AD

نقد و بررسی بازی Lego Marvel Super Heroes 2

0 781

نقد و بررسی بازی Lego Marvel Super Heroes 2 را به صورت کامل و جامع در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو بخوانید. بازی Lego Marvel 2  از بازی های سری لگو و دنباله ی Lego Marvel Super Hero’s است. ابرقهرمانان و شخصیت های مختلف از قبیل مرد عنکبوتی، هالک، مرد آهنین و … در این بازی اندرویدی قصد مبارزه با فردی شرور و پلید را دارند. در بازی لگو مارول ۲، بازیکنان کاراکترها را با دید سوم شخص کنترل می کنند. این بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده برای طرفداران مارول پیشنهاد خوبی است.

TT Games سازنده ی بازی های سری لگو، توانسته تعادل خوبی میان انتظارات طرفداراتش و ارائه ی ویژگی های جدید در هر نسخه از این بازی، ایجاد نماید. TT Games برای هیجان انگیز نگه داشتن سری بازی های لگو، همواره سطح کیفیت را بالا نگه می دارد و هر بازی نسبت به سری قبلی پیشرفت کرده و احساس متمایز خود را در سبک لگو برای بازیکنان به ارمغان می آورد. Lego Marvel Super Heroes 2 بهترین بازی ابرقهرمانی TT Games است و در ۱۴ نوامبر سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های PS4،Switch  و Xbox One منتشر گردید.

این کمپانی با ساخت Lego Marvel Super heroes در سال ۲۰۱۳ و Lego Avengers در سال ۲۰۱۶، پا به دنیای مارول ها و ابر قهرمانان آن گذاشت. نکته جالب توجه این است که عناوین لگو هر بار بعد از عرضه تا مدت ها در جدول پرفروش ترین بازی های کشور هایی همچون امریکا، ژاپن، فرانسه و بریتانیا بودند. لگو مارول ۲ به شدت سرگرم کننده و دنباله ی Lego Marvel Super Heroes است. با آموزش بازی Lego Marvel Super Heroes 2 شما می توانید یک بازی جذاب و هیجانی را تجربه کنید.

نقد بازی Lego Marvel 2

در لگو مارول ۲، بازیکنان کاراکترها را با دید سوم شخص کنترل می کنند. داستان بازی به این صورت است که ابر قهرمانان مارول، قصد مبارزه با فردی شرور و پلید به نام knag که می خواهد بر تمام دنیا حکومت کند را دارند. او می خواهد مکان های مختلف دنیای مارول را برای ساخت یک دنیای بزرگ به نام chrono polis جمع آوری کند. Kang تکه هایی از این جهان را از منهتن، انگلستان قرون وسطایی، مصر باستان و … برداشته و آن ها را درست در کنار یکدیگر قرار می دهد.

همزمان با گسترش داستان اصلی، ابر قهرمانان از سراسر دنیای مارول نیروهای خود را برای پیدا کردن قطعات کریستال هایی به نام Nexus، جمع آوری می کنند.

نقد بازی Lego Marvel 2

 

شخصیت های بازی در نقد Lego Marvel 2

در نقد و بررسی بازی Lego Marvel Super Heroes 2 ابتدا به بررسی شخصیت ها می پردازیم. در این بازی شخصیت هایی مانند مرد عنکبوتی، کاپیتان مارول، دکتر استرنج، کامالا خان، کاپیتان آمریکا هستند. همچنین خیلی از کاراکترهای قسمت قبل مانند ثور، هالک، مرد آهنین و … نیز وجود دارند. البته همه ی این کاراکترها از همان ابتدای بازی در دسترس نیستند و برای باز کردن همه ی آن ها باید صبر و حوصله ی زیادی به خرج دهید.

شخصیت ها سبک های مختلف حرکات، سبک های مبارزاتی و تواناییهای ویژه ای دارند. همه ی آن ها می توانند سریعتر در محیط ها تاب بخورند و یا از دیوارها بالا بروند، برخی دیگر به حملات متنوع یا مهارت های غواصی تکیه می کنند. برخی مانند گروت، خانم های مارول و هالک می توانند شکل خود را تغییر دهند؛ بزرگتر و قوی تر یا کوچکتر و سریع تر شوند. حتی می توانند به حالت توپ حرکت کنند.

بسیاری از شخصیت ها حتی دارای تغییرات مختلفی هستند؛ به این معنی که می توانید مرد عنکبوتی را به پیتر پارکر مجهز به دوربین تبدیل کنید یا با هیدرا به عنوان یک کاپیتان آمریکایی قرون وسطایی بجنگید. همچنین می توانید از استخر بزرگ قطعات برای ساخت قهرمان مورد نظر خود، استفاده کنید. همچنین شما می توانید علاوه بر انتخاب ظاهر کاراکترهای مورد نظر خود، قدرت آن ها را هم تعیین کنید. به عنوان مثال تعیین کنید که از دیوار بالا برود، مشت بزند، پرواز کند، لیزر پرتاب کند و …

توانایی و ویژگی های شخصیت های دنیای مارول در نقد بازی لوگو مارول 2

در این قسمت از نقد و بررسی بازی Lego Marvel 2 به توانایی ها و ویژگی های شخصیت های بازی خواهیم پرداخت. این توانایی ها معماهای خارق العاده ای را ایجاد می کنند. این که شما در حال کار کردن با کدام ابر قهرمان هستید و چه تواناهایی به شما این امکان را می دهند که از آن در قفل شده عبور کنید، بسیار هیجان انگیز است.

تنوع گسترده ای از تنظیمات، قهرمانان و توانایی های آن ها باعث می شود که بازی همواره سرگرم کننده باشد. گرافیک لگو مارول ۲ نسبت به بازی های قبلی پیشرفت قابل توجهی داشته است. طراحی کاراکترها و شهر chrono polis جلوه ی جذاب تری پیدا کرده و محیط بازی و مراحل آن نیز متنوع تر شده است. لگو با یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده، معماها، پازل ها، باس فایت ها و … را درون بازی قرار داده است. لگوها گاهی در عین سادگی، معماهای مختلفی را در درون خود گنجانده اند که جزء جذابیت اصلی بازی های لگو مخصوصا برای کودکان و بزرگسالان است.

اگر شما هم یکی از طرفداران پر و پا قرص مارول هستید؛ این بازی هیجان انگیز، سرگرم کننده و جذاب را از دست ندهید. وجود شخصیت هایی از دنیای سینمایی مارول و دنیاهای دیگر، گرافیک جذاب، شخصیت پردازی و لحظات خنده دار این بازی می تواند تجربه خوبی را برایتان رقم بزند. برای مشاهده نقد و بررسی باز های موبایلی می توانید به دسته نقد و بررسی بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.