بهترین تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ کال آف دیوتی موبایل

بهترین تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ کال آف دیوتی موبایل

مدل های مختلفی از گوشی های هوشمند وجود دارند. شما می توانید تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ کال آف دیوتی موبایل را به دلخواه خودتان انجام دهید. در کل شما با انواع شخصی سازی ها اتفاقات خوبی را در طول بازی تجربه خواهید کرد. بنابراین برای یک شلیک موفق آماده شوید.

بهترین تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ برای بازیکن های کال آف دیوتی موبایل در سال ۲۰۲۰

در پست قبلی در مورد سیستم مورد نیاز کال آف دیوتی صحبت کردیم، اما اکنون می خواهیم در مورد تنظیمات مربوط به حساسیت ژیروسکوپ کال آف دیوتی صحبت کنیم. به دلیل تفاوت بین مدل های گوشی های هوشمند و عادت های شخصی، می توانید تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ کال آف دیوتی را بررسی کنید و بر اساس علایق خود این تنظیمات را اصلاح کنید.

بازی پابجی موبایل، پرطرفدارترین بازی بتل رویال در آسیا بود. سرانجام پس از ماه ها مجبور به عقب نشینی کردن از موضع خود شد. حال زمان آن فرارسیده است که بازی هایی مثل کال آف دیوتی موبایل ، گارنا فری فایر جایگاه این بازی را در میان گیمر ها پیدا کند. رونق چنین بازی هایی به دلیل آن است که طرفداران پر و پا قرص بازی پابجی چاره ای به جز رو آوردن به بازی های دیگر را ندارند.

شاید تنظیمات حساسیت کال آف دیوتی و انتخاب های درون آن چیزی نباشد که به ذهن شما برسد. برای خیلی از بازیکن ها سوال است که با شخصی سازی آن ها در کال  آف دیوتی چه اتفاقی رخ می دهد. ما در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو می خواهیم شما با تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ موبایل آشنا شوید. زمانی که تمامی آن را به درستی انجام دادید برای یک شلیک موفق آماده می شوید.

ژیروسکوپ چیست؟

ژیروسکوپ یک سنسور داخلی است که انواع گوشی های هوشمند مجهز به آن هستند. هنگامی که در بازی حرکت هایی انجام می دهید این سنسور  حرکت ها را تحلیل می کنند و باعث بهبود کیفیت بازی می شود. صحبت ما در مورد عملکرد این دستاورد در کال آف دیوتی موبایل است. در کل ژیروسکوپ برای کنترل میزان لگد اسلحه در وسط میدان جنگ خیلی موثر است. برای تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ کال آف دیوتی باید با دقت بیشتری عمل کنید و چند بار تنظیمات را امتحان کنید تا بهترین آن ها را پیدا کنید.

جدا از آن، ژیروسکوپ همچنین در حرکات ADS (Aim Down Sight) نقش برجسته ای دارد. اکثر بازیکنان بدون ای نکه بدانند ژیروسکوپ چیست، از آن استفاده می کنند و آن را به حداکثر قدرت می رسانند، آن ها به صورت خودکار یک بازی بهبود یافته را تجربه می کنند. ما در این جا برخی از تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ را برای شما جمع کرده ایم که بهتر است یک بار آن ها را امتحان کنید و نتیجه را ببینید.

ژیروسکوپ چیست؟

تنظیمات توصیه شده حساسیت ژیروسکوپ کال آف دیوتی موبایل

  • حساسیت سوم شخص: ۹۵
  • مشاهده حساسیت FPP :75
  • اپتیک: ۳۵
  • حساسیت  تاکتیکی: ۳۰
  • اسکوپ تاکتیکی ۳ برابر: ۲۵
  • اسکوپ تاکتیکی ۴ برابر: ۲۰
  • اسکوپ حساسیت تک تیرانداز: ۲۰
  • اسکوپ تاکتیکی ۶ برابر: ۱۵
  • اسکوپ تاکتیکی ۸ برابر: ۹

پیکر بندی ارائه شده در مطلب بالا را بسیار توصیه می کنیم، اما  ممکن  است به دلیل تفاوت بین مدل های گوشی های هوشمند و عادت های مختلف در تنظیمات شخصی واضح به نظر نرسند. شما باید  این موارد را آزمایش کنید و سپس با کمک دوستان خود در مسابقات تمرینی یا حتی مسابقات واقعی، این تنظیمات را اعمال کنید. هدف اصلی این است که متوجه شوید این تنظیمات چگونه کار می کنند و چگونه باعث بیشتر و راحت تر کشته شدن دشمنان شما می ‌شوند.

لازم به ذکر است که در صورت فعال کردن ویژگی ژیروسکوپ در کال آف دیوتی موبایل، عملکرد هدف گذاری ADS از طریق دستگاه های شما (دقیق تر از آن، دستان شما) کنترل می شود. همچنین، شما باید به موارد دیگر مانند کیفیت شلیک و حساسیت دوربین توجه داشته باشید تا یک گیم پلی بهتر را داشته باشید. در صورتی که می خواهید در مورد تننظیم کرد حساسیت های کال آف دیوتی موبایل اطلاعاتی به دست آورید، می توانید بخش آموزش بازی سایت ایموجو را دنبال کنید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا