AD

ترفندهای تبدیل شدن به یک راشر حرفه ای در فری فایر

0 1,509

برای این که به یک راشر حرفه ای در فری فایر تبدیل شوید، باید ترفندها و روش هایی را یاد بگیرید. شرط اول این است که شما بتوانید جزئیات را به خوبی به هم تیمی هایتان انتقال دهید تا آن ها بتوانند با توجه به پیام های شما تصمیم درستی بگیرند و از حرکت های شما پشتیبانی بکنند. با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا به ترفندهای تبدیل شدن به یک راشر حرفه ای در فری فایر آشنا شوید.

تبدیل شدن به یک راشر حرفه ای در فری فایر

ما در یک پست دیگر ترفندهای تبدیل شدن به یک fragger در بازی فری فایر را بررسی کردیم. اما امروز تصمیم داریم که ترفند های تبدیل شدن به یک راشر حرفه ای در فری فایر را بررسی کنیم. نقش راشر در Free Fire بسیار مهم می باشد. این بازیکن ها در ابتدای تیم می باشند و قبل از سایر اعضای تیم وارد منطقه خطر می شوند و خط های دفاعی دشمنان را می شکنند. 

همچنین بخوانید: ترفندهای گرفتن باندل در بازی فری فایر با چند گام

تبدیل شدن به یک راشر حرفه ای در Free Fire: ارتباط برقرار کردن با هم تیمی های خود

قبل از این که بازی را شروع کنید باید مطمئن شوید که همه ی دوستان شما روش های ارتباط بر قرار کردن با یکدیگر را بلد می باشند. علاوه بر این باید آن ها آماده شروع بازی باشند، اگر نیستند باید صبر کنید و سپس بازی را شروع کنید.

تبدیل شدن به یک راشر حرفه ای در فری فایر: سریع بودن در بازی

به محض این که مکان تیم دشمن را فهمیدید، پس از انتقال دادن اطلاعات به هم تیمی های خود، درنگ نکنید. اگر شما داخل نبرد ضعیف هم عمل کنید، تیم شما به شما کمک خواهد کرد.

تبدیل شدن به یک راشر حرفه ای در Free Fire:درست کردن Gloo Wall و استفاده از نارنجک

سومین از ترفند های تبدیل شدن به یک Rusher حرفه ای در فری فایر استفاده کردن از نارنجک ها می باشد. هنگام سر و کار داشتن با چند دشمن، شما می توانید با استفاده از Gloo Wall حواس آن ها را پرت کنید، البته ما در پستی دیگر نارنجک های مختلف فری فایر به همراه کاربرد آن ها را معرفی کرده ایم. شما می توانید یک دیوار Gloo ایجاد کنید تا یکی از دشمن ها شما را نبیند و در این حین دشمن دیگر را بکشید. نارنجک های Frag نیز برای نبرد های دسته جمعی بسیار عالی می باشند و در صورت استفاده می توانند صدمات زیادی وارد کنند.

تبدیل شدن به یک راشر حرفه ای در فری فایر: با دقت پیشروی کنید

به طور معمول لازم است قبل از حمله سریع حداقل دو دشمن را در آن جا پیدا کنید و موقعیت آن ها را تشخیص دهید. یک راشر در Free Fire به طور معمول لازم است که از یک اسکوپ استفاده کند. علاوه بر این باید از یک هدفون استفاده کند تا بتواند با دقت به قدم های دشمنان گوش دهد. در مواقعی که تعداد دشمن ها بالا می باشند نباید از عقب نشینی دریغ کنند.

تبدیل شدن به یک راشر حرفه ای در Free Fire: برای استفاده از سلاح های مناسب نبرد های نزدیک تمرین کنند

تبدیل شدن به یک راشر حرفه ای در Free Fire: برای استفاده از سلاح های مناسب نبرد های نزدیک تمرین کنند

وقتی شما وارد جایی می شوید مانند این است که در یک نبرد نزدیک با دشمن های خود وارد می شوید، برای همین بهتر است که از یک سلاح مناسب مانند شاتگان یا یک SMG ایده آل استفاده کنید. یک MP40 در نبرد های نزدیک کارآیی بهتری نسبت به یک AK دارد. برای آموزش و یادگیری دیگر ترفندهای بازی فری فایر به بخش ترفند بازی  در سایت ایموجو مراجعه کنید.

شما برای ما از راشر حرفه ای در فری فایر بنویسید

راشر حرفه ای در فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست راشر حرفه ای در فری فایر را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.