AD

ریمستر بازی Desktop Dungeons هرج و مرج به‌پا کرده است!

0 136

بازی Desktop Dungeons کلاسیک به‌تازگی یک ریمستر مدرن دریافت کرده که هرج و مرج زیادی ایجاد کرده است. طی این ریمستر یک هدیه رایگان برای ارتقا راه‌اندازی این بازی درنظر گرفته شده که آن عامل اصلی ایجاد این هرج و مرج درنظر گرفته می‌شود.

Desktop Dungeons یک بازی هیجان‌انگیز ساخته شده در سال 2013 است. در 18 آوریل، توسعه‌دهنده این بازی به نام QCF ریمستر این بازی را با عنوان  Design Desktop Dungeons: Rewind راه‌اندازی کرد. این توسعه‌دهنده درمورد این ریمستر چنین می‌گوید که یک ریمستر مدرن از خزنده سیاه‌چال، با اندازه‌ای کوچک و تاکتیک بالا عرضه شده است. اما این توصیف کافی نیست چراکه Rewind نسخه اصلی این بازی را به‌طور کامل با گرافیک‌های سه بعدی جدید بازسازی می‌کند.

در هر صورت، Desktop Dungeons: Rewind به هر کسی که بازی اصلی را قبل از عرضه آن در 18 آوریل داشته باشد، به‌صورت رایگان اهدا می‌شود! در این جا است که گیمرها دچار سردرگمی می‌شوند. اما حقیقت ماجرا این است که برای ترویج راه‌اندازی Rewind، قرار بود که به محض عرضه نسخه جدید، بازی اصلی به‌صورت رایگان ارائه شود. اما تبلیغات مربوط به این جایزه چند ساعت قبل از عرضه Rewind به‌صورت زنده پخش شد. درنتیجه برخی از مردم به‌اشتباه تصور کردند که اگر نسخه اصلی را درست قبل از عرضه نسخه جدید تهیه کنند، می‌توانند هر دو نسخه را به‌صورت رایگان داشته باشند.

طی این هرج و مرج‌ها توسعه دهنده این بازی به‌سرعت بیانیه‌ای با چنین محتوایی منتشر کرد: “ما نمی‌دانیم چه اتفاقی می‌افتد!” درواقع، Desktop Dungeons اصلی قرار بود تنها پس از راه‌ا‌ندازی Rewind رایگان شود، اما تبلیغات مربوط به این هدیه به‌طور تصادفی زود پخش شد. و پس از آن، زمانی که Rewind راه‌اندازی شد، بسیاری از مردم نسخه‌های رایگان خود را دریافت نکردند، حتی آنهایی که نسخه اصلی را خریداری کرده و هزینه آن را پرداخت کرده‌اند.

توسعه‌دهندگان اعلام کرده‌اند که این بازی خیلی زود رایگان شد، و تاکید کرده‌اند که اگر نسخه اصلی را به‌صورت رایگان درخواست کنید یا اگر نسخه اصلی را بعد از امروز خریداری کنید، Rewind را به‌صورت رایگان دریافت نخواهید کرد. اما اگر نسخه اصلی را قبل از انتشار Rewind خریداری کرده باشید، ریمستر را به‌صورت رایگان دریافت می‌کنید، اما تا منتشر شدن این نسخه‌ها باید کمی صبور باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.