AD

معرفی بازی لانگ وی دان ؛ بازی کارتی مهیج و افسانه ای

0 313

بازی لانگ وی دان فقط به کارت ها و هیولا ها مربوط نمی شود شما می توانید از ابزارهای دیگری در داخل این بازی استفاده کنید. این بازی در سبک بازی Slay the Spire می باشد. در کل کاری که شما باید در این بازی انجام بدهید جمع آوری کارت ها می باشد، زیرا آن ها برای کمک کردن به شما در بازی بسیار تاثیر گذار می باشند. برای آشنایی بیشتر با این بازی با ما در  رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

بازی لانگ وی دان (Long Way Down)

این بازی در دسته بازی های کارتی می باشد، انتشار این بازی به همراه بازی روگولایک دانگون می باشد که آن هم در دسته بازی های کارتی می باشد.بازی Roguelike Dungeon و لانگ وی دان، در تاریخ 16 ژانویه به صورت دسترسی سریع در Steam در منتشر خواهند شد.

با شروع سال 2019 ، طرفداران بازی های کارتی یک بازی جدید به نام Slay The Spire را پیدا کردند که به نظر می رسد این بازی فانتزی به شدت اعتیاد آور باشد. این بازی از طریق شرکت Mega Crit Games بازیکن ها را جذب و معتاد خودش کرده است.

در اوایل سال 2020 ، ما می خواهیم یک بازی مشابه آن را که به صورت دسترسی سریع منتشر شده برای شما معرفی کنیم. این بازی محصول استودیوی بازی Seenapsis، نام این بازی جدید ترکیبی کارتی لانگ وی دان است. ما در این پست این بازی را برای شما آورده ایم. این بازی یک بازی ترکیبی از کارت های بازی و عناصر RPG مثل بازی روگولایک دانگون است. به نظر من این ترکیب اتفاق خارق العاده ای را رقم زده است.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی ترفندهای بازی دوتا ۲ برای مبتدی ها

چگونه از کارت های خود در بازی Long Way Down استفاده کنیم؟

شما در بازی لانگ وی دان (A Long Way Down) می توانید یک گروه 3 نفره داشته باشید. در ابتدا ماجراجویی داستان خودتان را از طریق یک سیاه چاله برای مبارزه با انواع هیولا ها شروع می کنید. در آخر بازی نیز با روسای بزرگ در آخر بازی خواهید جنگید و انواع حل پازل در طول مسیرشروع کنید. شما می توانید  با استفاده کارت ها ابتدایی در طول بازی به قدرت کاراکتر های خود بیافزاید. در طول بازی تا می توانید کارت های زیادی را جمع آوری کنید تا بتوانید به یک قهرمان قدرتمند تبدیل شوید و از سیاه چاله ها رهایی پیدا کنید.

در این بازی با انواع ماجراجویی ها روبه رو شوید. شما می توانید برای ادامه ی بازی و افزایش قدرت خود در بازی متحدان مفیدی برای ادامه راه در بازی  بدست آورید، با کمک دوستان خود در بازی دشمنان زیادی را از بین ببرید.

عکس 1

اما بازی لانگ وی دان (A Long Way Down) فقط در مورد مبارزه با هیولا ها و افراد مرتبط با کارت ها نیست. سیاه چاله ها پر از مسیر های مختلف است که در این بازی با کارت های خود و شرایط متفاوتی که این کارت ها ایجاد می کنند می توانید مسیر تازه ای پیدا کنید. شما می توانید این مسیر ها را دنبال کنید تا بیشتر بتوانید در آن ها جست و جو کنید. البته این تنها یک روش است. روش دیگر این است که فقط در سیاه چاله ها مبارزه کنید و سپس از آن ها خارج شوید؛ که در این روش باید تمرکز و مهارت بیشتری داشته باشید.

