AD

راه های رفع مسدودیت در بازی پابجی موبایل

0 3,940

اگر شما در بازی خود از تقلب استفاده می کنید تا بازی خود را بهتر کنید ، اسلحه های خود را قوی تر کنید و امکانات بیشتری برای بهتر شدن بازی تان به مجموعه های خود اضافه کنید باید بدانید که احتمال مسدود شدن حساب کاربری شما وجود دارد. در این مطلب از رسانه بازی موبایل ایموجو ما می خواهیم رفع مسدودیت در بازی پابجی موبایل را به  شما آموزش دهیم.

نحوه رفع مسدودیت در بازی PUBG  موبایل

بازی پابجی موبایل یکی از پر طرفدارترین بازی های بتل رویال می باشد. شما در این بازی به همراه ۹۹ نفر دیگر به یک جزیره فرستاده می شوید و شما باید سعی کنید آخرین زنده این جزیره باشید. ساز و کار های پیچیده ای در این بازی وجود دارد اما زمانی که شما یک هکر یا متقلب نباشید ممکن است پیام مسدودیت در بازی PUBG  موبایل شما را متعجب و گیچ کند. بنابراین، چه کاری باید برای رفع مسدودیت در بازی PUBG  موبایل انجام دهید؟

در این پست مواردی است که باید درباره پیام مسدودیت پابجی موبایل بدانید و با استفاده از این موارد رفع مسدودیت در بازی پابجی mobile را انجام دهید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: چرا اسلحه M416 بهترین اسلحه AR پابجی موبایل است؟

پیام مسدودیت در بازی پابجی موبایل چیست؟

پیام مسدودیت به بازیکنان اطلاع می دهد که حساب آن ها به مدت 10 سال یا به مدتی محدود است و همچنین در این پیام دلیل مسدودیت اکانت به بازیکن ها گفته می شود. بیشتر  اوقات، دلیل این که اکانت بازیکنان PUBG Mobile مسدود می شود نقض قوانین این بازی می باشد، بیشتر این نقض قوانین مربوط به استفاده از هک های پابجی موبایل می باشد.

بازیکن های دیگر می توانند به دلایل زیادی از جمله تقلب یا تلاش برای دور زدن قوانین بازی، شما را گزارش کنند که  اگر این گزارش توسط بازی تایید شود شما باید به فکر رفع مسدودیت در بازی پابجی mobile باشید. وقتی حساب بازی شما توسط اشخاصی گزارش می شود، ناظران بازی این گزارش را دریافت کرده و آن را بررسی می کنند و در صورت تایید آن، حساب شما را مسدود کرده و برای شما پیام مسدودیت ارسال می کنند. پس اگر از هک استفاده می کنید باید محتاط عمل کنید تا شخص دیگری متوجه استفاده شما از هک نشود.

رفع مسدودیت در بازی PUBG  موبایل: دلیل دریافت پیام مسدودیت

همان طور که گفته شد، در صورت نقض قوانین بازی، شما مسدود می شوید و حساب خود را از دست می دهید. بنابر این، اقداماتی را که در این بازی ممنوع است و آنجام آن ها حساب شما را مسدود می سازد را در ادامه بررسی خواهیم کرد تا دچار این مسدودیت ها نشوید.

رفع مسدودیت در بازی پابجی موبایل: تقلب کردن (چیتینگ)

این مورد دلیل اصلی مسدود شدن افراد توسط ناظران بازی می باشد، وقتی یک گیمر از برنامه هایی مثل APK Mode  برای دریافت منابع نامحدود استفاده می کند، توسط ناظران بازی مسدود می شوید. خیلی از این برنامه ها رایگان می باشند اما شما را به دردسر های بزرگی می اندازند. بسیاری از بازیکن ها اغلب برای به دست آوردن UC، پوسته و قطعات نقره ی رایگان و چیز های دیگر از این برنامه ها استفاده می کنند.

به علاوه بسیاری از افراد متقلب از ابزار هک برای بدست آوردن مزایای ناعادلانه هنگام بازی برای برنده شدن استفاده می کنند. استفاده از این منجر به مسدودیت شما می شود و شما را مجبور می کند که برای رفع مسدودیت در بازی پابجی موبایل خود اقدام کنید. انواع مختلف تقلب در بازی پابجی موبایل وجود دارد.

 از جمله چهار گروه اصلی هک ها می توان به :

1:دیدن پشت دیوار ها و اجسام، نشانه گیری اتوماتیک، تقلب در نوع و سبک تیر اندازی

2: تقلب در سرعت بازی: سرعت حرکت، سرعت وسیله نقلیه و سرعت چتر نجات

3:غیر واقعی به نظر رسیدن بازی: پرش از ارتفاع و وسیله نقلیه پرنده

4: هم تیمی های بیشتر

رفع مسدودیت در بازی پابجی موبایل: تقلب کردن (چیتینگ)

رفع مسدودیت در بازی PUBG  موبایل : AFK

AFK  یا دور بودن از صفحه کلید دلیل دیگر مسدودیت در بازی پابجی موبایل است. بسیاری از بازیکنان اغلب پس از ورود به مسابقه AFK  هستند. بازیکنانی که AFK هستند باعث می شوند که هم تیم هایش بازی را ببازند. زیرا هم تیمی هایش مجبور می شوند که با یک یار کمتر بازی را ادامه دهند. این حالت اغلب در حالت های دوتایی و دسته ای رخ می دهد. اگر چه هم تیمی هایتان شما را گزارش نمی دهند، اما سیستم در هنگام مشاهده چندین بار AFK برای شما پیام مسدودیت ارسال می کنند.

