامی که به یک سطح جدید می‌رسید، این فرصت را دارید که سلاح‌ها و مواد قدرتمند جدیدی را برای پمپاژ آنها در فروشگاه خریداری کنید. بازیکن همچنین یک جایزه (سلاح، زره، لوازم) دریافت می‌‌کند.

بازی دارای 2 حالت نبرد است:

نبرد تیمی حالت نبرد 4×4 معمولی برای بسیاری از افراد است. بازیکنان در یکی از دو تیم شرکت می‌‌کنند. وظیفه اصلی این است که تا حد امکان مخالفان را بکشید اما تنها 4 حریف اصلی وجود خواهد داشت، رقبای کشته شده در پایگاه دوباره متولد می‌‌شوند و دوباره می‌‌توان آنها را خنثی کرد. برنده بر اساس تعداد مرگ و میر دریافت شده مشخص می‌شود.

گرفتن نقاط: روی نقشه 3 نقطه از تصرف شما و 3 نقطه از دشمن، وجود دارد. وظیفه تیم، اشغال و نگه داشتن امتیاز بیشتر از تیم رقبا است.

در عین حال امکان انتخاب حالت بازی وجود ندارد. همچنین انتخاب کارت برای مبارزه غیرممکن است. در حال حاضر تنها پنج نقشه در Warface GO وجود دارد که شامل چین، جنگل سیاه، خرابه، آشیانه و افغانستان است. کارت‌ها نیز به صورت تصادفی انتخاب می‌‌شوند.

قدرت کاراکتر نشان دهنده قدرت متوسط شماست. هر سطح مستلزم حداقل الزامات نیرو است. اگر قهرمان شما قدرت کافی داشته باشد، نشانگر با رنگ سبز مشخص می‌‌شود اما اگر قدرت بسیار کمی داشته باشد، نشانگر قرمز می‌‌شود و توصیه‌‌هایی برای افزایش قدرت رزمی به بازیکن داده می‌‌شود.

اگر قدرت بازیکن بالاتر از قدرت حریف باشد، پاداش آسیب زدن به حریف و دفاع از خود دریافت می‌‌کند.

چگونه قدرت قهرمان را افزایش دهیم؟ برای انجام این کار، باید مهمات او را بهبود یا اصلاح کنید. قدرت نیز بستگی به تجهیزاتی دارد که روی شخصیت قهرمان بازیکن پوشیده شده است. بنابراین، سلاح‌ها و تجهیزات باید بهبود یابند یا با نرخ‌های بالاتر خریداری شوند. البته، بازیکن می‌تواند با قدرت فعلی بازی کند، اما دشمنان او یک مزیت خواهند داشت.

این بازی قابلیت مبارزه با دوستان را نیز دارد. برای انجام این کار، به منوی “شخصیت”-“دوستان” بروید. سپس تیم را انتخاب کنید. سیستم به طور خودکار برای آنها دعوت نامه ارسال می‌‌کند. دوستان را می‌‌توان در خود بازی هم پیدا کرد. به عنوان مثال، پس از مسابقه، هر بازیکنی را از تیم خود که خود را به خوبی نشان داده است انتخاب کنید. منوی Friends، بازیکنان نبردهایی را که انجام شده است نمایش می‌دهد که می‌توانید برای آنها دعوت نامه ارسال کنید. همچنین می‌توانید هر کاربری را با نام مستعار پیدا کنید. برای انجام این کار، از منوی اصلی به بخش “دوستان” بروید، نام مستعار مورد نظر را در نوار جستجو هدایت کنید.

بازیکنان تیم مقابل با رنگ قرمز مشخص شده‌‌اند. در این حالت، نام گذاری‌ها از طریق بافت‌‌ها (ساختمان‌‌ها، اتومبیل‌‌ها، ستون‌‌ها و سایر اشیاء محیطی) قابل مشاهده هستند.

دوستان بازیکن با رنگ آبی مشخص شده‌‌اند.

بازیکن باید به طور مداوم حرکت بازیکنان روی نقشه (متحدان و رقبای آنها) را زیر نظر داشته باشد. هنگام تغییر حالت تیراندازی (از خودکار به دستی)، گیمر باید یک موقعیت را انتخاب کند و مجموعه سلاح‌‌ها را تغییر دهید.

