AD

معرفی ترفندهای بازی دوتا ۲ برای مبتدی ها

0 699

در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو ترفندهای بازی دوتا ۲ برای مبتدی ها را به شما یاد خواهیم داد. ممکن است شما در هنگام شروع بازی بترسید و نگران این باشید که نمی توانید دوتا ۲ را یاد بگیرید. اما چیزی برای نگرانی نیست اگر شما با هیرو های راحت تر شروع کنید خیلی زود هسته اصلی بازی دوتا ۲ را یاد خواهید گرفت.

ترفندهای بازی دوتا ۲

در پست قبلی که در مورد آموزش کامل محاسبه رتبه بندی در بازی دوتا ۲ بود شما در مورد سیستم رتبه بندی دوتا دو یاد می گرفتید. اما در این پست شما در مورد ترفندهای دوتا ۲ که لازم است هر بازیکنی با آن آشنا باشد، یاد خواهید گرفت. پس با ما باشید تا به بررسی ده ترفند دوتا ۲ بپردازیم.

در کل دوتا ۲ می تواند یک بازی فوق العاده دلهره آور برای ورود افراد جدید باشد. آن ها یک حجم عظیم از بازیکن های حرفه ای را می بییند که به آن ها فرصت رشد نخواهند داد. یکی از دوست های من با گریه می گفت که خیلی چیزهای زیادی برای یادگیری می باشد و من هیچ وقت نمی توانم یک بازیکن حرفه ای باشم. نگران نشوید شما با یادگیری ترفندهای DOTA 2 می توانید یک بازیکن حرفه ای شوید.

خواندن این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش کامل و جامع رفع مشکل در بازی دوتا ۲

ترفندهای دوتا ۲: یاد بگیرید که گوش دهید

همه افراد دوتا ۲ برای صدمه زدن به شما نمی باشند. یکی از ترفند های دوتا دو این می باشد که بازیکن هایی را پیدا کنید که به شما در بازی کردن کمک کنند. آن ها زمان زیادی را در بازی سرمایه گذاری کرده اند و تجربه های زیادی دارند. آن ها از باخت در بازی ناراحت نمی شوند و همیشه دنبال یادگیری ترفند های جدید تر می باشند.

هنگامی که به اولین بازی آنلاین خود می روید، به دنبال یادگیری باشید. از هم تیم های خود راهنمایی بخواهید، به پیشنهادات آن ها گوش دهید. بعد از چند بازی شما تعامل با افراد تیم خود را به خوبی یاد خواهید گرفت. نحوه بازی کردن هر یک از اعضا تیم بسیار مهم می باشد و در صورت هماهنگی شما به پیروزی خواهید رسید.

ترفندهای DOTA 2: انتخاب یک هیرو راحت

بیش از ۱۰۰ هیرو در دوتا ۲ وجود دارد ولی همه ی آن ها برای بازیکن های مبتدی مناسب نمی باشد. به نظر من بازیکن ها وقتی هیرو invoker را می بینند به خاطر طراحی او جذب می شوند، اما بازی کردن با او به هیچ وجه آسان نمی باشد، شما فکر کنید که در مقابل بقیه هیرو ها ۶ جادو بیشتر دارد که شما باید بتوانید از آن ها استفاده کنید. هیرو بعدی که بازی کردن با آن سخت می باشد visage است، شاید او شما را جذب کند اما این هیرو مدت ها برای شما نا مفهوم خواهد بود. یکی از ترفندهای DOTA 2 برای مبتدی ها این است که هیرو های با مهارت خاص را پیدا کنند. شما می توانید با این هیرو ها بهتر عمل کنید.

شروع کردن بازی با این هیرو ها برای شما خوب است، زیرا در این صورت شما جذب بازی خواهید شد به عنوان مثال Ursa یکی از هیرو های بازی می باشد که دارای مهارت های خاصی است و به راحتی می توانید مهارت های لازم او را یاد بگیرید.

