AD

اوت فیت‌ها و اسکین‌های جدید BGMI رویال پس A7 پابجی لو رفت

اوت فیت‌ها و اسکین‌های جدید BGMI رویال پس A7 پابجی لو رفت
0 14

PUBG Mobileاوت فیت‌ها و اسکین‌های جدید BGMI رویال پس A7 پابجی موبایل را وارد بازی نکرده است، اما لیست جوایز مربوط در حال حاضر افشا شده است. این سیستم جدید به بازیکنان برای هر قسمت از رویال پس دو برابر پاداش می‌دهد. این رویال پس جدید قرار است به دو بخش مختلف تقسیم شود، هر بخش برای باز کردن قفل  360 UC هزینه دارد.

 

اوت فیت‌ها و اسکین‌های جدید رویال پس A7 پابجی

اوت فیت‌های جدید رویال پس A7 پابجی

  • در رتبه اول RP مربوط به A7 Royale Pass بازیکن یک اوت فیت کلاس افسانه‌ای دریافت می‌کند.
  • رویال پس 10 یک اسکین اسلحه افسانه‌ای در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد و به احتمال زیاد اسلحه SCAR-L است. این اسکین تطابق بسیار خوبی با لباس RP100 خواهد داشت که بازیکنان بعداً در بازی دریافت خواهند کرد.
  • در Royale Pass 15، بازیکنان یک پایان هواپیما با تم Mechafusion دریافت می‌کنند، علاوه بر این یک ایموت حماسی نیز دریافت خواهند کرد و در رتبه 20RP، بازیکنان یک اسکین کوله پشتی زیبا به دست خواهند آورد. سطح 25 رویال پس نیز به هر بازیکنی که به رتبه 25 می‌رسد یک اسکین چتر نجات حماسی ارائه می‌دهد.
  • یک اوت فیت کلاس mythic در رتبه چهلم A7 Royale Pass موجود خواهد بود. این اوت فیت یکی از بهترین اوت فیت‌های موجود با تکسچرهای درخشان در بازی است.

اسکین ویژه قابل ارتقاء

  • بازیکنان در RP50 یک اسکین قابل ارتقاء برای مسلسل PP-19 Bizon دریافت خواهند کرد. بازیکنان می‌توانند آن را با یک big material و پنج mini-material به سطح 3 ارتقا دهند.
اسکین ویژه قابل ارتقاء رویال پس A7 پابجی
اسکین ویژه قابل ارتقاء رویال پس A7 پابجی

اسکین های رویال پس A7 پابجی

  • اسکین Levitron

در این رویال پاس جدید، اسکین جدیدی برای تجهیزات در راه است. نام این اسکین Levitron است. این اسکین ربات‌های مکانیکی است که در سفینه‌های فضایی بیگانه در حالت Mechafusion یافت می‌شود. اطلاعات به دست آمده در مورد این اسکین می‌گوید که اسکین لویترون با دو رنگ مختلف به بازی می‌آید.

اسکین Levitron رویال پس A7 پابجی

  • اسکین M24

اسکین تفنگ تک تیرانداز M24 در رتبه 90 رویال پاسC6S16 A7  موجود خواهد بود. این پوسته M24 یکی از بهترین پوسته‌های موجود با تکسچرهای درخشان در بازی است. یک یک پوسته legendary class خواهد بود.

اسکین M24 رویال پس A7 پابجی

  • قاب آواتار و ایموت ویژه

بازیکنانی که نسخه Royale Pass Plus را خریداری خواهند کرد، یک قاب آواتار ویژه و ایموت سطح حماسی (epic level) نیز دریافت خواهند کرد. این ایموت و فریم منحصر به فرد خواهند بود و بازیکنانی که این آیتم‌ها را به دست می‌آورند متمایز به نظر می‌رسند.

قاب آواتار و ایموت ویژه رویال پس A7 پابجی

  • اوت فیت ها

در Royale Pass 100، بازیکنان یک اوت فیت اسطوره‌ای دریافت خواهند کرد. این اوت فیت جدید در نوع خود بی نظیر خواهد بود. برای اولین بار، بازیکنان با این اوت فیت یک ایموت مخصوص spawn island دریافت می‌کنند. این اوت فیت جدید یکی از بهترین اوت فیت‌های RP 100 در میان تمام رویال پس‌های سری A فصل 7 Cycle است.

اوت فیت های رویال پس A7 پابجی

علاوه بر جوایز برای کسانی که C6S16 A7 Royale Pass را خریداری کنند، برای کسانی که این خرید را انجام ندهند نیز جوایز معمولی وجود خواهد داشت. این جوایز شامل سیلور، کوپن، ایموت رایگان، اوت فیت، و پوسته اسلحه و موارد دیگر است. بازیکنان باید این کار را با بالا بردن رتبه در Royale Pass با امتیاز RP انجام دهند که می‌توان با انجام ماموریت‌های هفتگی RP به امتیاز دست یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.