نقاط تولد دوباره: در هر حالت، هر دو تیم در نقاط خاصی در انتهای مختلف نقشه ظاهر می‌‌شوند. به این مکان‌‌ها نقاط تخم‌‌ریزی می‌‌گویند. پس از مرگ دوباره در همان نقاط متولد خواهند شد. این نقاط خطرناک ترین مکان برای بازیکن هستند، زیرا دشمن با یک تفنگ تک تیرانداز می‌‌تواند در انتظار او باشد.

بازیکن پس از احیا، چند ثانیه “نفوذ ناپذیری” دارد در واقع این زمانی است که رقیب نمی‌تواند به یک جنگجو حمله کند. بازیکن می‌تواند از این فرصت برای کاوش در منطقه استفاده کند.

کیت‌‌های تجهیزات، چند مجموعه انتخاب شده از سلاح‌‌ها و زره‌‌ها هستند. آنها برای لحظات خاصی در مسابقات مورد نیاز هستند. به عنوان مثال، بازیکن در مجموعه اول یک تفنگ تک تیرانداز، یک تپانچه، یک مسلسل و در مجموعه دوم یک تفنگ ساچمه‌‌ای و مسلسل خواهد داشت. همچنین می‌‌تواند تعداد محدودی سلاح‌‌های کمکی مانند: تپانچه، چاقو و نارنجک را با خود حمل کند.

مجموعه تجهیزات را می‌‌توان در جنگ تغییر داد. مثلاً اگر بازیکن کیت را با یک تفنگ ساچمه‌‌ای و یک تفنگ تهاجمی گرفته‌‌ است، اما شرایط اینگونه است که او باید در نبرد از یک تفنگ تک تیرانداز استفاده کند. بازیکن به سادگی بین ست‌‌ها جابجا می‌‌شود و به سلاح‌‌هایی که در مبارزه به آن نیاز دارد دسترسی پیدا می‌‌کند.

پس از اینکه بازیکن به سطح 5 بازی برسد، شکاف مجموعه دوم تجهیزات باز می‌‌شود. در آینده امکان باز کردن چندین مجموعه دیگر نیز وجود دارد.

اتفاقات به مدت 5 دقیقه انجام می‌‌شود. در طول این مدت، لازم است تا حد امکان مرگ و میر به دست آورید یا امتیاز بیشتری بگیرید و نگه دارید. برای این کار باید کارت‌‌ها را به خوبی مطالعه کنید. تاکنون تنها 5 مرحله از بازی وجود دارد. اما سازندگان قول داده‌‌اند که نقشه‌‌ها و حالت‌‌های بازی جدید را در Warface GO معرفی کنند. به احتمال زیاد، کارت‌‌های موجود کارت‌‌های اصلی خواهند بود، بنابراین اغلب به آنها دسترسی خواهند داشت.

برای کشف زمین در هر نقشه، از چندین بار شکست خوردن نترسید. هیچ امتیازی در بازی وجود ندارد، بنابراین چیزی از دست نخواهید داد، اما برعکس، پس از یادگیری تمام جزئیات کارت‌‌ها، مزیت خواهید داشت. می‌‌توانید به موقع در مقابل حملات دشمنان از خود دفاع کنید، یک مکان خلوت در ارتفاع پیدا کنید و با یک تفنگ تک تیرانداز دراز بکشید. یا برعکس، به سرعت موقعیت دراز کشیدن تک تیرانداز را تعیین کنید و آن را از پشت دور بزنید.

زمین رقیب اصلی بازیکن است. از آنجایی که بازیکنان در تیم‌‌های متفاوتی انتخاب می‌‌شوند، شاید بازیکن با ربات‌‌ها در یک تیم باشد (هوش مصنوعی، آنها برای پر کردن مکان‌‌های تیم‌‌ها اضافه می‌‌شوند). ربات‌های Warface GO بسیار احمق هستند، نمی‌توانند مسیریابی کنند، می‌توانند با چاقو کشته شوند. بنابراین، برای شما مهم است که همیشه فقط به نیروی خود متکی باشید. هر ستون، هر حصار، برای شما پناهگاهی به موقع در برابر گلوله‌‌های دشمن خواهد بود. می‌‌توانید از در پشتی وارد خانه شوید و دشمن را دور بزنید.

از همان ابتدا به عنوان یک دیوانه که با عجله به درون همه چیز هجوم می‌‌آورد، شروع نکنید. اگر نقشه را به خوبی نمی‌‌شناسید، ابتدا باید به اطراف نگاه کنید و مکان‌‌های مناسبی برای یک پناهگاه احتمالی پیدا کنید. تکان نخورید و از گوشه‌‌ای به گوشه دیگر بدوید. برای پیدا کردن زمان مناسب باید همیشه آرام باشید.