مورد بعدی از هیرو های مناسب Lich می باشد، او سرعت حرکت بالایی دارد و می تواند از اعضای تیم به خوبی پشتیبانی کند. علاوه بر این با استفاده از جادو های او می توانید خسارت های خوبی به دشمنان خود وارد کنید. شناختن جادو های هیرو ها یکی از مهم ترین ترفند های دوتا دو می باشد.

ترفندهای دوتا ۲: مکان های تاریک نقشه دوست شما می باشند

هنگامی که بازی در دوتا ۲ را شروع می کنید، متوجه خواهید شد که مکان های تاریک زیادی داخل نقشه وجود دارد. این قسمت ها در جایی می باشند که شما تاور ندارید. البته اگر شما یا هم تیمی های شما به آن قسمت بروند، آن قسمت ها روشن می شوند.

این قضیه متقابل است و شما در این تاریکی برای دشمن ها نا مرئی می باشید. شما باید بدانید که دشمن ها شما را کجا می بینند و بیشترین تلاش را انجام دهید تا آن ها نتوانند شما را ببینند. البته راه هایی وجود دارد که شما بتوانید مکان های تاریک را روشن کنید. در این صورت شما می توانید دشمن های خود را غافلگیر کنید و آن ها را به سرعت بکشید. پس استفاده از تاریکی های نقشه از مهم ترین ترفندهای DOTA 2 می باشد.

ترفندهای DOTA 2: استفاده از تانگو برای ماندن در لاین

هسته اصلی دوتا ۲ بسیار ساده می باشد. شما برای جمع آوری طلا و تجربه یونیت ها را می کشید. وقتی هیرو شما توانایی نابود کردن برج ها را داشته باشد به همراه یونیت های خود به سمت برج ها می روید، این کار را تا جایی تکرار می کنید که بتوانید پایگاه دشمن را نابود کنید.

بدیهی است که در طول انجام این کار باید با ترفندهای دوتا دو آشنا باشید. زیرا شما به عنصر های مختلفی برخورد خواهید کرد، اما نتیجه هر بازی ثابت است، یک تیم برنده خواهد شد و تیم دیگری خواهد باخت. شما باید سعی کنید تجربه خود را بیشتر کنید. تجربه شما در بازی مانند طلای داخل بازی می باشد.

هر سری که آسیب دیدید نباید به سمت پایگاه بیایید، زیرا در این صورت در بازی عقب خواهید ماند. در اول بازی برای خود تانگو بخرید و از آن ها برای خوردن درختان استفاده کنید تا آسیبی که دیده اید جبران شود. در این صورت شما می توانید در لاین بمانید و طلای بیشتری کسب کنید.

ترفندهای DOTA 2: استفاده از تانگو برای ماندن در لاین

ترفندهای کاربردی دوتا ۲: سعی کنید پوست کلفت باشید

پنجمین ترفند بازی دوتا ۲ این است که نگذارید حرف های دیگران رو شما تاثیر بگذارد. ما به شما دروغ نخواهیم گفت ولی این را بدانید که در دوتا ۲ حرف های وحشتناکی به شما می زنند. حتی بعضی اوقات برخی خراب کاری های خود را سعی می کنند به گردن شما بیاندازند و برای آن ها مهم نیست که شما خوب بازی می کنید یا بد. ممکن است شما حرف های رکیکی بشنوید، برخی از آن ها به زبانی می باشد که شما معنی آن را نمی دانید. پس بهترین روش این است که آن ها را نادیده بگیرید و از گزارش کردن آن ها نترسید.

نگذارید آن ها به شما توهین کنند و بیشترین تلاش خود را برای بهتر شدن در بازی دوتا ۲ انجام دهید.

ترفندهای مهم دوتا ۲: خرید وارد ها (Ward)

در سومین مورد از ترفندهای DOTA 2 گفتیم که مکان های تاریکی در نقشه وجود دارد که شما باید سعی کنید از آن ها بهترین استفاده ها را کنید. پیروز شدن در بازی دوتا ۲ به توانایی دیدن و پیش بینی حرکت های دشمن متکی است. اگر به سمت فضا های تاریک بروید، ایده کمی از آنچه در آینده برای شما پیش می آید، خواهید داشت.

