AD

دانلود بازی tropico 6 + [ لینک دانلود ]

دانلود بازی tropico 6
0 12,752

آیا شما هم اوقات فراغت و تفریح خود را به انجام بازی‌های سرگرم‌کننده اختصاص می‌دهید؟ آیا به دنبال یک بازی بی‌نظیر و هیجان‌انگیز هستید که در این اوضاع نه‌چندان مساعد، ساعت‌ها بتوانید از دغدغه‌های زندگی فاصله گرفته و ذهن و فکر خود را استراحت دهید تا بتوانید با روحیه‌ای بهتر به زندگی خود ادامه دهید؟ اگر به بازی‌های سبک استراتژیک یا شهر‌سازی علاقه‌مند هستید؛ آیا تا به حال اسم بازی tropico 6 به گوش‌تان خورده است؟ در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین بازی‌های سبک استراتژیک آشنا کنیم که در چند سری ارائه شده است. بعد از اتمام مطالعه دانلود بازی tropico 6 را از دست ندهید. با رسانه بازی موبایل ایموجو در این مطلب همراه  باشید. 

دانلود بازی تروپیکو 6

سری بازی‌های تروپیکو با موضوع محوریت اداره یک دیکتاتوری در آمریکای جنوبی ساخته شده است. این مجموعه به نسخه ششم رسیده و شما می‌توانید با دانلود بازی tropico 6  ساعت‌ها از این بازی لذت ببرید. این بازی یکی از بهترین بازی‌های سبک شهرسازی است که در محیط زیبایی واقع در آمریکای جنوبی ساخته شده است که با مدیریت شما می‌تواند به‌صورت دلخواه اداره شود که برای هرکسی ترغیب‌کننده است.

این بازی خلاصه‌ای از دیپلماسی و ساخت‌و‌ساز شهری و صنعت توریسم است که با طنز جالب و موسیقی لاتین دوست‌داشتنی‌تر شده است. اگر در زندگی‌تان دوست داشتید که یک‌بار هم که شده در نقش یک دیکتاتور باشید، این بازی به شما کمک می‌کند تا به این خواسته‌تان جامه عمل بپوشانید.

دانلود بازی tropico 6
دانلود بازی tropico 6

تغییرات نسخه ششم بازی tropico با نسخه‌های قبلی

نسخه ششم به نسخه‌های قبلی شبیه بوده اما تغییراتی جزئی شامل در دسترس بودن انتخاب‌های بیشتر، شرایط سیاسی بازی را نسبت به نسخه‌های قبلی پیچیده‌تر کرده است که ملزم به‌صرف زمان بیشتری از سوی کاربر برای آشنایی با شرایط فعلی جهان اطراف و مشخص کردن سیاست‌ها است؛ ولیکن این تغییرات باتوجه‌به تغییر تیم سازنده بازی و فاصله زمانی 5 ساله میان این نسخه با نسخه قبل کمی ناچیز و عجیب است؛ و ممکن است در ابتدای بازی کمی گیج‌کننده و مبهم به نظرتان برسد اما با اداره منطقه در طولانی‌مدت این تغییر جذاب بوده و شما را برای اداره جزیره یا مجموعه جزایر زیبایی در منطقه استراتژیک مجاب می‌کند.

گرافیک بازی تقویت نشده است

ایرادی که بر این نسخه وارد است گرافیک ازمدافتاده و ثابت بودن المان‌های اصلی گیم‌پلی و اعمال تغییرات کم بازی نسبت به نسخه‌های ماقبل آن است و همچنین تمامی سری‌های این بازی در منطقه‌ای فرضی که بسیار زیبا و چشم نواز است رخ می‌دهد؛ اما این موضوع در نسخه ششم صدق نمی‌کند و کاربر بعد از صرف زمان بسیار برای ساختن منطقه خود با نتیجه‌ای رو‌به‌رو می‌شود که زیبایی بصری قابل توجه و حس زنده بودن را ندارد. طراحی ساختمان‌ها محدود و تکراری بوده و نتیجه کار مرحله نهایی چندان چشم نواز نیست.

