AD

در پوکمون گو چگونه Poipole را به Naganadel تبدیل کنیم

چگونه در پوکمون گو Poipole را به Naganadel تبدیل کنیم؟
0 28

پوکمون گو Season of Wonders به زودی به پایان می‌رسد، اما نه قبل از اینکه سه پوکمون مرموز دیگر به عنوان بخشی از رویداد Ultra Space Wonders به بازی وارد شوند، از جمله شکل تکامل یافته  Poipole یعنی Naganadel.

مانند بسیاری از پوکمون‌های دیگر در Pokemon Go، روش تکامل Poipole کمی متفاوت است، بنابراین در اینجا خلاصه کاملی از نحوه تبدیل Poipole به Naganadel آورده شده است.

 

چگونه می توان در پوکمون گو Poipole را دریافت کرد؟

برخلاف بسیاری دیگر از Ultra Beasts در Pokemon Go،Poipole  فقط از طریق داستانSpecial Research  مربوط بهWorld of Wonders  قابل دستیابی است. با تکمیل کردن اولین مرحله از این questline، شانسی برای گرفتن Poipole به دست خواهید آورد. شما تا 1 ژوئن فرصت دارید  World of Wonders Special Researchرا به انجام برسانید.

اگر یک Wonder Ticket خریده اید، می توانید با تکمیل مجموعه سوم و آخرین مجموعه از تسک های Timed Research، دومین Poipole را نیز به مجموعه خود اضافه کنید.  Wonder Ticketsتا تاریخ 1 ژوئن از طریق فروشگا درون‌بازی با قیمت 10 دلار در دسترس است.

 

چگونه در پوکمون گو Poipole را به Naganadel تبدیل کنیم؟

شکل تکامل یافته Poipole یعنی Naganadel، به طور رسمی در Pokemon Go در تاریخ 23 می، در جریان رویداد Ultra Space Wonders به نمایش در آمد. برای به دست آوردن Naganadel،Poipole  را به عنوان  buddy Pokemon خود تنظیم کنید و 20 dragon-type Pokemon را بگیرید. هنگامی که آن شرط را برآورده کردید، می توانید با استفاده از 200 عدد Poipole Candy، Poipole را تکامل دهید.

 

رویداد Ultra Space Wonders در پوکمون گو

همانطور که گفته شد،Naganadel  به عنوان بخشی از رویداد Ultra Space Wonders Pokemon Go که تا 28 می ادامه خواهد داشت، برای اولین بار وارد این بازی می شود. علاوه بر Naganadel،Ultra Beasts Stakataka  و Blacephalon نیز در طول این رویداد برای بار اول حضور دارند. اولی در رید پنج ستاره ای در Eastern Hemisphere ظاهر می شود، در حالی که دومی فقط در Western Hemisphere در دسترس خواهد بود.

علاوه بر این، بازیکنان با برنده شدن در Ultra Beast Raid Battle، دو برابر حالت معمولی XP کسب می‌کنند. قسمت پایانی Special Research این فصل لایو خواهد بود و به شما فرصتی می‌دهد تا جوایز اضافی از جمله Poipole Candy بیشتری کسب کنید. Shiny Mareanie نیز برای اولین بار در دسترس خواهد بود. شما این شانس را خواهید داشت که با یکی از پوکمون های زیر در طبیعت روبرو شوید:

  • ایکانس (Ekans)
  • زوبات (Zubat)
  • تنتاکول (Tentacool)
  • کوفینگ (Koffing)
  • استانکی (Stunky)
  • کرواگونک (Croagunk)
  • ترابیش (Trubbish)
  • اسکرلپ (Skrelp)
  • دراتینی (Dratini)

Pokemon Go چند رویداد دیگر را پیش از پایان Season of Wonders در 1 ژوئن دارد. رویداد Catching Wonders از 14 می آغاز می‌شود و به بازیکنان فرصتی دیگر برای کسب یک Master Ball کمیاب می‌دهد و Bounsweet Community Day را در 19 می به دنبال خود دارد.  Pokemon Necrozmaافسانه ای نیز قرار است به زودی به عنوان بخشی از Pokemon Go Fest 2024 معرفی شود.

منبع: gamespot

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.