AD

نقد و بررسی بازی ارباب حلقه ها جنگ در شمال

2 576

بدون شک فیلم ارباب حلقه‌ها را دیده‌اید و حداقل یکبار هم که شده با داستان جنجال برانگیز و تخیلی آن آشنا شده‌اید. اما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بازی گروهی ارباب حلقه ها و بررسی سری جنگ در شمال این مجموعه آشنا کنیم، قسمتی که نتوانست همچنان بسیاری از انتظارات را برآورده کند؛ اما بعد از افت در قسمت conquest با این مجموعه دوباره وارد عرصه بازی‌های ژانر جنگی شد. تا حدی که بسیاری از منتقدین برخی از قسمت‌های این بازی را کپی برداری میدانند. اما بیاید که بطور تخصصی بر این داستان تمرکز کنیم و به نوعی یک‌طرفه به قاضی نرویم. پس در ادامه با ایموجو همراه باشید تا با نقد و بررسی بازی ارباب حلقه ها جنگ در شمال بیشتر آشنا شوید.

شروع سه گانه بازی ارباب حلقه ها

بازی مانند دیگر سری‌های خود با سه نژاد اصلی خود یعنی Andri، Eradan و Farin شروع می‌شود و در این میان هر کدام وظایف مخصوص خودشان را بر عهده دارند. مانند دیگر سری‌ها در این قسمت نیز شما باید با بررسی هوشمندانه متوجه تدابیری که سربازان Sauron اندیشیدند را نابود کنید. همانطور که می‌دانید هر کدام از کاراکترها وظایف مخصوص خودشان را دارند و این وظیفه شما است که از هر کدام چگونه و کجا استفاده کنید.

طراحی خوب بازی در این قسمت از ارباب حلقه‌ها شما را از دست یک گیم پلی تکراری نجات می‌دهد و مبارزات و حرکات منحصر به فردی را برای‌تان به نمایش خواهد گذاشت. تقلیدی بر سلامتی در سری جنگ در شمال دیده می‌شود که کاملا الهام گرفته شده از بازی‌هایی همچون ندای وظیفه است. خب اینکار حرفه‌ای نیست اما با توجه به اینکه در سری‌های قبلی قابل مشاهده نبود، نه یک امتیاز مثبت و نه منفی. این مورد بسته به نظر گیمرهای مختلف تاثیر بسزایی در نتیجه نداشته اما در بعضی مواقع کارساز بوده است.

شروع سه گانه بازی ارباب حلقه ها

جنگ در شمال و تلاش بیشتر

بازی ارباب حلقه ها جنگ در شمال توانست با قسمت Co – op بازیکنان را برای مدت زیادی سرگرم کند و یک فضای شلوغ را بوجود آورد، اگر بخواهیم به هوش مصنوعی شخصیت‌های داستان توجه کنیم باید بگوییم که در بعضی مواقع عکس العمل‌های خنده داری را مشاهده خواهید کرد. گرافیک بازی نیز کمی به بافت بازی‌های امروزی نمی‌خورد و باید بهتر از این باشد.

درست است که دیالوگ‌ها و صداگذاری‌هایی که بر رو کاراکترها پیاده شده است از کیفیت بالایی برخوردار نیست، اما انتخاب یک موسیقی حماسی برای این بازی حس فوق العاده‌ای را به گیمر منتقل می‌کند. از یک باز در ژانر جنگی انتظارات بیشتری میرود و ارباب حلقه‌ها گرچه نسبت به دو سری خود ارتقاء یافته اما هنوز به مرحله‌ای که راضی کننده باشد نرسیده است.

جمع بندی

گیم پلی بازی و همچنین طراحی زیبای داستان توانستند The Lord of the Rings: War in the North را از یک شکست بزرگ نجات دهند و آماده مرحله بعدی کنند. بطور کل اگر به دنبال یک بازی گروهی چند نفره هستید این بازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم به شرط اینکه گرافیک ضعیف و همچنین اشکالات موجود در آن را در نظر نگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. امیر می گوید

    میشه بگید با جم ارباب حلقه ها چه پک هایی رو میشع خرید داخل بازی؟

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام وقت بخیر بازیتونو چک کنید یسری از افر ها و یا اقلام تو بازی را میتونید با جم بخرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.