AD

معرفی سریع ترین سلاح های در بازی فری فایر

0 412

در این مقاله از سایت ایموجو می خواهیم شما را با 5 مورد از سریع ترین سلاح های فری فایر آشنا کنیم. سلاح های سریع فری فایر در گروه سلاح های SMG می باشند. برخی از این سلاح ها فقط سرعت بالایی دارند اما برخی دیگر علاوه بر سرعت بالا قدرت ضربه خوبی نیز دارند.

5 مورد از سریع ترین سلاح ها در بازی فری فایر (Free Fire)

در این متن می خواهیم شما را با سریع ترین سلاح ها در بازی فری فایر آشنا کنیم.در بازی فری فایر، قدرت یک سلاح فقط به میزان آسیب زدن آن بستگی ندارد بلکه به سایر آمارها، به ویژه میزان سرعت آن بستگی دارد. هر چه سرعت شلیک یک سلاح بیشتر باشد، قادر به شلیک گلوله های بیشتری در مدت زمان معینی می باشد. این به این معناست که حتی اگر سلاح آسیب کم داشته باشد، باز هم می تواند با سرعت بالا، قدرت زیادی هم داشته باشد.

همچنین بخوانید: معرفی ۵ یوتیوبر برتر فری فایر Free Fire

سریع ترین سلاح ها در بازی فری فایر : سلاح UMP

UMP مانند همه SMG ها دارای سرعت تیر اندازی (75) است. جدا از آن ها، سرعت خشاب گیری مجدد آن نیز (73) می باشد. همچنین سرعت حرکت آن (79) است در حالی که آسیب UMP کاملا متوسط است، دارای قدرت نفوذ  (63) به داخل زره می باشد، که قدرت واقعی خود را با اختلاف زیادی تقویت می کند.

سریع ترین سلاح ها در بازی Free Fire : سلاح P90

P90  دارای سرعت شلیک سریع (76) است که نسبت به بقیه سلاح های بازی فری فایر سرعت بیشتری دارد، اما نکته قابل توجه در این اسلحه، ظرفیت خشاب این اسلحه می باشد.  خشاب این سلاح می تواند تا (50) گلوله را در خود ذخیره کند که این میزان بیشتر از هر اسلحه SMG در میان سریع ترین سلاح ها در Free Fire می باشد. دقت این سلاح (43) است و اسکوپ کوتاه آن با قدرت (27) کار می کند.

سریع ترین سلاح ها در بازی Free Fire : سلاح P90

سریع ترین سلاح ها در بازی فری فایر :  سلاح MP5

سرعت شلیک درتفنگ  MP5 (76) می باشد. همچنین سرعت خشاب گیری آن 77 است که به معنای این است که خشاب گیری در این سلاح نسبت به دیگر سلاح های بازی فری فایر بیشتر است. به طور کلی، MP5 سلاح متعادل است و به جز سرعت بالای آن هیچ چیز خیلی برجسته ای برای ارائه ندارد. این سلاح، سلاحی پایدار و با کاربرد آسان است که این موضوع باعث می شود هر کسی بتواند از این سلاح استفاده کند.

سریع ترین سلاح های فری فایر : سلاح Thomson

بسیاری از بازیکنان تامسون را به عنوان قوی ترین SMG در بازی Free Fire می دانند. این سلاح دارای قدرت زیاد (50) و سرعت شلیک (77) می باشد. در کل این سلاح آمار خوبی دارد. بزرگترین نقطه ضعف این سلاح این است که سلاح جدیدی در بازی فری فایر می باشد بنابراین هنوز پوسته های زیادی برای تقویت قدرت این سلاح وجود ندارد.

سریع ترین سلاح ها در بازی فری فایر : سلاح Thomson

با این حال، تا زمانی که Thomson یک پوسته عالی برای خودش داشته باشد. MP40  به عنوان قوی ترین SMG در بازی فری فایر باقی خواهد ماند. اما انتظار می رود که این رتبه بندی به زودی تغییر کند.

سریع ترین سلاح های فری فایر : سلاح MP40

سلاح MP40، سریع ترین سلاح در میان سلاح های بازی فری فایر با بالاترین سرعت تیر اندازی (83) می باشد.

اما بر خلاف سرعت بالای این اسلحه، MP40  فقط در فاصله های نزدیک موثر است و از دقت بسیار کمی برخوردار است. استفاده از MP40  حتی در مبارزات میان برد نیز بسیار دشوار است.

MP40، در نقشه هایی که دارای ساختمان های زیادی می باشند، موثر تر است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار بازی فری فایر با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.