AD

بازی Palworld: کجا می توان پال Orserk را پیدا کرد؟

بازیPalworld : کجا می توان پال Orserk را پیدا کرد؟
0 440

در بازی Palworld، پال‌های قوی و مفید زیادی وجود دارد که می توانید آنها را جمع آوری کنید. یکی از این پال‌ها، پال Orserk نام دارد که فقط در یک مکان روی نقشه یافت می‌شود. گرفتن این پال‌ها سخت است و شریک یکی از باس‌های برج هستند. همچنین شاید تمایل به آشنایی با نحوه بدست آوردن امتیازات Ancient Technology را داشته باشید.

بسیاری از این Palها را می‌توان با گشت زنی طولانی در سرزمین اصلی پیدا کرد، اما برخی دیگر از شما می‌خواهند تا به جاهای دور دست سفر کنید تا شانس پیدا کردن آنها را داشته باشید. در اینجا همه چیزهایی که برای پیدا کردن و گرفتن آنها باید بدانید، آورده شده است.

 

چگونه پال Orserk را پیدا کنیم؟

برای یافتن Orserk، باید به No. 3 Wildlife Sanctuary، در شمال شرقی صحرا بروید. این تنها مکانی است که Orserk را در آن پیدا خواهید کرد. این Sanctuary (پناهگاه) در 665,645 واقع شده است.

Orserk یک Dragon وElectric Pal است که آن را به حریفی سرسخت برای به تصرف درآوردن تبدیل می‌کند. این ویژگی به ویژه اگر قبلاً با باس برج در کوه Obsidian روبرو شده باشید، صادق است، زیرا Axel از Orserk به عنوان شریک خود استفاده می کند.

به Wildlife Sanctuary بروید و مراقب باشید. Orserk ممکن است فورا ظاهر نشود، بنابراین ممکن است لازم باشد مدتی در اطراف بچرخید تا یکی از آنها ظاهر شود. سپس، بهترین Pal Spheres خود را آماده کرده و برای حمله آماده شوید.

Orserk چندین مزیت دارد؛Partner Skill  آنها باعث می شود که Water Pal ها در هنگام شکست آیتم های بیشتری را رها کنند. آنها همچنین می توانند با کمک به کارهای دستی، حمل و نقل و تولید برق به پایگاه شما کمک کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.