AD

نقد و بررسی بازی Darksiders 1 ؛ بازی اکشن

0 1,155

بازی Darksiders 1 یک بازی موبایلی اکشن-نقش آفرینی است که به دوره ی بعد از آخرالزمان می پردازد. بخش اعظم گیم پلی بازی Darksiders 1، برگرفته از سریال های Legend of Zelda می باشد. بازیکنان، دنیایی باز برای اکتشاف دارند و مجبورند معماهای مختلفی را حل کنند تا به پیشرفت آن ها کمک کند.

همانطور که اشاره شد بازی Darksiders 1، یک بازی ترکیبی اکشن-نقش آفرینی است که برای Xbox 360، PlayStation 3 و مایکروسافت ویندوز، در ژانویه 2010 منتشر شد. همچنین نسخه پیشرفته ی آن با عنوان Darksider Warmastered Edition، در تاریخ 22 نوامبر 2016 برای PlayStation 4 و Xbox One ، در 29 نوامبر برای مایکروسافت ویندوز و در 23 مه 2017 برای Wii U و در 2 آوریل 2019 ، در Nintendo Switch منتشر شد. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی دارک سایدرز می توانید به  رسانه بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید. با ما همراه باشید.

بررسی بازی Darksiders 1

داستان بازی دارک سایدرز 1 مربوط به دوره ی بعد از آخرالزمان است. از ابتدای پیدایش جهان و کهکشان ها، امپراطوری های بهشت و جهنم با هم در جنگ و نزاع بودند و هیچ یک از آن ها نمی توانست پیروز این میدان شود. بنابراین برای رسیدن به یک هدف مشخص، گروهی به نام شورای خیرخواهانه تشکیل شد تا نظم و تعادل را در جهان برقرار کند. برای رسیدن به این هدف آن ها چهار سوارکار آخر الزمان با نام های جنگ، مرگ، نزاع و خشم را مامور رسیدگی به درگیری های پیش آمده و اجرای قوانین آن ها کردند.

جنگ، یکی از چهار سوارکار آخرالزمان، در بحبوحه ی نبرد، خود را بر روی زمین می یابد. شورای خیرخواهانه وی را به خاطر از بین بردن تعادل و شروع آخرالزمان مقصر دانسته است. جنگ قسم می خورد که شخص مقصر را پیدا کند و با بازگرداندن تعادل قبلی خلقت، قدرت و افتخار خود را به دست بیاورد. به همین دلیل او عازم سفری پر خطر برای مقابله با فرشتگان و شیاطین، می شود.

راهنمای بازی Darksiders 1
راهنمای بازی Darksiders 1

راهنمای بازی دارک سایدرز 1

جنگ در حین انجام ماموریت هایش می تواند به حالت روح تبدیل شود. در این حالت همه چیز کامل است و او می تواند خیابان ها را بپیماید و دشمنان را نابود کند. برای کشتن دشمنان باید بر روی دکمه اکشن بزنید. این دکمه بر روی آیکونی است که بالای سر دشمنان ظاهر می شود. برای نابود کردن فرشته ها باید به سمت بالا بپرید یا می توانید، ماشین ها را به سمتشان پرتاب کنید. وقتی فرشته ها را می زنید، هیولا بلند می شود و می توانید هیولا را دنبال کنید تا جنگ به حالت اولیه ی خود بازگردد. همچنین می توانید در سایت ایموجو با نقد و بررسی بازی Journey To The Savage Planet به صورت کامل آشنا شوید.

گیم پلی بازی Darksiders 1

بخش اعظم گیم پلی بازی Darksiders 1، برگرفته از سریال های Legend of Zelda می باشد، با سیاه چال هایی برای کشف ابزارهایی که به اکتشاف کمک می کنند و می توانند در جنگ استفاده شوند. گیم پلی بازی همانند بازی های مشابه است. بازیکنانی که دنیایی باز برای اکتشاف دارند، مجبورند معماهای مختلفی را حل کنند تا به پیشرفت آنها کمک کند. بازیکنان می توانند از روح مردگان، برای خرید اقلام مختلف و به روزرسانی ها استفاده کنند. بازیکنان همچنین می تواننددنیای آزاد را با استفاده از اسب های پیشکسوتان جنگ، کشف کنند.

با شروع بازی، شخصیت جنگ با فرشتگان و شیاطین مقابله می کند و از طریق خیابان های یک شهر بی نام، به زمین فراخوانده می شود. در ابتدای بازی، شما توانایی تبدیل شدن به آنچه به یک بالروگ غول پیکر را بدست می آورید و می توانید این کار را هر پنج دقیقه یک بار انجام دهید. همچنین می توانید به یک هیولا شعله ور 20 پا تبدیل شوید و دشمنان را به خواست خود نابود کنید. اغلب احساس می شود که هر آیتم دارک سایدرز 1، از جاهای دیگر برداشته شده است. همان طور که گفته شد، گیم پلی این بازی همانند بازی The Legend of Zelda و از نظر جنگی و جلوه های بصری، همانند بازی God of War می باشد.

ویژگی های بازی Darksiders 1

در این بازی وسایل زیادی برای جمع آوری، اسلحه برای به روزرسانی، ترکیب برای یادگیری و موارد خاص برای پیدا کردن وجود دارد. طیف وسیعی از دشمنان، سیاه چال ها و دلایلی برای عقب نشینی، ۱۵ ساعت محتوای بازی تک نفره را فراهم می کند.

Darksiders 1، هنوز هم مانند سال 2010 کاملاً فوق العاده و هیجان انگیز است. این بازی همانی است که همه باید آن را امتحان کنند. اگر قبلاً آن را بازی کرده اید، ارزش امتحان مجدد را دارد ولی اگر تاکنون آن را بازی نکرده اید، یک ماجراجویی شگفت انگیز است که ارزش وقت گذاشتن را دارد.

شما برای ما از بازی Darksiders 1 بنویسید

بازی Darksiders 1 را در این مطلب از سایت ایموجو انجام دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای آموزش بیشتر بازی می توانید با بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.