AD

لیست کامل پوسته سلاح های جدید پابجی موبایل

2 947

در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو برای شما لیست کامل پوسته سلاح های جدید پابجی موبایل را آماده کرده ایم. شما می توانید این پوسته ها را در جعبه های مختلف و همچنین رویداد ها یا بتل پس بیابید و به دست آورید. اکثر این پوسته ها قابل ارتقا هستند.

لیست پوسته سلاح های پابجی موبایل در سال 2020

در پست قبلی در مورد پوسته سلاح های فری فایر صحبت کردیم اما امروز می خواهیم به بررسی پوسته سلاح های جدید پابجی موبایل بپردازیم. لیست پوسته های اسلحه پابجی موبایل ای آر که شامل سلاح های هجومی مثل SCAR-L، M16A4، AKM، QBZ و M416 هستند را می خواهیم در این مطلب بررسی می کنیم.

این آیتم های اسلحه پابجی موبایل ای آر شامل پوسته های سلاح های مختلف است. این پوسته ها را شما می توانید از جعبه ها، چرخه های خوش شانسی، انواع رویداد ها و رویال پس ها به دست آورید. یا این که می توانید آن ها را ازفروشگاه فری فایر نیز تهیه کنید. علاوه بر این پوسته های اسلحه پابجی موبایل ای آر در دسته آیتم هایی هستند که در سال 2020 قابل ارتقا هستند. در کل پوسته های قابل ارتقا زیادی در پابجی موبایل وجود دارد. پس از دریافت این پوسته ها، می توانید آن ها را ارتقا دهید تا نمای تازه تری در بازی داشته باشید. همان طور که گفتم شما می توانید آن ها را با روش ها مختلفی به دست بیاورید.

پوسته سلاح های جدید پابجی موبایل: پوسته سلاح Glacier M416

این پوسته یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین پوسته های اسلحه پابجی موبایل است. همچنین به عنوان پوسته افسانه ای با ظاهری چشم نواز شناخته می‌شود. این پوسته زیبا به گونه ای به نظر می رسد که انگار یخ زده است. برای دریافت این پوسته اسلحه باید جعبه کلاسیک را داشته باشید.

این پوسته همچنین یکی از دو پوسته اسلحه ای آر قابل ارتقا در بازی است. پس از استفاده یوسی یا کوپن های مخصوص جعبه کلاسیک آن را به دست می آورید، برای ارتقا آن به قسمت تنظیمات در بازی مراجعه کنید و از آن جا اقدام کنید. پوسته اسلحه Glacier M416 هفت سطح مختلف ارتقا را دارد که هر یک از آن ها جلوه یا ظاهر متفاوت تر از اسلحه را برای شما به ارمغان می آورند.

شما می توانید جلوه مرگ را قفل کنید، پیام کشتن، اثر لگد، فرم های پیشرفته و همچنین نسخه نهایی را نیز باز کنید. یوسی قابلیت باز کردن یک جعبه جایزه را به شما می دهد. با این حال، برای ارتقا سطح پوسته اسلحه باید از مقدار زیادی رنگ و ابزار استفاده کنید. این پوسته برای تعطیلات کریسمس معرفی می شود.

بسیاری از بازیکنان ترسی برای هزینه کردن در بازی را ندارند. برای دریافت و ارتقا پوسته این اسلحه M416 از تلاش دست نمی کشند زیرا با کمک پوسته اسلحه واقعی تر به نظر می رسد.

پوسته سلاح های جدید پابجی موبایل: پوسته سلاح Glacier M416

پوسته سلاح های جدید PUBG Mobile: پوسته Jack O Lantern سلاح AKM

مانند سلاح Glacier M416 و اسلحه Jack-O’-Lantern در پابجی موبایل پوسته های سلاح های AR زیادی وجود دارد که بهتر است اول در چرخه شانس شرکت کنید. این رویداد مهم که شما می توانید از داخل آن اسکین سلاح های پابجی موبایل را به دست آورید از 27 اکتبر تا 16 نوامبر 2020 ادامه دارد. بعد از اتمام این رویداد ممکن است تجهیزات این سلاح و پوسته های آن از لیست های دریافتی برای کاربران خارج شود.

پوسته جدید Jack O Lantern سلاح AKM در جشن هالووین معرفی می شود. به همین دلیل با بسیاری از الگو ها و رنگ های مضمون هالووین تزئین شده است. برای به دست آوردن این پوسته جذاب  AKM باید در یوسی سرمایه داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که رویداد چرخش شانس امسال در هالووین به احتمال زیاد در اواسط همین ماه به پایان می رسد؛ بنابراین، باید عجله کنید ممکن است فرصت عالی برای به دست آوردن این پوسته AKM که نقشی مثل شبح را دارد را از دست بدهید. در چرخه شانس این است که یک بار با هزینه 10 یوسی از آن استفاده کنید؛ اما قیمت چرخش های بعدی به صورت تصاعدی افزایش پیدا می کند.

توصیه می شود حتی با خرج 540 یوسی شانس خود را برای برد این آیتم فوق العاده بیشتر کنید. شما با صرف این هزینه می توانید چرخش را به صورت هم زمان داشته باشید. علاوه بر این، به صرفه تر از 10 چرخش به صورت تک تک است. در مرحله بعدی، شما همچنین برای ارتقا پوسته Jack O Lantern اسلحه AKM به قسمت تنظیمات بروید. در لیست پوسته های اسلحه پابجی موبایل پوسته Jack O Lantern اسلحه AKM ظاهری عالی دارد.

