AD

قهرمان جدید بازی League of Legends شبیه به یکی از قهرمانان Dota 2 است

قهرمان جدید بازی League of Legends شبیه به یکی از قهرمانان Dota 2 است
0 309

قهرمان جدید بازی League of Legends (لیگ افسانه‌ها)، یک جادوگر انسانی به نام Hwei است که برای بازی در خط وسط (mid-lane) طراحی شده است و دارای 10 طلسم مختلف است. اگر شما از طرفداران Dota 2 هستید در این بازی نیز Invoker جادوگری که قدمت آن به Warcraft 3 Mod Defense of the Ancients برمی گردد اساساً همین کار را انجام می‌دهد.

با معرفی Hwei و توانایی‌های او، برخی از توسعه دهندگانی که روی قهرمان جدید کار کرده‌اند، گفتند که از وجود کاراکتر Invoker  آگاه هستند، اما Hwei هرگز برای نسخه LoL از روی این شخصیت طراحی نشده است. طراح مایلز شالهولم (Myles Shalholm) اشاره کرد که نسخه اولیه Hwei در واقع شما را وادار می‌کند رنگی از رنگ‌ها (که به عنوان یک نقاش جادوگر با فرهنگ او گره خورده است) و شکل طلسم کردن را انتخاب کنید. این بخش منحصر به فرد از پیشینه کاراکتر بیشتر شبیه  Invokerاست، اما طراحی نهایی از این ایده فاصله گرفته است.همچنین شاید بخواهید در مورد سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز League of Legends اطلاعات بیشتری بدانید.

واضح است که شباهت‌هایی بین Hwei و Invoker وجود دارد، به خصوص با تعداد زیاد طلسم‌هایی که می‌توانند انجام دهند، اما Hwei  به دلیل نحوه عملکرد طلسم‌هایش، کاملاً متفاوت از همتای خود در Dota 2 بازی می‌کند. در حالی که Invoker فقط به mana pool و جابه‌جایی سریع بین طلسم‌هایش محدود می‌شود، Hwei  دارای 9 مهارت پایه است که به سه دسته تقسیم می‌شوند که به طور ضعیفی با کاری که جادوها انجام می‌دهند مرتبط هستند.

به عنوان مثال گروه طلسم Disaster او را در نظر بگیرید. درهر سه مورد تمرکز اصلی آسیب روی damage است اما با اثرات کمی متفاوت. یکی به سادگی در یک AOE منفجر می‌شود، دیگری آسیب بیشتری به دشمنان بی حرکت یا تک وارد می‌کند و سومی مسیری از گدازه ایجاد می‌کند که دشمنان را کند می‌کند. از آنجایی که همه آنها در حالت cooldown (زمان لازم برای بازنشانی یک جادو، طلسم یا عمل قبل از استفاده مجدد) مشترک هستند، شما باید بهترین را برای موقعیت انتخاب کنید.

خوشبختانه به نظر می‌رسد که جابجایی بین این مجموعه طلسم‌ها بسیار ساده باشد: برای ارسال یک طلسم disaster، دکمه Q  و سپس Q، W  یا E را فشار دهید تا طلسم مد نظر را انتخاب کنید. اولین مورد برای طلسم هایserenity  انتخاب W است، سپس QWE  دوباره طلسم‌های فردی را فعال می‌کند و غیره.

در مقایسه با سایر قهرمانان بازی‌های اخیر، Hwei  مطمئناً کاراکتر پیچیده تری است و به نظر می‌رسد مدتی طول بکشد تا بازیکنان در استفاده از آن به مهارت برسند. بازیکنان واقعا سطح بالا به لطف تنوع طلسم‌های او می‌توانند کارهای شگفت‌انگیز با این کاراکترانجام دهند، اما بازیکنان سطح پایین‌تر تا متوسط برای استفاده موثر باید تلاش کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.