AD

Kingdom The Blood یک RPG اکشن همراه با زامبی در قرن شانزدهم

Kingdom The Blood یک RPG اکشن همراه با زامبی در قرن شانزدهم
0 129

YJM Games اعلام کرده است که اکنون می‌توانید برای بازی موبایل و رایانه شخصی Kingdom The Blood پیش ثبت نام کنید. پیش ثبت نام این بازی از طریق اپ استور، گوگل پلی، وان استور و گلکسی استور در دسترس است. همچنین می توانید بازی را به لیست علاقه مندی های Steam خود اضافه کنید. همچنین شاید تمایل به آشنایی با بهترین بازی های RPG سال 2023 داشته باشید.

Kingdom: The Blood یک بازی RPG اکشن بر اساس سریال موفق نتفلیکس یعنیKingdom  است. شما در نبردهای شدید علیه زامبی ها شرکت خواهید کرد. انبوهی از زامبی ها و باس های چالش برانگیز را در حالی که مهارت های خود را تقویت می کنید، از بین ببرید. Kingdom: The Blood به شما این امکان را می دهد که با ترکیب مهارت های مختلف، دنباله های اکشن استراتژیک ایجاد کنید.

play-sharp-fill
این تایتل PvP، به شما این امکان را می‌دهد که در کنار یا علیه سایر بازیکنان بجنگید و در حال کاوش در کشور کره قرن شانزدهمی باشید که به زیبایی رندر شده است. علاوه بر باز کردن بازی برای پیش‌ثبت‌نام، تست آزمایشی بازی برای Google Play و Steam هم اکنون تا 12 فوریه ادامه دارد. برای پیوستن به آزمون می توانید بازی را هم اکنون بر روی هر دو پلتفرم دانلود کنید.

این آخرین آزمایش قبل از انتشار رسمی بازی خواهد بود. سازندگان بازی YJM Games و Action Square از بازخورد جمع‌آوری شده در این آزمایش نهایی برای بهبود بازی قبل از انتشار رسمی استفاده خواهند کرد. توسعه دهندگان قبلاً از بازخورد آزمایش های قبلی برای بهبود تجربه بازی استفاده کرده اند. هدف توسعه دهندگان ارائه UI و UX نهایی چند پلتفرمی برای بازیکنان رایانه های شخصی و موبایلی است.

سازنده این بازی همچنین ویدیوهای جدیدی را در صفحه جدیدKingdom: The Blood  منتشر کرده است. این ویدیوهای جدید مبارزات تن به تن پویا در این بازی را نشان می‌دهند. شخصیت‌هایی را خواهید دید که شمشیرهای سنتی را در دست دارند و سیلی از زامبی‌ها را پایین می‌کشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.