AD

بازی‌های رایگان PlayStation Plus برای مارس 2024

بازی‌های رایگان PlayStation Plus برای مارس 2024
0 24

پلی‌استیشن از بازی‌های رایگان PlayStation Plus برای مارس 2024 رونمایی کرده است. اعضا معمولاً فقط سه بازی رایگان دریافت می‌کنند، اما مجموعه مارس 2024 شامل چهار بازی برای PS5 و PS4 است. مجموعه PlayStation Plus Essential شامل Sifu، Destiny 2: The Witch Queen، F1 2023  و Hello Neighbor 2 است.

F1 24 تاریخ عرضه تایید شده 31 مه 2024 را دارد، اما با F1 23 فرصت زیادی برای سبقت گرفتن از فصل قبلی موتور اسپرت‌های پرسرعت خواهید داشت. بازی‌های Codemasters F1 نمایش‌هایی از سرعت و مهارت دقیق بوده‌اند و با فصل‌های جدید در مود داستانی Braking Point، داستان‌های درام جذابی را نیز به نمایش می‌گذارند. F1 23 فهرستی جدید از 20 راننده واقعی و 10 تیم در سال گذشته و همچنین مود F2 به روز شده را اضافه کرد.

تا چه اندازه می‌خواهید از قاتلان خانواده خود انتقام بگیرید؟ Sifu این سوال را در حالی می‌پرسد که شما را در چکمه‌های یک استاد هنرهای رزمی قرار می‌دهد که به دنبال انتقام است، اما با یک پیچ و تاب جذاب . شکست حتی برای مصمم ترین جنگجویان اجتناب ناپذیر است، اما به لطف یک طلسم جادویی، می‌توانید با قربانی کردن بخشی از زندگی خود، مرگ را فریب دهید. انجام این کار به آرامی شما را به یک توپ شیشه‌ای تبدیل می‌کند زیرا با تجربه تر، اما شکننده تر می‌شوید و Sifu از این ایده استفاده می‌کند تا شما را در حالی که با مخالفان چالش برانگیزتری روبرو می‌شوید، در بازی نگه دارد.

Sloclap توسعه دهنده بازی Sifu مرتباً محتوای پس از راه‌اندازی را به آن اضافه می‌کند. شش dynamic Arena، 75 چالش جدید، و تعدادی اصلاح‌کننده اضافی به Sifu کمک کردند تا به سبکی جذاب شود.

Raven Brooks یک شهر کوچک دوست‌داشتنی است، اما یک مشکل مداوم با بچه‌های فضول که به طور مرموزی در Hello Neighbor 2  ناپدید می‌شوند، دارد. در این مکان چه می‌گذرد؟ این رازی است که شما کشف خواهید کرد، زیرا تاریک ترین اسرار همسایگان خود را بررسی می‌کنید و پرونده آقای پیترسون را حل می‌کنید.، شما مخفیانه به اطراف سرک می‌کشید، سرنخ‌هایی پیدا می‌کنید و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرید تا توسط مخالفانی که برای مخفی نگه داشتن اسرار خود تا حد زیادی تلاش می‌کنند، شناسایی نشوید.

قبل از اینکه Destiny 2: The Final Shape در ماه ژوئن عرضه شود، زمان آن رسیده است که یکی از الحاقیه‌های حماسه Light and Darkness  را مرور کنیم. Witch Queen یک مکان ترسناک جدید برای کاوش در قالب Savathun’s Throne World، لشکر دشمنان خطرناک جدید Hive که از قدرت نور استفاده می‌کنند و یک toybox پر از تجهیزات مرگبار عجیب و غریب برای آزمایش اضافه کرد. Destiny 2 برای اجرای این الحاقیه مورد نیاز است، اما می‌توان آن را بدون هزینه اضافی از فروشگاه پلی استیشن خریداری کرد. همچنین شاید تمایل به آشنایی با 5 تا از بهترین بازی های رایگان پلی استیشن 4 در سال 2023 باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.