چند نکته برای نبرد:

شلیک در سر مؤثرترین روش برای کشتن دشمن است و باعث می‌‌شود بازیکن امتیاز بیشتری به دست آورد.

سلاح‌‌های تنومند خود را آماده نگه دارید

فرار نکنید و بین سلاح‌‌ها جابجا شوید.

اگر گلوله‌ای را در دست دارید که در نبردهای نزدیک مؤثرتر است، همیشه باید اجازه دهید دشمن تا حد امکان به شما نزدیک شود. اما قبل از آن باید مانور را یاد بگیری و سرپناه پیدا کنی.

اگر دید روی لوله تفنگ نصب شده باشد، فقط می‌تواند به تیراندازی از راه دور کمک کند. این بازی قابلیت “هدف گیری خودکار” را دارد (زمانی که یک سلاح را به سمت دشمن نشانه می‌‌گیرید و دید به طور خودکار دشمن را نشانه می‌‌گیرد). این یک ویژگی بسیار راحت است، به خصوص برای مبتدیان.

دراز کشیدن – برای تک تیراندازها در “نبرد تیمی” بسیار مهم است که مکانی را روی نقشه انتخاب کنند که زمین از آن به وضوح قابل مشاهده است. تمام حرکات حریفان را خواهند دید.

بازی warface تعویض خودکار اسلحه اصلی را در صورت تمام شدن خشاب با مهمات اضافی به صورت فوری انجام می‌دهد. گاهی اوقات به پایان دادن به دشمن کمک می‌‌کند.

نارنجک – زمانی که چندین دشمن به سمت شما می‌‌دوند باید از آنها استفاده کنید. این مانور باعث سرگردانی دشمنان می‌‌شود و می‌‌توانید با آرامش به آنها شلیک کنید یا موقعیت آنها را تغییر دهید.

زره – پس از هر نبرد، قدرت زره را بررسی کنید. اگر نشانگر قدرت زیر 50٪ باشد، باید تعمیر شود.

نفوذ – در بازی ابتدا زره دشمن را ناک اوت می‌کنید و تنها پس از آن آسیب مستقیم وارد می‌کنید. این نکته قابل تامل است، به خصوص اگر در نبرد نزدیک، دشمن را شکست دهید.

MVP با ارزش ترین بازیکن – فعال‌‌ترین مبارز در مسابقه است. کسی که بیشترین امتیاز را می‌‌گیرد و حریفان را می‌‌کشند. به دست آوردن MVP برای مسابقات از الزامات بازی warface است. برای چنین کارهایی می‌توانید پاداش خوبی دریافت کنید.

گرافیک بازی warface

در بازی warface گرافیک و طراحی‌‌های بسیار عالی استفاده شده است. همچنین جلوه‌‌های ویژه، مدل سازی‌‌های سه بعدی و پر جزئیات این بازی را زیباتر کرده است. صداگذاری‌های حرفه‌‌ای این بازی باعث می‌‌شود که گیمر خود را در فضای بازی احساس کند.

امتیازات بازی از نظر کاربران

بازی warface در سال 2012 برنده جایزه بهترین بازی اجتماعی شده است که همین امر سبب شد تا نظرات کاربران را به خود جلب کند و با بیش از یک میلیون تقاضا از گوگل پلی و اپل استور موفق به دریافت امتیاز 4 از 5 شود.

سیستم‌ مورد نیاز و پیشنهادی

سازندگان بازی warface این فرصت را برای بازی یک تیرانداز، بدون توجه به دستگاه آنها فراهم کرده‌اند. سیستم بازیکن می‌تواند مانند گوشی‌های هوشمند، قدرتمند یا گوشی‌هایی با عملکرد پایین باشد. البته در دستگاه‌های ضعیف بازی کمی کند می‌شود، اما مکانیک جنگ به بازیکن اجازه می‌دهد حتی با حداقل سیستم مورد نیاز بجنگید. اما، با وجود این، محدودیت‌هایی در استفاده از برنامه وجود دارد.

در پلتفرم iOS (iPhone, iPad):

نسخه سیستم عامل iOS، 10 و بالاتر باشد.

این بازی با دستگاه‌‌های iPhone 5s  و مدل‌های جدیدتر سازگاری دارد هم چنین با iPad Air و مدل‌های جدیدتر تبلت اپل نیز سازگار است.