با این وجود آیتمی به نام Ward وجود دارد، که شما می توانید آن ها را در مکان های تاریک بکارید و دشمن ها را ببینید. مکان هایی که روی نقشه برای کاشتن وارد ها مناسب می باشند را پیدا کنید.

ترفندهای مهم دوتا ۲: خرید وارد ها (Ward)

ترفندهای بازی DOTA 2: همیشه به عنوان ساپورتر بازی نکنید.

دسته خاصی از بازیکن های دوتا ۲ وجود دارد که باید با هیرو هایی بازی کنند که می توانند از بقیه بازیکن ها پشتیبانی کنند. البته بازی کردن با آن ها نیازمند یادگیری حرفه ای ترفندهای دوتا ۲ برای جمع آوری طلا می باشد. طلا در بازی دوتا بسیار تاثیر گذار است.

با جمع آوری طلا می توانید آیتم هایی بخرید که قدرت شما را بیشتر می کنند. ساپورتر ها هیرو هایی می باشند که نسبت به بقیه هیرو ها طلای کمتری می خواهند. این باعث می شود که برخی فکر کنند بازی با آن ها آسان تر است اما به هیچ وجه این طور نیست.

بازی کردن با آن ها بسیار دشوار می باشد، در برخی مواقع عملکرد بد آن ها باعث باخت کل تیم می باشند. بهتر است که در ابتدا با اعضای تیم صحبت کنید و در مورد سبک بازی از آن ها سوال کنید.

ترفندهای جالب دوتا ۲: روشان را بکشید.

تصویر روشان در این پست آمده است. او تا وقتی که کشته نشود در غار خود خواهد ماند. او همیشه منتظر است و از آن جا بیرون نمی آید.

البته او فقط برای تزئیین نقشه نمی باشد و یکی از ویژگی های تاثیر گذار بازی می باشد. وقتی تیم شما فکر می کند از قدرت کافی برخوردار است، می توانید به آن جا بروید و روشان را بکشید. در صورت موفقیت روشان کالایی را رها می کند که بازیکنی که آن را بردارد دوباره زنده خواد شد. زنده شدن دوباره هیرو قدرتمند بازی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

در مورد کشتن روشن باید مراقب باشید زیرا علاوه بر قدرت او، دشمن او را زیر نظر دارد و اگر آن جا به شما حمله کنند. احتمال شکست شما خیلی بالا می رود.

ترفندهای جالب دوتا ۲: روشان را بکشید.

ترفندهای  بازی DOTA 2: از پایگاه خود دفاع کنید.

همان طور که گفتم دوتا ۲ بسیار پیچیده می باشد، اما هسته اصلی آن بسیار ساده است. شما باید سعی کنید که از ساختمان غول پیکر خود در وسط پایگاه دفاع کنید. اگر این خانه نابود شود، شما بازنده بازی خواهید شد و هیچ راه فراری وجود نخواهد داشت.

ساختمان ها بیشتر از دادن طلا اهمیت دارند. اگر به پایگاه شما حمله شد بیشترین تلاش خود را باید برای دفاع از ان ها بکنید. وقتی که پایگاه شما نابود شود مهم نیست که چند دشمن خود را می کشید.

ترفندهای دوتا ۲: جنبه باختن در بازی را داشته باشید.

این را بدانید که شما همیشه برنده بازی های دوتا ۲ نخواهید بود، احتمال این وجود دارد که ۶۰ درصد بازی های خود را ببازید. شما باید یاد بگیرید که ۵۲ درصد برای پیروز شدن، عدد بسیار خوبی می باشد.

گاهی اوقات شما هم تیم های نوب خواهید داشت، شما باید شانس بیاورید که حداقل یک بازیکن حرفه ای در بازی باشد. بنابراین یکی از ترفندهای DOTA 2 این است که بعد از هر باخت دلسرد نشوید و دوباره بازی کنید.

با همین ترفندهای دوتا ۲ می توانید به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید. برای آموزش و یادگیری دیگر ترفندهای بازی می توانید به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.