AD

بازی Call Of Duty: Modern Warfare 3 رسما معرفی شد

0 887

Call Of Duty: Modern Warfare 3 رسما معرفی شد و با 16 نقشه از MW2 2009 عرضه شد.

اکتیویژن رسما بازی Call of Duty: Modern Warfare III را پس از یک کمپین تیزر یک هفته‌ای معرفی کرد که در رویداد Shadow Siege Warzone به اوج خود رسید. این دنباله مستقیم برای Modern Warfare II در سال 2022 است، و موضوع جالب توجهی است چرا که Activision برای اولین بار است که در طی سال های متوالی چنین کاری را انجام می‌دهد.

کالاف-دیوتی-مدرن-وارفار-3

این کمپین بر روی گروه ضربت 141 متمرکز است که دوباره گرد هم می‌آیند تا ماکاروف را سرنگون کنند و کاپیتان پرایس را در مبارزه با تهدید نهایی، رهبری می‌کند. این کمپین به عنوان ” dark and gritty” (تاریک و سخت) توصیف شده است.

Call-of-Duty-Modern-Warfare-3

علاوه بر ماموریت‌های سنتی و خطی‌تر که این سری با آن‌ها شناخته می‌شود، این بازی دارای مواردی است که به آنها ماموریت‌های مبارزه باز می‌گویند. هدف این نوع از ماموریت این است که به عنوان مکملی برای ماموریت‌های کمپین بیشتر به سبک سینمایی عمل کند که طرفداران با دادن گزینه‌های بیشتر به بازیکنان با “مسیرها و انتخاب‌های اضافی متعدد برای تکمیل اهداف” می‌شناسند.

بازیکنان می‌توانند این ماموریت‌ها را هر طور که می‌خواهند انجام دهند، از جمله استفاده از روش‌های مخفی.

بازی-Call-of-Duty-Modern-Warfare-3

در بخش چند نفره، بازی با تمام 16 نقشه از کالاف دیوتی مدرن وارفار2 در سال 2009 عرضه خواهد شد. البته این نقشه‌ها برای Modern Warfare 3 مدرن شده‌اند. بیش از ده‌ها نقشه جدید 6V6 در سرویس خدمات Live بازی نیز به Modern Warfare III  اضافه خواهند شد.

در حالی که بازیکنان فقط نقشه‌های به روز شده MW2 را در زمان راه‌اندازی برای چند نفر اصلی دریافت می کنند.چهار نقشه نبرد در مقیاس بزرگ برای حالت‌های جنگ زمینی و تهاجمی نیز وجود خواهد داشت.

Call-of-Duty-Modern-Warfare-3

از نظر سیستم‌های چند نفره جدید، Gunsmith catalog قطعات “After-Market” را برای سفارشی سازی بیشتر و یک “Tac-Stance” جدید برای کمک به درگیری های نزدیک اضافه می‌کند و همانطور که شایعه شده است، نقاط قرمز روی مینی مپ نیز بازگشته اند.

یکی دیگر از نکات قابل توجه این است که اکتیویژن امسال یک برنامه ” انتقال به جلو” دارد که به موجب آن بیشتر محتوا و خرید‌های شما از Modern Warfare II و Warzone 2022 در Modern Warfare III در دسترس خواهد بود.

برای زامبی ها نیز Modern Warfare 3 بزرگترین نقشه ای که تا کنون وجود داشته است را ارایه می کند. Treyarch، تیمی که در وهله اول Zombies را ایجاد کرد، در حال توسعه زامبی‌ها برای قسمت Zombies است.

Zombies-modern-warfare-3

این روایت (یک داستان غیر زمینی Dark Aether ) را روایت می کند که در دنیای Modern Warfare اتفاق می افتد. به گفته اکتیویژن، طبق معمول رازهایی برای کشف وجود خواهد داشت که شما را درگیر آن خواهد کرد.

Modern Warfare 3 در 10 نوامبر برای ایکس باکس سری XوS، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و کامپیوترهای خانگی منتشر می‌شود.

کمپینی که از آن صحبت شد یک هفته زودتر برای تمامی کسانی که بازی مدرن وارفار 3 را پیش خرید کرده اند قابل پخش است. با پیش سفارش بازی همچنین این امکان را دارید به نسخه بتای چند نفره که در آینده منتشر می‌شود دسترسی داشته باشید.

انتشار-بازی-Call-of-Duty-Modern-Warfare-3

در حال حاظر کاربران پلی استیشن می‌توانند وارد شوند، اما در نهایت بدون در نظر گرفتن وضعیت پیش سفارش، Modern Warfare 3 در تمامی پلتفرم ها باز خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.