از نظر گرافیک جای کار بسیار زیادی برای پیشرفت این بازی وجود دارد. انتظار می‌رفت که با دانلود بازی tropico 6 شاهد تغییرات مثبت زیادی از این منظر باشیم. اما این اتفاق رخ نداد.

 tropico 6
tropico 6

بیشتر بخوانید: دانلود بازی سایبرپانک 2077 + هیجان و شگفتی

شهرسازی در بازی tropico 6 چگونه انجام می‌شود؟

پس از دانلود بازی tropico 6  اولین کاری که باید انجام بدهید، ساخت کاراکتر فرمانده طبق سلیقه خود است که شبیه به دیکتاتوری بی‌رحم باشد. با تزیین مقر فرماندهی چالش‌های سخت بازی شروع خواهد شد که شما بایستی به‌عنوان رهبر منطقه خود سیاست‌هایی جهت رفاه بیشتر مردم ساکن جزیره اعمال کنید و با انجام پروژه‌هایی نظیر جذب توریست یا تجارت با ابرقدرت‌ها این بازی را لذت‌بخش‌تر کنید.

در سری بازی‌های تروپیکو می‌توانید بین کشور‌های قدرتمند دنیا، یکی را برای همکاری و انجام کار‌های بشردوستانه یا مخرب انتخاب کنید؛ اما در بازی tropico 6 اشخاص، مناطق و کشورهای بیشتری درخواست همکاری با شما دارند و دست شما به‌عنوان رهبر منطقه برای انتخاب شریکان سیاسی و تجاری و همچنین اعمال تصمیمات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نسبت به نسخه‌های قبلی در اداره منطقه خود باز‌تر خواهد بود.

از جمله چالش‌های عجیب بازی این است که گروه‌های سیاسی و مذهبی مختلفی سعی بر این دارند که خواسته‌های خود را تحمیل کنند که موجب می‌شود عده‌ای از مردم جذب سیستم‌های مختلف کاپیتالیستی و کمونیسمی شوند؛ باتوجه‌به این که این بازی در منطقه آمریکای جنوبی و برهه زمانی بین جنگ جهانی اول و دنیای مدرن جریان دارد، رهبر باید تصمیماتی بگیرد که با عقاید مردم سازگاری داشته باشد. به عنوان مثال برای دوام آوردن در شرایط سخت باید تصمیماتی بگیرید که ممکن است باب میل فعالان محیط‌زیست یا مردم نباشد ولی در عوض کشور را از ورشکستگی نجات می‌دهد. به‌تبع باید در برابر عواقب احتمالی این تصمیمات نیز به طور کامل ایستادگی نماید.

در نقش رهبری با اختیار تام

در این بازی شما رهبر جزیره خود بوده و مختارید هرگونه که مایلید تصمیمات و سیاست‌ها را اعمال کنید تا رفاه مردم در بیشترین حالت ممکن باشد. این کار متحمل هزینه بسیار گزافی است و برای محقق شدن این امر بایستی برنامه ریزی اقتصادی کامل و هدفمندی داشته باشید.

با دانلود بازی تروپیکو 6 روش‌های مدیریتی مختلفی پیش روی شماست؛ می‌توانید در کشور خود هر چند سال انتخابات برگزار کنید و با در دسترس قرار دادن رسانه در سرتاسر نقشه به درخواست‌ها و سیاست‌های درخواستی مردم گوش دهید. همچنین می‌توانید انتخابات را ممنوع کرده و با استفاده از نیروی نظامی و دزدان دریایی و نیروهای خارجی مردم را کنترل کرده و به دیکتاتوری بالفطره تبدیل شوید.

قسمت جالب این بازی این است که در هرکدام از دو روش مدیریتی، با چالش‌های مختلفی روبرو می‌شوید.

به عنوان مثال با روش دیکتاتوری رضایت مردم کاهش می‌یابد و عموم مردم علیه رهبر تجمعاتی تشکیل خواهند داد که این مسئله ممکن است به درگیری‌های داخلی نظامی منجر شود. با اجرای دموکراسی نیز خطر نفوذ کشورهای متخاصم در حاکمیت شما افزایش پیدا می‌کند و امکان دارد برای نابودی حکومت شما تلاش‌های زیادی انجام دهند. دانلود بازی tropico 6 تجربه منحصر‌به‌فردی از اداره یک جامعه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای دانلود می توانید به google play مراجعه کنید.

 tropico 6
tropico 6

کلام آخر درباره دانلود بازی tropico 6

در این مقاله شما را با دانلود بازی تروپیکو 6 که یکی از جذاب‌ترین بازی‌های استراتژیک دنیا است، آشنا کردیم که مجموعه‌ای از المان‌های دیپلماسی و شهر‌سازی و توریسم است که این بازی قادر بر این است مدت‌‌ها شما را از ناسازگاری‌های زندگی فاصله داده و سرگرم کند؛ و به‌راحتی می‌توان این بازی را به علاقه‌مندان این سبک توصیه کرد. دانلود بازی tropico 6 را از دست ندهید. برای دانلود بازی های موبایلی میتوانید به بخش دانلود بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.