AD

مود Palworld Arena را که شبیه PvP است اضافه می کند

مود Palworld Arena را که شبیه PvP است اضافه می کند
0 19

بازی Palworld (بازی پوکمون با اسلحه) یکی از بزرگترین داستان های موفقیت آمیز سال 2024 بوده است و به نظر می رسد این بازی امسال رشد چشمگیری داشته باشد. به عنوان بخشی از شو کیس Triple-i Initiative، توسعه دهنده این بازی یعنی Pocketpair ،Palworld Arena  را معرفی کرد.

بر اساس تریلر کوتاهی، به نظر می‌رسد گروه‌هایی از بازیکنان وارد یک arena می‌شوند و همراه با پال‌های خود مبارزه می‌کنند. این کلیپ کوتاه چیز زیادی را نشان نمی دهد، بنابراین باید دید که Arena دقیقا از چه چیزی تشکیل شده است و آیا واقعاً یک حالت رقابتی است یا خیر. همچنین شاید تمایل به آشنایی با نحوه پیدا کردن پال Surfent Terra آشنا شوید.

تاریخ انتشار مود Palworld Arena

Pocketpair گفته است که این PvP را مدت زمان زیادی بوده که برای این بازی در نظر گرفته است. این استودیو گفت این PvP واقعاً دشوار است و سایر بازی‌ها در حال حاضر این کار را به خوبی انجام می‌دهند، بنابراین اگر می‌خواهد PvP را به Palworld اضافه کند، باید آن را به صورت خیلی جذاب و هیجان انگیز ارائه دهد. خب، به نظر می‌رسد که Pocketpair روش را پیدا کرده است و طرفداران، این مود را در اواخر سال جاری با عرضه Palworld Arena امتحان خواهند کرد.

کاهش بازیکنان بازی Palworld

تعداد بازیکنان Palworld از زمان عرضه گسترده این بازی در ژانویه به طرز چشمگیری کاهش یافته است، اما همچنان در Steam و احتمالاً در Xbox نیز بسیار محبوب است، زیرا این بازی به Xbox کمک کرد تا بزرگترین ماه خود را در ژانویه 2024 داشته باشد.

منبع: Gamespot

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.