سیستم مبارزه مشابه بازی روگولایک دانگون

سیستم مبارزه ای لانگ وی دان مبتنی بر نوبت است و بسیار شبیه Slay The Spire و بازی Roguelike Dungeon است. شما 3 مانا دارید که در هر نوبت پر می‌شود. در کارت های شما، بسته به اینکه کدام کارت را بازی می کنید، مقدار هزینه مصرفی مانای شما درج می‌شود. کارت های مختلف با کابردهای مختلف و برای استفاده اهداف مختلف مشخص شده اند. شما می توانید به رقیبان خود آسیب بزنید، دفاع خود را بالا ببرید، از سم ها استفاده کنید یا حتی جان تازه ای بگیرید. نکته ای که در مورد کارت های شما وجود دارد، این است که کارت‌های شما می توانند برای ایجاد یک اثر بخشی قوی تر نیز ارتقا پیدا کنند.

هر سیاه چاله در بازی ،از نظر کیفیت بازی قابلیت تولیدی دارند؛ یعنی اینکه شما مجبور نیستید چندین بار از همان سیاه چاله عبور کنید. هر بازی به طور کامل متفاوت است که شما را مجبور می کند از چیز هایی که در طول بازی به شما پیشنهاد می شود استفاده کنید تا بتوانید این چالش های داخل بازی را به پایان برسانید و بهترین نتیجه را بگیرید.

در بازی لانگ وی دان شما اجازه دارید همه کارت ها را بردارید، هر انتخاب که می کنید می تواند در نتیجه نهایی تمام نبرد های شما تأثیر گذار باشد. در هر سیاه چال مأموریت هایی وجود دارد که باید قبل از رفتن به مرحله بعدی از آن ها به درستی عبور کنید. همچنین شما باید با برخی از خشونت ها و سخت گیری ها رو به رو شوید که ممکن است طرز فکر شما را نسبت به محتوای بازی تغییر دهد.

سیستم مبارزه مشابه بازی روگولایک دانگون

استفاده از ابزارهای دیگر در بازی لانگ وی دان

به غیر کارت کاربردی اصلی، شما می توانید از میان وسایل و اسلحه های دستی برای شخصی سازی و بهبود شخصیت های خودتان استفاده کنید. برای شخصی سازی فرقی ندارد که شما ترجیح می‌دهید که از یک عصا جادویی استفاده کنید یا یک شمشیر، باید سعی کنید روش استفاده از همه ی آن ها را یاد بگیرید.

این بازی دارای یک سبک هنری است که تا حدودی مخلوطی بین بازی های Slay The Spire و Don’t Starve با شخصیت ها، هیولاها و کارت‌های دو بعدی است.

انتشار بازی لانگ وی دان

اگر هنوز در مورد بازی کردن لانگ وی دان هیجان زده اید، بازی لانگ وی دان قرار است به زودی در 16 ژانویه 2020 از طریق دسترسی سریع در استیم برای کامپیوتر های شخصی با قیمت 14.99 دلار در دسترس باشد. این در حالی است که نسخه ای با همان قیمت برای نینتندو سوییچ ارائه خواهد شد.

نسخه دسترسی سریع آن توسط شرکت توسعه دهنده رو به اتمام است تا بتواند با یک رابط جدید برای کاربران که دارای جلوه های ویژه می باشد. طراحی مجدد برخی از شخصیت ها و تعادل بیشتر را به آن اضافه کند. نسخه دسترسی سریع حدود 2-3 ساعت گیم پلی به علاوه ی مجموعه ای 40 کارتی، سه شخصیت و انواع هیولا ها را دارد. شرکت سازنده قصد دارد بازی را به مدت 4 تا 8 ماه در این حالت قرار بدهد ولی ممکن است این ماجرا منتفی شود.

شما برای ما از بازی لانگ وی دان بنویسید

بازی لانگ وی دان را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست بازی لانگ وی دان را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.  برای آموزش بازی های بیشتر با ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.