فضای ذخیره سازی: دستگاه باید حداقل 870 مگابایت فضای خالی داشته باشد.

در پلتفرم اندروید:

نسخه سیستم عامل اندروید، 7 و بالاتر باشد. می‌توانید بازی را تقریباً روی همه دستگاه‌‌های هوشمند (گوشی‌‌های هوشمند، تبلت‌‌ها) که از نسخه 7 سیستم عامل، پشتیبانی می‌‌کنند نصب کنید.

فضای ذخیره سازی: دستگاه باید حداقل 850 مگابایت فضای خالی داشته باشد.

سیستم عامل ویندوز:

سیستم عامل‌‌های ویندوز 7 و بالاتر باشد.

ریزپردازنده  Intel Core i5 یا AMD  از پردازنده‌های تولید کنندگان دیگر که از نظر عملکرد مشابه با Intel Core i5  هستند نیز می‌توانند استفاده شوند.

رم آن باید حداقل 1 گیگابایت باشد.

فضای هارد دیسک آن باید حداقل 850 مگابایت باشد.

شایان ذکر است که در حین استفاده از بازی، سیستم به فضای دیسک اضافی برای پردازش اطلاعات نیاز دارد. در هنگام نصب و اجرای برنامه باید به این نکته توجه کرد. بنابراین، همیشه باید 0. 5 مگابایت فضای خالی در درایو داخلی دستگاه باقی بگذارید.

جمع بندی

بازی warface یک بازی اکشن پویا با میلیون‌‌ها طرفدار در سراسر جهان است. محاکمه شروع شد… این بار فقط بهترین ماموران واجد شرایط ماموریت می‌شوند و پردرآمدترین قرارداد را می‌گیرند. آیا به اندازه کافی مهارت دارید که در بین بهترین‌‌ها بجنگید؟ قدرت و مهارت خود را در بازی warface امتحان کنید. Warface یک تیرانداز ماهر معاصر با میلیون‌‌ها طرفدار در سراسر جهان است. پنج مرحله منحصر به فرد با مهارت‌‌های خاص، کار گروهی، ماموریت‌‌ها و حملات هیجان انگیز، صدها سلاح واقعی، ماژول‌ها، تجهیزات و آیتم‌های کامو و بازی رایگان است. طیف وسیعی از حالت‌ها با ده‌ها نقشه از کلاسیک‌های اثبات‌شده در زمان تا آزمایش‌های جدید و همچنین سیستم پیچیده مسابقات رتبه‌بندی شده در انتظار قهرمانان آن هستند.

با دوستان خود در ماموریت‌های کوتاه هیجان انگیز  بازی کنید یا خودتان را در حملات در مقیاس کامل با چندین سطح دشواری امتحان کنید. با یک مسلسل سنگین به دفاع دشمنان خود حمله کنید، هم تیمی‌های خود را احیا کنید، راهروها را مین گذاری کنید، دشمنان را با شلیک‌های دقیق از بین ببرید در اینجا شما تصمیم می‌گیرید که چگونه عمل کنید. آیا شما بازی اکشن دیگری را می‌‌شناسید که بتوان در آن به همراه اسلحه‌‌های پیشرفته به جنگ با دشمنان رفت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا ما نیز در مقاله‌‌های بعدی به آنها بپردازیم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. جواهری می گوید

  سلام خسته نباشید، من یه مشکلی دارم بازی warefaceرو نصب کردم فایل دیتاشم ریختم تو obbبازی ام بالا اومد ولی رو همون لودینگ اولش میمونه بعد یهو فریز میکنه بعد یک دقیقه کرش میکنه…چیکارش کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر به بازی همه دسترسی ها داده بشه و با فعال بودن برنامه تغییر آی پی وارد بشید.

 2. ستوده می گوید

  سلام وقتتون بخیر، وارد بازی warfaceکه میشم خطای(Download failed because Resources could not be found) رو میده،لطفا راهنمایم کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر وقتی فایل نصبی نتونه دیتا رو بخونه این خطا رو میزنه ؛ شما دیتا رو طبق دستورالعمل هم توی کارت اس دی و هم حافظه داخلی هوآوی تون کپی بکنید باید مشکل تون حل بشه.

 3. ستوده می گوید

  سلام خسته نباشید
  میتونم با دوستای دیگم بازی کنم Warface رو . بصورت رایگان میتونم اینوایدشون کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله از داخل بازی میتونی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.