AD

کاراکتر Kalista برای نبرد در League of Legends Wild Rift

کاراکتر Kalista در League of Legends Wild Rift
0 26

کاراکتر Kalista برای نبرد در League of Legends Wild Rift در جدیدترین بروز رسانی برای نبرد به فهرست اضافه می کند. طرفداران این بازی می‌توانند از بازی در نقش کاراکتر Kalista بد و شوم در پچ 1.5 و در تاریخ 11 آوریل لذت ببرند. همچنین شاید تمایل به آشنایی با Hwei یکی دیگر از قهرمانان League of Legends داشته باشید.

کاراکتر Kalista که از پادشاهی ویران شده Camavor آمده است، با Viego خویشاوندی دارد و زمانی به عنوان ژنرال زیر نظر او خدمت می‌کرده است. با این حال، پس از یک سری اتفاقات ناگوار و تلاش جنون آمیز ویگو برای احیای عشق از دست رفته اش، مورد خیانت قرار گرفت و اعدام شد. طبیعتاً او مرده نمیماند و به عنوان یک مرده انتقام‌جو در زمین پرسه می‌زند. کاراکتر Kalista در League of Legends Wild Rift از مهارت‌های عجیب اما مفید خود بیشتر برای ایجاد درد بر دشمنان خوداستفاده می‌کند.

ممکن است کاراکتر Kalista در League of Legends Wild Rift بزرگترین نام در این مجموعه از نوت پچ باشد، اما این تمام چیزی نیست که در Wild Rift وجود دارد. به روز رسانی 1.5 فصل رقابتی جدیدی را معرفی می کند، فصل 13 را رتبه بندی می‌کند و همچنین شاهد معرفی یک Wild Pass جدید با اسکین انحصاری برای قهرمان Fizz است. در همین حال، رویداد Kalista’s Odyssey، بازیکنان جدید را از طریق مجموعه‌ای از کمیک‌های روایی قابل بازگشایی با شخصیت کالیستا آشنا می‌کند و جزئیات رویدادهایی را که منجر به مرگ او و ارتباط او با جزایر سایه‌ها (Shadow Isles) شده‌اند را به نمایش می‌گذارد.

منبع: Pocketgamer

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.