AD

تفاوت های میان بازیکنان نوب و حرفه ای در فری فایر

0 902

ما در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو می خواهیم تفاوت های میان بازیکنان نوب و حرفه ای در فری فایر را به شما یاد بدهیم تا شما بتوانید هم تیمی های خوبی را برای خود انتخاب کنید. در کل بازیکن های حرفه ای فری فایر مهارت های خاصی دارند در مقابل نوب ها بدون هیچ مهارتی بازی می کنند.

تفاوت های بازیکنان نوب و حرفه ای در فری فایر

بازیکنانی هستند که در بازی Free Fire مهارت دارند و در مقابل افرادی نیز هستند که فکر می کنند در فری فایر مهارت دارند! اکنون اگر شما واقعا یک بازیکن فری فایر هستید، مهارت هایی خواهید داشت که هیچ بازیکن دیگری ندارد. ما در متن زیر درمورد تفاوت های میان بازیکن های نوب و حرفه ای در فری فایر را برای شما لیستی تهیه کرده ایم، این 5 مورد نشانه دهنده ی این است که شما بازیکن حرفه ای هستید یا نه. با همراه باشید.

همچنین بخوانید: آموزش گرفتن Arctic Blue Bundle فری فایر با چند گام

تفاوت های بازیکنان فری فایر: نسبتK/D

در بازی فری فایر، نسبت K/D ، نسبت کشتن و مرگ شما در فصل جاری را محاسبه می کند. شما باید حداقل دو کشته در عوض یک بار مرگ یا بیشتر داشته باشید تا شما را یک بازیکن حرفه ای بنامند. البته بازیکن های حرفه ای نباید بمیرند.

درحالی که نسبت K/D همه چیز در بازی Free Fire  نیست، اما عنصر عالی است که باید هنگام قضاوت در مورد مهارت یک بازیکن بررسی کرد. از طرف دیگر اگر به طور متوسط نمی توانید در هر مسابقه 2 نفر بکشید، قطعا بازی را اشتباه انجام می دهید. شما می توانید مهارت های فری فایر را در سایت ما یاد بگیرید تا این نسبت شما بهبود پیدا کند. بازیکن های Noob فری فایر همیشه آمار وحشتناکی دارند.

تفاوت های بازیکنان فری فایر: نسبتK/D

تفاوت های انواع بازیکنان نوب و حرفه ای در Free Fire: دوئل یک به یک

وضعیت 1 در مقابل 1 جایی است که تمام مهارت یک بازیکن در آن جا نشان داده می شود. در چنین شرایطی یک تازه وارد به وحشت می افتد، فرار می کند، یا به بدترین شکل ممکن کشته می شود.

اما یکی از تفاوت های  بازیکن های نوب و حرفه ای در بازی Free Fire اعتماد به نفسی است که بازیکنان حرفه ای در نبرد های یک در مقابل یک دارند. به دلیل این که آن ها هزاران جنگ را پشت سر گذاشته اند، آن ها می توانند به استراتژی های مختلف فکر کنند و آن ها را به راحتی اجرا کنند. آن ها با دانش و تجربه گسترده ای در مورد سلاح های فری فایر، حداکثر استفاده از قدرت خود را می کنند و مبارزه های عالی می کنند.

تفاوت بازیکنان نوب و حرفه ای در فری فایر: نباید از مردن بترسید

در چنین بازی های بتل رویال مانند فری فایر، به طور کامل مردن برای همه بازیکن ها پیش می آید و احساس خیلی خوبی برای آن ها نیست. اما یک بازیکن حرفه ای درک می کند که مردن تا زمانی که به آن ها مهارت های خاصی یاد می دهد خوب است.

عکس 2

آن ها اجازه نمی دهند که این ترس از مردن و اشتباه کردن داخل بازی باعث شود آن ها نتوانند تجربه های جدید فری فایر را امتحان کنند و مهارت شان را بیشتر بکنند، یادگیری از اشتباهات  تنها راه پیشرفت شما در بازی Free Fire  است.

تفاوت های فرود آمدن بازیکنان نوب و حرفه ای در فری فایر: انتخاب کردن مکان شلوغ یا خلوت برای فرود آمدن

یکی دیگر از تفاوت های میان بازیکن های نوب و حرفه ای در Free Fire ، انتخاب مکان برای فرود آمدن است. بازیکن های نوب تمایل دارند که در قسمت های امن و خلوت نقشه فروند بیایند زیرا امکان دارد که در مناطق شلوغ کشته بشوند و به لابی بازگردانده شوند.

این مکان ها بیشتر اوقات از لوت و تجهیزات بهتر و بیشتری برای بازیکن ها برخوردار هستند. اما افراد زیادی نیز در این نقطه های نقشه وجود دارند که احتمال کشته شدن آن ها را بالا می برد. یکی از شاخصه های تفاوت های میان بازیکن های نوب و حرفه  ای در Free Fire در این جا مشخص می شود که بازیکن های حرفه ای برای بهتر شدن تجهزات خود و پیدا کردن اسلحه های خوب به قسمت هایی که خطر زیادی برای بازیکن دارد می روند. زیرا که به همراه داشتن اسلحه و تجهزات قوی باعث بالاتر رفتن مهارت بازیکنان می شود اما بازیکن های نوب Free Fire سعی بر این دارند که از نقاطی که جنگ بیشتری در آن جا وجود دارد دوری کنند و این باعث ضعیف تر شدن و کم تر شدن تجربه و مهارتشان در بازی می شود.

تفاوت های فرود آمدن بازیکنان نوب و حرفه ای در فری فایر: انتخاب کردن مکان شلوغ یا خلوت برای فرود آمدن

تفاوت سبک های میان بازیکنان نوب و حرفه ای در Free Fire: انتخاب سبک بازی

بیشتر بازیکن های حرفه ای سبک بازی تهاجمی را دوست دارند حتی اگر مدال های خود را از دست بدهند، این کار را می کنند. زیرا آن ها می توانند با بازی دقیق هر زمان که بخواهند مدال های خود را پس بگیرند

5 نشانه ای که تفاوت های بازیکن های نوب و حرفه ای در بازی Free Fire را نشان می دهد به شما گفتیم، حالا شما چند نشانه دارید؟ می توانید آن ها در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. برای آموزش دیگر بازی فری فایر با ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.