AD

بازی Project RUN برای اندروید در دسترس قرار گرفت

بازی Project RUN برای اندروید در دسترس قرار گرفت
0 18

بازی Project RUN، بازی استراتژیک زامبی NetEase با دسترسی زودهنگام در اندروید در دسترس قرار گرفت و بازیکنان با لوکیشن چند کشور مشخص می‌توانند این بازی را دریافت کنند.

Project RUN یک بازی استراتژیک بقا در مقابل زامبی است که اکنون برای دسترسی زودهنگام در اندروید در ایالات متحده، کانادا و برزیل در دسترس است. Project RUN توسط NetEase Games ارائه شده و توسط انتشاراتExptional Global  منتشر شده است. در این بازی دنیا توسط زامبی ها تسخیر می شود و تنها هدف بازی بقا است. همچنین ما 10 عنوان بهترین بازی های زامبی روبلاکس را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید آن را مشاهده کنید.

داستان بازی Project RUN

زامبی ها در این بازی خستگی ناپذیر و سر سخت هستند و تا زمانی که شما را نگیرند متوقف نمی شوند. همانطور که به مکان امن می شتابید، برای انتخاب بهترین مهارت‌ها، اجرای ترکیب‌های قدرتمند، و به دست آوردن ایتم هایی برای بهبود سلاح‌ها و التیام خود، به رفلکس‌های سریع نیاز دارید. تصمیم‌گیری سریع دشوار است، اما نگران نباشید، یک ویژگی auto-shooting وجود دارد که به ما کمک می‌کند.

برای زنده ماندن در این بازی باید کارهایی فراتر از دویدن انجام دهید. برای جمع آوری منابع پراکنده در سرتاسر شهر سقوط کرده باید بر مهارت های ضروری مانند شکار، آشپزی و چوب بری تسلط داشته باشید، که این فعالیت ها مطمئنا ما را درگیر بازی نگه می دارد. این منابع برای محافظت از پناهگاه شما ضروری هستند.

یکی دیگر از جنبه های Project RUN که توجه ما را به خود جلب می کند این است که در دنیایی که هر بازمانده ای ارزشمند است، یافتن قهرمانانی با توانایی های منحصر به فرد بسیار مهم است. این قهرمانان می توانند به شما کمک کنند تا از زامبی ها پیشی بگیرید، نیروها را به نبرد هدایت کنید و تولید منابع را افزایش دهید. چه در حال مبارزه با زامبی ها باشید و چه در حال گسترش پایگاه خود باشید، قهرمانان برای استراتژی بقای شما بسیار مهم هستند.

همچنین امکان ایجاد اتحاد در این بازی یک ویژگی عالی است زیرا اگر به تنهایی بازی کنید آسیب پذیر هستید. با متحدانی که در کنار شما هستند، می توانید در برابر حمله مقاومت کنید. بنابراین، برای دفاع در برابر حملات، به چالش کشیدن رهبران جهان و به اشتراک گذاشتن دارایی ها و فناوری، متحد شوید. حتی می توانید با دو رهبر دیگر برای افزایش منابع روزانه خود کار کنید.

بازیکنان مناطق منتخب می توانند بقای خود را در آخرالزمان زامبی ها آغاز کنند

Project RUN شامل تفکر استراتژیک است. برای دفع دشمنان و دفاع از سرزمین های خود، باید منابع خود را هوشمندانه مدیریت کنید، ارتش خود را تقویت کنید و نیروهای خود را ارتقا دهید. ایجاد اتحاد با بازیکنان دیگر نیز مهم است، که پس از شروع این بازی انجام می گیرد، زیرا می تواند به معنای تفاوت بین بقا و انقراض باشد.

تاریخ انتشار بازی Project RUN برای ios

توسعه دهندگان هنوز تاریخ رسمی برای عرضه iOS یا جهانی را اعلام نکرده اند، بنابراین بازیکنان باید کمی بیشتر برای دریافت بازی صبر کنند، پس منتظر اطلاعیه های رسمی باشید.

دانلود بازی Project RUN برای اندروید از گوگل پلی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.