AD

نظرات تخریب کننده در Steam در مورد بازی Overwatch 2

0 105

بازی Overwatch 2 هفته گذشته در Steam عرضه شد و بلافاصله با نظرات منفی بسیاری از کاربران روبرو شد و اکنون کم‌ترین امتیاز را در این پلتفرم به خود اختصاص داده است.

در حال حاضر، اولین نسخه PC بلیزارد خارج از لانچر Battle.net بیش از 140000 نقد Steam دارد که Steam آن را به عنوان “بیش از حد منفی” در نظر می‌گیرد. در حالی که تعداد زیادی از کاربران به دلایل قابل درک از FPS  انتقاد می‌کنند، بسیاری از بررسی کنندگان نیز صرفاً به دنبال اضافه کردن میم‌ها و هنر اسکی (ASCII art) به این مجموعه هستند.

در یک پست وبلاگ در مورد انتشار جدیدترین فصل این بازی آرون کلر(Aaron Keller)، کارگردان بازی  Overwatch 2 گفت: اگرچه دیدگاههای منفی در مورد این بازی از سوی بازیکنان تجربه جالبی نیست، اما دیدن تعداد زیادی از بازیکنان جدید برای اولین بار در بازی Overwatch 2 بسیار عالی است.

او ادامه داد: یکی از دلایل اصلی نارضایتی بازیکنان لغو بخش بزرگی از PvE است که این مطلب توسط بازیکنان در steam اعلام شده است.

اگر نمی‌توانیم زمان را به عقب برگردانیم، پس چه کاری می‌توانیم انجام دهیم؟ می‌توانیم به اضافه کردن و بهبود Overwatch 2 ادامه دهیم.

کارگردان بازی گفت که آنها رو به جلو حرکت خواهند کرد و به طور مداوم در مورد آنچه که بازی را برای بازیکنانی عالی می‌سازد، نوآوری خواهند کرد.

طبق گزارش  SteamDB، Overwatch 2  در حال حاضر در استیم روزانه میزبان حدود 50000 بازیکن است که بالاترین پیک آن 75000 نفر در روز انتشار بود. علیرغم هجوم اولیه نقدهای منفی، این بازی رایگان در آن هفته، هفتمین بازی پرفروش Steam (از نظر درآمد) بود. بازیکنان باید روی پک ماموریت 15 دلاری PvE یا بتل پس پریمیوم آن پول بدهند. با این حال، از آن زمان به رتبه 63 سقوط کرده است.

نظرات منفی در Steam باعث شد تا طرفداران این بازی کمپین توییتری را برای حمایت از توسعه‌دهندگان Overwatch 2 با هشتگ #OWDevAppreciation2023 راه‌اندازی کنند. بسیاری از بازیکنان و توسعه دهندگان Overwatch  داستان‌ها و کلیپ‌هایی را در مورد رابطه خود با بازی به اشتراک گذاشتند.

فصل ششم Overwatch 2 با عنوان Invasion با یک پشتیبانی قهرمان جدید (support hero)، یک مود PvP جدید و اولین مجموعه از ماموریت‌های داستانی به صورت لایو پخش می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.