AD

کنترلر فیوژن پرو ایکس باکس ( Pro Xbox Fusion ) در حال ارتقا است!

Emojo.ir
0 132

کنترلر فوق‌‌العاده فیوژن پرو ایکس باکس  ( Pro Xbox Fusion )   به یک گیم‌پد مقرون به‌صرفه، با کیفیت بالا و ویژگی‌های حرفه‌ای تبدیل خواهد شد. کنترلر  PowerA Fusion یکی از محبوب‌ترین کنترلرهای این شرکت است که به‌زودی نوع Pro 3 Xbox آن به بازار عرضه خواهد شد.

این کنترلر یگ گیم پد سیمی است که با سیستم‌های Xbox Series X|S، Xbox One و Windows سازگاری دارد. کابل ارائه شده برای این گجت به‌اندازه 10 فوت درنظر گرفته شده است. همچنین، برای استفاده از آن هیچ نیازی به شارژ کردن یا جفت کردن آن ندارید، زیرا به‌گونه‌ای طراحی شده که برای استفاده از آن فقط باید آن را وصل کرده و بازی خود را انجام دهید.

این کنترلر با ویژگی‌های سطح حرفه‌ای ارائه می‌شود. این ویژگی‌ها برای بازیکنان رقابتی بسیار جذاب خواهد بود. برخی از این ویژگی‌ها شامل چهار دکمه قابل برنامه‌ریزی در عقب و میله‌های شست قابل تعویض هستند. اما در بین آنها، مهم‌ترین تفاوت بین 3 Pro و نسخه‌های قبلی آن این است که به جای پدال‌های جداشدنی، چهار دکمه قابل تعویض در عقب تعبیه شده‌اند.

همچنین بخوانید:آموزش قدم به قدم ریست ایکس باکس وان

از دیگر ویژگی‌های این کنترلر می‌توان به جک 3.5 میلی‌متری هدفون، دستگیره‌های دستی لاستیکی و کیف محافظ اشاره کرد. این ویژگی‌ها برای یک کنترلر 80 دلاری بسیار عالی هستند. مخصوصا آنکه کنترلرهای حرفه‌ای بی‌سیم با عملکرد مشابه می‌توانند به‌راحتی دو برابر Fusion Pro 3 قیمت داشته باشند.

درصورتی‌که برای خرید این کنترلر مشتاق هستید می‌توانید با مراجعه به وبسایت رسمی آمازون یا PowerA آن را پیش سفارش کنید. سفارشات شما در 28 آوریل ارسال خواهند شد. البته، باید بگوییم که Fusion Pro 3 تنها کنترلر جدید این شرکت نیست، شما می‌توانید برای تهیه Zelda، “Sworn Protector بی‌سیم Switch Pro هم پیش سفارش انجام دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.