AD

تاریخ انتشار بازی Blood Strike اعلام شد

تاریخ انتشار بازی Blood Strike اعلام شد
0 147

بازی Blood Strike، بازی تیراندازی بتل رویال NetEase، شروع فصل 3 و تاریخ پیشنهادی برای انتشار جهانی را اعلام کرده است. به گفته توسعه‌دهنده، این FPS قبلاً در برخی مناطق منتشر شده است، اما در 24 مارس به بازار عرضه خواهد شد.

فصل 3 آخرین Striker (کاراکتر بازی) را به Blood Strike معرفی می‌کند. شما می‌توانید در نقش رهبر باند خوش‌پوش به نام Volt که دارای اسکلت بیرونی سایبرنتیک و توانایی دستکاری جریان‌های الکترومغناطیسی، آسیب رساندن به دشمنان و دستگاه‌های خاص است، بازی کنید. فصل 3 همچنین برخی از موارد اضافه شده با موضوع Lunar New Year مانند ارتقاء Dragon Ultra Stash و افزونه Dragon’s Breath برای سلاح Origin-12 را ارائه خواهد کرد.

Volt تنها یکی از کاراکترهای شگفت‌آور شیک در این بازی با ترکیبی از تیراندازی نظامی مدرن و سایبرپانک است. Blood Strike دارای مکانیک‌های بسیار متنوعی مانند پارکور، زیپ لاین، گلایدر، چتر نجات، دیوار رانینگ و موارد دیگر است تا ناوبری نقشه عظیم خود را بهبود بخشد. همچنین شاید تمایل به آشنایی با مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 داشته باشید.

بازی Blood Strike
بازی Blood Strike

شما می توانید به صورت تیمی یا انفرادی بازی کنید، با مکانیزم‌هایی مانند resurrection به شما این امکان داده می‌شود حتی در صورت شکست خوردن به بازی بازگردید. در مجموع، بازی Blood Strike یک ورود جدید و جالب در دنیای بتل رویال است که در چند سال گذشته به سرعت در دسته بازی های موبایلی محبوب قرار گرفته‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.