AD

اسلحه M416 بهترین اسلحه AR پابجی موبایل

0 748

یکی از علت‌های محبوبیت بازی پابجی موبایل در بین گیمرها، وجود تنوع در اسلحه‌های بازی است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند در نقشه بازی استراتژی‌های خود را اعمال کنند. در بین سلاح‌های بازی پابجی موبایل اسلحه M416 دیده می‌شود که به عنوان بهترین اسلحه کلاس AR است. علت‌های مختلفی برای برتری این سلاح نسبت به سلاح‌های دیگر وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

اگر بخواهید در نبردهای مختلف بازی پابجی موبایل شانس موفقیت خود را افزایش دهید بهتر است شناخت خود را نسبت به سلاح‌های بازی افزایش دهید. اسلحه‌های بازی پابجی موبایل هر کدام برای نبردهای دور و یا نزدیک مناسب است. اگر می‌خواهید در مورد اسلحه M416 بیشتر بدانید بهتر است تا پایان مقاله همراه مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

معرفی کلی اسلحه  M416 پابجی موبایل

اسلحه فوق به عنوان یکی از سلاح‌های پرطرفدار و محبوب بازیPUBG MOBILE است که در کلاس AR قرار می‌گیرد. این اسلحه برای نبردهای نزدیک بسیار مناسب است و بازیکنان می‌توانند از این سلاح برای نابودی دشمنان استفاده کنند. شدت آسیب این سلاح بر دشمنان حدود 41 است که می‌تواند بسیار رضایت بخش باشد.

سرعت گلوله اسلحه M416 بسیار مناسب بوده و 880 M/S است که به نسبت اسلحه Scar-L دارای سرعت بیشتری است. یکی از ویژگی‌های کلیدی این سلاح که باعث محبوبیت آن شده است کنترل آسان سلاح است. با توجه به این که ضخامت اسلحه مناسب است کاربران می‌توانند به راحتی این سلاح را برای نبردهای فاصله نزدیک استفاده کنند. اگر بخواهید در نبردهای نزدیک شرکت کنید بهتر است این اسلحه را انتخاب کنید.

همچنین بخوانید: استفاده حرفه ای از شاتگان ها در بازی pubg mobile

بررسی زاویه دید اسلحه  M416 در پابجی

کنترل آسان اسلحه فوق باعث شده است تا بسیاری از بازیکنان برای نبردهای نزدیک از این اسلحه محبوب استفاده کنند. بازیکنان باید توجه داشته باشند که برای نابودی دشمنان در نبردهای مختلف باید محیط بازی را در نظر داشته باشند. به عنوان نمونه برای محیط‌های بزرگ و فضای باز نمی‌توان از اسلحه M416 به خوبی محیط‌های بسته استفاده کرد. انتخاب سلاح مناسب با توجه به محیط بازی می‌تواند شانس موفقیت بازیکنان را افزایش دهد.

زاویه دید اسلحه M416 به نسبت سلاح‌های دیگر بسیار مناسب بوده و دارای دقت بالایی است. انعطاف پذیری این سلاح به گونه‌ای است که بازیکنان می‌توانند با توجه به استراتژی خود، شخصی سازی‌های مختلفی بر روی سلاح اعمال کنند. اگر بخواهید در نبردهای نزدیک از یه اسلحه مناسب استفاده کنید بهتر است اسلحه فوق را انتخاب کنی چرا که اسلحه M416 می‌تواند دشمنان را به راحتی از بازی خارج کند.

بررسی زاویه دید اسلحه  M416 در پابجی
بررسی زاویه دید اسلحه  M416 در پابجی

از سلاح M416 چه زمانی استفاده کنیم

همان‌طور که در بالا به آن اشاره کردیم اگر بخواهید در نبردهای نزدیک به موفقیت برسید می‌توانید از این سلاح کاربردی و قدرتمند استفاده کنید. علاوه بر نابودی دشمنان از فاصله نزدیک می‌توانید برای نبردهای هوایی با مسافت کوتاه نیز از این سلاح قدرتمند استفاده کنید. در واقع می‌توان بیان کرد که از اسلحه M416 می‌توانید برای نابودی دشمنان از فاصله نزدیک استفاده کنید.

اسلحه‌های دیگری نیز برای نبردهای دور وجود دارد که هر کدام برای نابودی دشمنان از فاصله دور مناسب است. اسلحه‌های Scar-L و M16a4 از جمله سلاح‌هایی است که برای نابودی دشمنان از فاصله زیاد مناسب است.

سخن پایانی درباره اسلحه M416

بازی پابجی موبایل دارای تنوع زیادی در سلاح است که این امر باعث افزایش هیجان بیشتر در بین بازیکنان می‌شود. بازیکنان می‌توانند از سلاح‌های متنوع در بازی برای نابودی دشمنان استفاده کنند. یکی از سلاح‌های بسیار قدرتمند در کلاس AR اسلحه M416 است که طرفداران زیادی دارد. این اسلحه به دلیل داشتن امکانات ویژه و قدرت کافی برای نبردهای نزدیک بسیار مناسب است و مورد توجه بسیاری از بازیکنان پابجی موبایل قرار دارد. بازیکنان حرفه‌ای این بازی می‌دانند که انتخاب یک سلاح مناسب با توجه به موقعیت نقشه بسیار اهمیت دارد.

اگر بخواهید شانس موفقیت خود را در بازی پابجی موبایل افزایش دهید و به نسبت رقبا پیروزی‌های قابل قبولی کسب کنید بهتر است به سلاح انتخابی خود دقت کنید. هر کدام از سلاح‌های بازی دارای ویژگی‌های مخصوص به خود است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند درنبردهای مختلف از آن استفاده کنند. اگر می‌خواهید شناخت خود را نسبت به اسلحه M416 افزایش دهید بهتر است مقاله بالا را به دقت مطالعه کنید. شناخت اسلحه فوق می‌تواند شما را در نبردهای  بازی یاری کند و شانس موفقیت‌تان را افزایش دهد. برای آموزش ترفندهای بازی پابجی موبایل می توانید به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

شما برای ما از اسلحه M416 بنویسید

اسلحه M416 را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست اسلحه M416 را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.