AD

Delta Force بازی تیراندازی PvP چند نفره با یک کمپین تک نفره در راه است

0 160

بازی‌های Delta Force را به خاطر دارید؟ آنها یک سری بازیهای تیراندازی نسبتاً محبوب بودند که در اواخر دهه 1990 عرضه شدند، اما آخرین نسخه اضافه شده به مجموعه، Delta Force: Xtreme 2، در سال 2009 منتشر شد و خیلی خوب نبود. آخرین چیزی که از آن شنیدیم در سال 2016 بود، زمانی که THQ Nordic ناشر و توزیع کننده بازی‌های ویدئویی، امتیاز شرکت NovaLogic و همه بازی‌های آن از جمله Delta Force را خرید. هفت سال بعدDelta Force  سرانجام با یک بازی کاملاً جدید توسط گروه TiMi Studio زیر مجموعه Tencent بازگشته است.

Shadow Guo تهیه کننده به IGN گفت که بازی جدید دارای یک کمپین تک نفره بر اساس فیلم Black Hawk Down  خواهد بود، و همچنین دارای PvP چند نفره در مقیاس بزرگ است که جزء اصلی بازی است.

Guo گفت: طراحان بازی تصمیم گرفتند که یک میدان نبرد چند نفره همه جانبه بسازند که می‌تواند PVP در مقیاس بزرگتر از محدودیت قبلی 32 بازیکن را در خود جای دهد. برای ایجاد فضایی عالی از نبرد در زمین، دریا و هوا، ما انواعی از نقشه‌ها و روش‌های مختلف را طراحی کردیم که ویژگی‌های مختلف زمین مانند تفاوت ارتفاع عمودی و غارها و همچنین مسیر خودروهای مختلف را با هم ترکیب می‌کنند.

ما همچنین وسایل نقلیه منحصربه‌فرد و پیشرفته‌ای را ایجاد کردیم که بازیکنان می‌توانند از آنها در بازی استفاده کنند، از جمله وسایل نقلیه تهاجمی، هلیکوپتر، خودروهای زرهی، قایق‌های حمله، وسایل نقلیه زمینی، جیپ‌ها، پیکاپ‌ها، جت‌های جنگنده و پهپادها. این وسایل نقلیه به تجربه PVP  در مقیاس بزرگ گیم‌پلی بازی اضافه می‌کنند.

در ابتدا مشخص نبود که چرا راه‌اندازی مجدد این بازی را به جایTHQ Nordic، استودیوی Tencent انجام می‌دهد، اما یکی از نمایندگان تایید کرد که گروه استودیوی TiMi فرنچایز بازی دلتا فورس را از THQ خریداری کرده است و اکنون مالک حقوقی بازی‌های قدیمی و هر نسخه بعدی است.

Delta Force جدید به طور کامل در جریان رویداد Opening Night Live گیمزکام (بزرگترین رویداد سالانه در عرصه بازی) در 23 آگوست معرفی خواهد شد.

تریلر رسمی بازی DELTA FORCE 2023 را میتوانید مشاهده کنید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.