رفع مسدودیت در بازی پابجی موبایل در این حالت به راحتی انجام می شود زیرا وقتی شما با اتصال به اینترنت کم سرعت یا پینگ بد بازی می کنید، ناظران بازی این مسدودیت شما را نادیده می گیرند. در این صورت شما برای مدت زمان کوتاهی توسط ناظران بازی از بازی خارج می شوید و دیگر نمی توانید وارد بازی شوید. اگر این اتفاق بار ها و بار ها تکرار شو، اکانت شما مدت زمان بیشتری مسدود خواهد شد.

رفع مسدودیت در بازی پابجی موبایل: Team killing (کشتن هم تیمی)

کشتن هم تیمی ها نیز در این بازی اشتباه جدی به حساب می آید. وقتی کسی بر علیه تیم خود بازی کند و بخواهد هم تیمی خود را بکشد، امتیاز شایستگی او کم می شود. هر بار که یک نفر از هم تیمی های خود را بکشید به طور خودکار 15 امتیاز از امتیاز شایستگی خود را از دست می دهید و مهم نیست که این اتفاق به صورت عمدی افتاده باشید یا غیر عمدی، اگر امتیاز شایستگی به صفر برسد، حساب شما به طور موقت مسدود می شود و رفع مسدودیت در بازی پابجی  Mobile فقط به صورت خودکار و به دست ناظران بازی و سیستم بازی انجام می گیرد. در طول مسدودیت، شما نمی توانید با بازیکنان دیگر هم تیمی بشوید.

رفع مسدودیت در بازی PUBG Mobile: Team killing (کشتن هم تیمی)

 به طور جدی، اگر هم تیمی که کشته اید از شما گزارش دهد، حساب شما مسدود می شود. برخلاف PUBG، بازیکنان پابجی موبایل نمی توانند با تیر اندازی هم تیمی های خود را بکشند. در عوض، هم تیمی شما می تواند شما را با نارنجک یا کوکتل مولوتف شما را بکشد.

رفع مسدودیت در بازی پابجی  موبایل: Other Issues  (سایر مسائل)

همچنین اگر بازیکنی از بازیکنان پابجی موبایل از کلمات نامناسب برای توهین به دیگر بازیکنان استفاده کند، با گزارش دیگر بازیکنان مسدود می شوند. بازیکنانی که به درستی بازی نکنند هم می توانند گزارش و مسدود شوند. دلایل بسیار دیگری هم وجود دارند که باعث مسدود شدن بازیکنان می شوند بنابراین باید به صورت عادلانه و منصفانه بازی کنید.

مراحل رفع مسدودیت در بازی PUBG  موبایل

رفع مسدودیت در بازی پابجی mobile فقط در صورت بی گناهی شما ممکن است.  برخی مواقع به اشتباه اکانت شما مسدود می شود، شما می توانید با تیم خدمات مشتری بازی تماس بگیرید و مشکل خود را ارسال کنید. برای ارسال ایمیل به تیم خدمات و پس گرفتن حساب قانونی خود، باید این مراحل را دنبال کنید.

1.برای نوشتن ایمیل به آدرس PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com  بروید و ایمیل خود را وارد کنید.

2.در ایمیل موضوع را شرح دهید و توضیح دهید که چرا به اشتباه مسدود شده اید.

مراحل رفع مسدودیت در بازی PUBG  موبایل

3.نام  و شناسه حساب خود را وارد کنید تا به آن ها اجازه دهید گزارش و گیم پلی را بررسی کنند.

پس از ارسال ایمیل برای رفع مسدودیت در بازی پابجی موبایل، باید منتظر جواب تیم خدماتی باشید. آنها مشکل شما را بررسی می کنند و به شما ایمیلی ارسال می کنند که به شما اعلام می کنند که مشکل شما حل شده است یا خیر. اگر هنگام انجام بازی از ابزار های هک استفاده کنید و تقلب کنید مسدودیت حساب شما برداشته نمی شود علاوه بر این، برنامه نیز شما را مسدود می کند. بنابراین شما باید یک حساب جدید ایجاد کنید و از ابتدا شروع به بازی و بالا بردن سطح  خود کنید. بنابراین سعی کنید که اکانت پابجی موبایل خود را به سادگی از دست ندهید.

برای درگی آموزش های بازی پابجی موبایل می توانید به بخش آموزش بازی مراجعه کنید و از بازی خود نهایت لذت را ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.