AD

صفحه‌کلید Razer BlackWidow V4 75% با قابلیت hot-swappable برای ترکیب سوئیچ ها

0 136

آیا کسی را می‌شناسید که واقعاً به کیبوردهای مکانیکی علاقه داشته باشد؟ این افراد می‌توانند در مورد دادو ستدهای بین سوئیچ‌های 5 پین، ضربه زدن به کلید به صورت لمسی و کیکپ‌های حرفه‌ای پوکمون صحبت کنند. مطمئنا آنها در مورد کیبورد جدید Razer نیز چیزی برای گفتن دارند.

BlackWidow V4 75% اولین صفحه‌کلید مکانیکی hot-swappable ساختRazer است که نه تنها کیکپ‌ها بلکه خود سوئیچ‌های واقعی را بدون نیاز به جدا کردن کیبورد یا لحیم‌کردن تعویض می‌کند.

کیبورد-ریزر-BlackWidow-V4-75%

Razer BlackWidow V4 75% یک نسخه کوچکتر ten-keyless از BlackWidow V4 Pro است.

نکته جالب در مورد V4 این است که PCB سوکت آن می‌تواند هر سوئیچ مکانیکی 3 یا 5 پین را در خود جای دهد. این BlackWidow به صورت یک بیس برای آزمایش سوئیچ‌ها و کلیدهای مختلف عمل می‌کند.

کیبورد-ریزر-با-قابلیت-hot-swappable

V4 دارای فرم فاکتور 75٪ است، به این معنی که  ten-key Numpadکه معمولاً در سمت راست قرار دارند، برداشته شده‌اند. اگر فقط روی صفحه‌کلیدهای سایز کامل کار کرده‌اید، در مورد ابعاد باریک‌تر کمی زمان لازم است تا به آن عادت کنید، اما مزیت آن این است که فضای میز بیشتری دارید.

جدا از سوئیچ‌های قابل تعویض، BlackWidow V4 75% دارای تمام زنگ‌ها و سوت‌هایی است که از یک کیبورد مکانیکی شیک انتظار دارید.

Razer BlackWidow V4 75% اکنون با قیمت 189.99 دلار در رنگ مشکی در دسترس است. ماه آینده، Razer  یک مدل سفید رنگ را با قیمت 199.99 دلار عرضه می‌کند. هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا Razer به هر یک از کیبوردهای BlackWidow V4 خود قابلیت hot-swap را می‌دهد یا خیر، وجود ندارد.

Razer BlackWidow V4 75%

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.