AD

انتشار شبیه ساز بازی‌های پلی استیشن 1 در آیفون

انتشار شبیه ساز بازی‌های پلی استیشن 1 در آیفون
0 16

انتشار شبیه ساز بازی‌های پلی استیشن 1 در آیفون به شما این امکان را می‌دهد تا بازی‌های ps1 را در گوشی های آیفون اجرا کنید.

از زمانی که اپل به طور عمومی قوانین خود را در مورد شبیه سازی بازی در اپ استور تعدیل کرده است، تعداد زیادی شبیه ساز بازی‌های پلی استیشن 1 در آیفون موفق به این پلتفرم اضافه شده اند.

Gamma شبیه ساز بازی‌های پلی استیشن 1 در آیفون

پس از دلتا (Delta) که شبیه‌سازی است که می‌تواند طیف وسیعی از بازی‌های مربوط به سیستم‌های قدیمی‌تر را مدیریت کند، شبیه‌ساز موفق دیگری به نام گاما (Gamma) در این هفته معرفی شد.

گاما به طور خاص شبیه سازی پلی استیشن 1 را هدف قرار داده است، به این معنی که مجموعه کاملی از بازی های کلاسیک اکنون در آیفون شما قابل بازی هستند.

بازی های شبیه ساز بازی‌های پلی استیشن 1 در آیفون

بازی هایی مانند Final Fantasy VII، Resident Evil 2، Metal Gear Solid،Silent Hill  و بسیاری دیگر که در پلی استیشن محبوب بودند، همه آنها در مدل های اخیر آیفون با استفاده از Gamma به خوبی اجرا می شوند.

نصب برنامه شبیه ساز بازی‌های پلی استیشن 1 در آیفون

شما فقط می‌توانید نسخه‌های شبیه‌سازی شده بازی‌هایی را که قبلاً به طور رسمی مالک آن هستید، به صورت قانونی بازی کنید. بنابراین، برای تایتل هایی که این شرایط را دارند، فقط باید آنها را به یک فایل ROM تبدیل کنید. با متصل کردن آیفون خود به رایانه، پوشه ای از فایل های بازی را در فضای ذخیره سازی برنامه گاما قرار دهید کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از راهنمایی های ویدئویی در یوتیوب استفاده کنید. در زیر نمونه ای از این ویدئوهای آموزشی آورده شده است:

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.