AD

معرفی سلاح های مناسب فری فایر برای نبردهای دور برد

0 452

اگر به دنبال سلاح های فری فایر برای نبردهای دور برد می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم که به خواندن این مطلب ادامه دهید. در این مطلب از سایت ایموجو ما سه سلاح برتر در نبردهای دور برد را به شما با آمار و جزئیات مربوط به آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

سلاح های مناسب فری فایر برای نبردهای دور برد

گارنا Free Fire مجموعه ای گسترده از سلاح ها را به شما ارائه می دهد. این اسلحه ها در دسته های مختلفی قرار می گیرند و هر کدام از آن ها برای هدف خاصی طراحی شده اند. ما در این پست می خواهیم سلاح های Free Fire برای نبردهای دور برد را معرفی کنیم. در کل اسنایپر ها به خاطر توانایی آن ها در فاصله های زیاد بسیار مناسب می باشد. آن ها هم برد خوبی را هدف قرار می دهند و هم آسیب خوبی به دشمن وارد می کنند. تفنگ های تهاجمی مانند SVD یا SKS در مبارزه های دوربرد نیز عالی هستند.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین اسکین‌های بازی فری فایر free fire

سلاح های Free Fire برای نبردهای دور برد: AWM

وقتی شروع به صحبت از سلاح های Free Fire برای نبردهای دور برد می کنید، نمی شود سلاح AWM را نادیده گرفت. روی این سلاح اسکوپ x8 وجود دارد. شما این سلاح را می توانید از طریق ایر دراپ ها به دست بیاورید.

آمار سلاح AWM در گارنا فری فایر:

قدرت آسیب: ۹۰

سرعت شلیک: ۲۷

فاصله شلیک: ۹۱

سرعت بارگیری: ۳۴

خشاب: ۵

دقت: ۹۰

سرعت حرکت: ۶۵

نفوذ به زره پوش: ۰

سلاح های فری فایر برای نبردهای دور برد:  SVD

SVD دومین مورد از سلاح های مناسب Free Fire برای نبردهای دور برد می باشد. این اسلحه در دسته AR ها می باشد. البته این سلاح تفاوت های زیادی با دیگر سلاح ها دارد. روی اسلحه SVD اسکوپ با قدرت بزرگ نمایی ۴ برابر وجود دارد. شما این سلاح را در نقاط پیشنهاد شده و ایر دراپ ها می توانید به دست بیاورید.

سلاح های فری فایر برای نبردهای دور برد:  SVD

آمار سلاح SVD در گارنا فری فایر:

قدرت آسیب: 89

سرعت شلیک: 35

فاصله شلیک: 80

سرعت بارگیری: 41

خشاب: 10

دقت: 51

سرعت حرکت: 62

نفوذ به زره پوش: 67

سلاح های Free Fire برای نبردهای دور برد: KAR98K

سومین مورد از سلاح های فری فایر برای نبردهای دور برد KAR98K می باشد. این سلاح دارای یک اسکوپ با قدرت بزرگ نمایی ۸ برابر می باشد. در مقایسه با AWM دارای برد موثر و سرعت بارگیری کمتری است. با توجه به این موارد نشانه گیری با این اسلحه بسیار دقیق می باشد. یکی دیگر از مزیت های KAR98K، در دسترس بودن آن می باشد.

قدرت آسیب: ۹۰

سرعت شلیک: ۲۷

فاصله شلیک: ۸۴

سرعت بارگیری: ۲۷

خشاب: ۵

دقت: ۹۰

سرعت حرکت: ۶۵

نفوذ به زره پوش: ۰

 

برای اطلاع از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی فری فایر با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.