AD

بازی Palworld: از کجا می توان پال Surfent Terra را پیدا کرد؟

بازی Palworld: از کجا می توان Surfent Terra را پیدا کرد؟
0 32

چگونه می توان پال Surfent Terra را بازی Palworld از جزایر و مکان های مختلف در سراسر نقشه پیدا کرد؟ همچنین شاید بخواهی بدانید کجا می توان پال Orserk را پیدا کرد؟

همانطور که دورترین گوشه‌های جزایر پالپاگوس (Palpagos) را در Palworld کاوش می‌کنید، با موجودات مختلفی در اشکال و اندازه های مختلف روبرو خواهید شد. این موجودات به نام Pal شناخته می شوند و در نقاط مختلف در سراسر نقشه یافت می‌شوند و برخی از آنها را فقط در شب می‌توان یافت. Palها مهارت‌های مختلفی دارند که می‌توانند در پایگاه و در نبرد به شما کمک کنند.

یکی از این پال‌ها Surfent Terra است که نمی‌توان بلافاصله آن را پیدا کرد. باید خیلی دور سفر کنید تا یکی را پیدا کنید و احتمالاً آن را بگیرید. در اینجا به مواردی که باید در مورد Surfent Terra بدانید و چگونه آنها را در Palworld پیدا کنید، اشاره شده است.

چگونه پال Surfent Terra را به دست بیاوریم؟

Surfent Terra زیرگونه Surfent است، بنابراین این دو بسیار شبیه هستند. با این حال،Surfent Terra  به جایWater Pal بودن، یکGround Pal  است. آنها را در بیابان شمال شرقی، معمولاً در امتداد نیمه شمالی بیابان خواهید یافت.

مطمئن شوید که وسایل مناسب را برای مقابله با گرما به همراه دارید، زیرا بیابان فوق العاده گرم است.

Surfent Terra می‌تواند در طول روز از میان شن‌ها بلغزد و در شب خود را جمع کند و حلقه بزند. این پال در شب فعال نیست، بنابراین شما شانس بیشتری برای غافلگیر کردن آنها در شب خواهید داشت.

گرفتن Surfent Terra به دلیل سطح آن کمی دشوارتر خواهد بود، بنابراین شما برای گرفتن آنها Giga Sphereها یا موارد بهتر از اینها را بیاورید. وقتی این کار را انجام دادید، یک پال جدید خواهید داشت که می‌تواند به شما در مورد Gathering کمک کند.

اگر زین مناسبی درست کنید می‌توانید از این پال برای سواری استفاده کرد؛ زین آکوادون ترا (Aquadon Terra Saddle) را می‌توان در سطح 24 باز کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.