پوسته سلاح های جدید پابجی موبایل: پوسته های معمولی و تفنگ های تهاجمی

جدا از دو پوسته اسلحه شگفت انگیز قابل ارتقا پابجی موبایل ای آر در قسمت قبلی، می توانید این پوسته های اسلحه معمولی را نیز دریافت کنید. هفت پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل دیگر نیز وجود دارد که می توانید از جعبه ها، رویال پس ها یا فروشگاه ریدم تهیه کنید. آن ها در ادامه بررسی می کنیم.

پوسته سلاح های جدید پابجی موبایل: پوسته های معمولی و تفنگ های تهاجمی

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل: Pink & Blue – AKM

همان‌طور که از نام پوسته مشخص است، این پوسته تفنگ AKM با رنگ های صورتی و آبی روشن پایه سفید تزیین شده است. پوسته  Pink & Blue AKM اگرچه خیلی رنگارنگ و درخشان به نظر نمی ‌رسد، اما همچنان برای بازیکن ها جالب و شگفت انگیز است. برای تهیه این پوسته اسلحه پابجی باید جعبه کلاسیک را داشته باشید. برای باز کردن جعبه کلاسیک، اگر کوپن باز کردن ندارید، باید از یوسی های خود خرج کنید. این پوسته نیز در دسته پوسته های اسلحه PUBG Mobile AR می باشد.

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل: Pink & Blue – AKM

پوسته سلاح های معمولی پابجی: Ragtag Goon – SCAR-L

شما همچنین می توانید این پوسته زیبا و فانتزی را از جعبه کلاسیک پابجی موبایل تهیه کنید. برای دریافت این پوسته تا 22 اکتبر سال 2020 فرصت دارید. این آیتم فوق العاده برای همه بازیکنان در دسترس است.

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل: Ragtag Goon - SCAR-L

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل:  Raging Chicken – QBZ

QBZ به شکل کاملاً منحصر به فرد در جعبه شانوک قرار دارد. شما نمی توانید پوسته اسلحه Raging Chicken را برای ارتقا دادن به QBZ ببرید، چون هنوز ارزش کوپن ها و یوسی ها معادل یک جعبه کلاسیک به حساب می آیند. نسبت به اسکین سلاح های پابجی موبایل کمتر مورد توجه است.

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل:  Raging Chicken – QBZ

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل: Samurai Ops – AKM

این پوسته تفنگ AKM را می توان از رویال پس فصل 5 با موضوع Beyond A.C.E دریافت کرد. این سلاح در لیست پوسته های پابجی موبایل نیز طرفداران زیادی را دارد.

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل: Samurai Ops – AKM

پوسته سلاح های معمولی پابجی: Swordman – SCAR-L

این طرح های ظاهری در پوسته های پابجی موبایل به راحتی قابل خریداری هستند. آن را می توانید از جعبه کلاسیک دریافت کنید. همچنین دارای یک طرح ساده با سه رنگ متفاوت است که شامل آبی، سفید و خاکستری است. همان طور که گفتم این پوسته های مختلف در پوسته های اسلحه پابجی موبایل به راحتی و هر موقع که بخواهید، قابل خریداری هستند.

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل: Swordman - SCAR-L

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل: Toxic – M16A4

این مورد از پوسته های اسلحه PUBG Mobile AR که دارای تیر های 5.56 میلی متر است دارای ظاهری سرد و خطرناک می باشد. به همین دلیل است که اسم آن را سمی قرار داده اند. این آیتم را می توانید در جعبه کلاسیک پیدا کنید و تا 8 نوامبر فرصت خرید آن را دارید. این پوسته کمی متفاوت تر از اسکین سلاح های پابجی موبایل کلاسیک است که توجه بسیاری را به سمت خودش جلب کرده است.

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل: Toxic - M16A4

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل: Scarlet Horror – SCAR-L

بازیکن های پابجی موبایل می توانند از یوسی برای باز کردن جعبه برنز و دیگر جعبه های مورد دلخواه و دریافت پوسته اسلحه Scarlet Horror SCAR-L استفاده کنند. به دست آوردن آن نیز بسیار سخت است زیرا شما باید رویال پس را نیز باز کنید. علاوه بر این، هرچه امتیاز چرخه شانس بیشتری داشته باشید، شانس زیادی برای به دست آوردن این جایزه بزرگ را دارید اما در کل به دست آوردن آن کمی سخت است.

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل: Scarlet Horror - SCAR-L

پوسته سلاح های معمولی پابجی: Gold Plated – SCAR-L

این تنها پوسته اسلحه ای آر است که می توانید با سکه های نقره آن را خریداری کنید. قیمت آن فقط 1500 سکه نقره است. این آیتم یک پوسته ی دائمی برای اسلحه به همراه یک پایه طلایی ساده است. با این اوصاف این پوسته به طور کامل چشمگیر و دوست داشتنی به نظر می ‌رسد.

پوسته سلاح های معمولی پابجی موبایل: Gold Plated - SCAR-L

این ها همه پوسته های اسلحه پابجی موبایل ای آر هستند که به روش های مختلف می توانید آن ها را به دست آورید. برای به روز رسانی ها و آخرین اخبار پابجی موبایل، همچنین نکات و ترفندها از بخش ترفند بازی سایت ایموجو بازدید کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. Nashenas می گوید

  سلام
  ممنون بابت مطلب خوبتون
  یه سوال داشتم آیا این اسکین یا پوسته ها روی کارایی و قوی شدن تفنگ هم تاثیر داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام خیر فقط جهت زیبباییی هستند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.