AD

دایناسورهای نئونی در آپدیت جدید Genshin Impact بازیکنان را پودر خواهند کرد!

دایناسورهای نئونی در آپدیت جدید Genshin Impact بازیکنان را پودر خواهند کرد!
0 139

آپدیت جدید Genshin Impact

در به‌روزرسانی بازی Genshin Impact یعنی نسخه 3.6 آن، منتظر دایناسورهای نئونی باشید! در این آپدیت جدید، دشمنان در برخی از سطح‌های Spiral Abyss dungeon  تغییر کرده‌اند، ترکیب جدید دشمنان به‌نام جانوران مقدس (Consecrated Beasts) شناخته می‌شوند که اسامی خاصی برای آنها انتخاب شده است، مانند دایناسورهای نئونی!

از زمان بازیابی طبقه 12 – 1 Spiral Abyss، نام این سیاه چال بسیار بد در رفته است! این سطح معمولا جزو طبقات کوتاه و آسان محسوب می‌شود، (به هر حال این موضوع برای بازیکنانی که در سطح بالا قرار دارند صدق می‌کند!)، اما در هر دو نیمه اول و دوم از آن، موج‌های متعددی از دشمنان تانکی وجود دارند، در آخر هر دو نیمه، جانور تقدیس شده نمایان می‌شوند که به‌دنبال کاراکتر شما هستند. در این زمان است که کار برای بازیکنان سخت می‌شود!

همچنین بخوانید:راهنمای دانلود و سیستم مورد نیاز بازی گنشین ایمپکت

در آپدیت جدید Genshin Impact این جانوران، اساسی‌ترین موجوداتی هستند که در سومرو یافت می‌شوند. درمقایسه با سایر موجودات، این جانوران به‌طرز وحشناک‌تری خطرناک و تهاجمی هستند. به‌طوریکه در این زمینه هر جانور دیگر در این بازی جلوی آنها کم می‌آورد! برای درک خطرناک بودن این جانوران درنظر داشته باشید که یک جانور مقدس می‌تواند بیشتر رئیسان جهان را بکشد. این جانوران، سریع‌تر احساس می‌کنند و مهم‌تر از آن، در طی بازی قابل تقویت هستند.

اگر بازیکنان زیادی می‌شناسید که با Spiral Abyss دست و پنجه نرم می‌کنند، توصیه می‌کنیم که در کنار هم تیم‌هایی را برای مقابله با طبقه 12-1 این بازی بسازید. علاوه‌بر آن، بازیکنان برای رد کردن این سطح از سیاه‌چال می‌توانند از قابلیت نه ستاره شدن کمک بگیرند. برای دریافت محافظت بیشتر، بهبودی سریع‌تر و دریافت عناصری مانند یخ زدن، می‌توانید رتبه 9 ستاره را در مسیر طی کردن شهر سطح از سیاه‌ چال به‌دست آورید. در این شرایط امید بیشتری برای پودر نشدن دربرابر دایناسورهای نئونی خواهید داشت!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.