AD

ترفندهای افزایش رتبه در کال آف دیوتی موبایل

0 5,702

بسیاری از بازیکنان علاقه دارند در رتبه افسانه ای کال آف دیوتی موبایل بازی کنند. رتبه های بازی Call Of Duty به انواع مختلفی تقسیم می شوند که شما باید از پایین ترین سطح شروع کرده و به آخرین آن ها برسید. ما در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو شما را با ترفندهای افزایش رتبه در کال آف دیوتی موبایل آشنا می سازیم. پس با ما همراه باشید.

نکات قابل توجه برای بالا بردن سریع رتبه خود در کال آف دیوتی موبایل

ما در پست قبلی در مورد بهترین تنظیمات کال آف دیوتی موبایل صحبت کردیم، اما امروز نوبت آموزش ترفندهایی برای رسیدن به رتبه افسانه ای کال آف دیوتی موبایل می باشد. با استفاده از این نکات مفید، بازیکنان رتبه افسانه ای کال آف دیوتی موبایل به راحتی می توانند به بالاترین سطح خود در بازی برسند.

بازی کال آف دیوتی موبایل دو حالت مختلف را دارد که شامل حالت چند نفره و حالت بتل رویال می شوند. در این میان، هر حالت با کمک یک سیستم مبتنی بر رتبه به قسمت های مختلفی از جمله Rookie، Veteran، Elite، Pro، Master و Legendary تقسیم می شود که هر رتبه چالش های زیادی را بین بازیکنان ایجاد می کند.

تعداد کمی از بازیکنان با استعداد می توانند به رتبه لجندری Call of Duty Mobile برسند. زمانی که مدال شما به 6500 برسد این رتبه برای شما باز می شود. در این مطلب برخی از نکات ارتقا رتبه در بازی کال آف دیوتی موبایل را آورده ایم.

ترفندهای افزایش رتبه در Call of Duty Mobile: چیدمان بازی

نکته اول برای افزایش رتبه در کال آف دیوتی موبایل توجه به تنظیمات چیدمان می باشد. تنظیمات چیدمان در واقع دکمه های کنترل را بر اساس تنظیمات شما روی صفحه قرار می‌دهد، بنابراین لازم به ذکر است که شما باید تنظیمات مناسبی را برای خود تنظیم کنید نه اینکه این تنظیمات را بر اساس گفته دیگران انجام دهید.

ترفندهای افزایش رتبه در کال آف دیوتی موبایل: خشاب ها و اسلحه ها

جای تعجب نیست که اگر می خواهید خود را به سرعت به سمت رتبه لجندری Call of Duty Mobile برسید. بهتر است بر اساس مهارت های خود از قدرتمند ترین اسلحه ها و ضمیمه ی آن ها استفاده کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا به طور موثر تری به رتبه های بالاتری صعود کنید. علت این صعود چند برابری می تواند این باشد که وقتی شما هرچه راحت تر بازی می کنید، بیشتر در شکست دادن دشمنان خود موفق تر خواهید شد.

به عنوان مثال، بهترین اسلحه های موجود در این بازی سلاح هایی مانند SMG،PDW-57، QQ9، MSMC است. این اسلحه ها قدرت شلیک و قدرت تخریب خوبی دارند. شما با استفاده از آن ها زمان بیشتری زنده خواهید بود و در عرض کمتر از چند ثانیه دشمن های خود را از بین می برید. چنین سلاح هایی به گیمر ها کمک می کند تا در بازی نتایج بهتری کسب کنند. با استفاده از این سلاح ها احتمال برد شما بیشتر می شود و به تبع آن رتبه افسانه ای کال آف دیوتی موبایل با این سلاح ها دست یافتنی تر می شود.

ترفندهای افزایش رتبه در کال آف دیوتی موبایل: خشاب ها و اسلحه ها

ترفندهای افزایش رتبه در Call of Duty Mobile: ارتقا رتبه در حالت چند نفره کال آف دیوتی موبایل

علی رغم اینکه این شانس را دارید که در هر دو حالت بازی رتبه خود را بالاتر ببرید، توصیه می‌شود برای ارتقا رتبه در بازی کال آف دیوتی موبایل، توانید درمسابقات Ranked حالت چند نفره شرکت کنید و موقعیت خود را تثبیت کنید؛ چیزی که واضح است این است که مسابقات چند نفره در مقایسه با بازی های بتل رویال بدون شک می تواند در زمان شما صرفه جویی کند.

ترفندهای افزایش رتبه در کال آف دیوتی موبایل: با هم تیم های خود بازی کنید

ارتباط برقرار کردن با برخی دوستان هرگز اشتباه نخواهد بود، به ویژه هنگامی که می خواهید در اسرع وقت به رتبه لجندری Call of Duty Mobile برسید. لابی هایی را بین گروه های چند نفره (چهار یا پنج نفر) با افرادی که اهداف یکسانی دارند ایجاد کنید، این سبب می شود تا اهداف راحت تر کسب شوند و بازیکن ها نتایج مطلوب تری را در بازی به دست آورند.

برای آموزش ها و ترفندهای بازی کال آف دیوتی با ما در بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.