AD

بازی Honkai Star Rail از 100 میلیون دانلود در سراسر جهان عبور کرد

بازی Honkai Star Rail از 100 میلیون دانلود در سراسر جهان عبور کرد
0 7

خبر هیجان انگیز برای همه طرفداران بازی Honkai Star Rail از 100 میلیون دانلود در سراسر جهان عبور کرده است و این اتفاق را جشن می‌گیرید. از زمان انتشار آن در 26 آوریل 2023، بازیکنان از سرتاسر جهان وارد دنیای پر اکشن Honkai: Star Rail شده‌اند. این بازی برای رایانه‌های شخصی، PS5، iOS و Android در دسترس است.

رسیدن به 100 میلیون دانلود Honkai: Star Rail تعجب آور نیست، زیرا این بازی در گیم پلی و ارائه داستان بسیار خوب بود و سازندگان نیز به بازخوردهای بازیکنان بسیار پاسخ می‌دهند. برای افزایش هیجان، با انتشار پچ جدید Honkai: Star Rail نسخه 2.0، سازندگان بازی که به خلاقیت خود معروف هستند، در 5 فوریه با نمایشی بی‌نظیر، طرفداران را شگفت زده کردند.

این نمایش متاثر از سرگرمی‌های پیشامدرن بود و شامل عناصری از برنامه‌های گفتگوی کلاسیک آمریکایی، مانند بخش‌های خبری سرگرم کننده، مصاحبه‌های جذاب، اجرای زنده موسیقی و تئاتر صحنه جذاب بود. این اشاره نوستالژیک به گذشته بر جذابیت Penacony، Planet of Festivities، سیاره جدید بازی تاکید کرد و بازیکنان را برای کشف هیجان زده کرد.

Honkai Star Rail همچنین در خارج از قلمرو دیجیتال موج ایجاد کرد، و در 4 فوریه، Las Vegas Sphere نمادین را در Venetian Resort تسخیر کرد.

Sphere که به‌خاطر موسیقی و سرگرمی‌های هیجان‌انگیزش معروف است، میزبان رویدادی انحصاری با حضور Honkai: Star Rail بود. طرفدارانی که در این رویداد شرکت کردند، کد بازخرید Honkai: Star Rail، VegasHSR، دریافت کردند که جوایز هیجان انگیز درون بازی را باز می‌کند. حتی کسانی که نمی‌توانستند حضوری در آن شرکت کنند، می‌توانستند با استفاده از هشتگ‌هایی مانند  #VegasHSR، #DiveIntoDreams، و #HonkaiStarRail با دیگر طرفداران ارتباط برقرار کنند و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.

با انتشار Honkai: Star Rail نسخه 2.0 و معرفی سیاره پر جنب و جوش Penacony، هیجان پیرامون تجربه این بازی همه جانبه افزایش می یابد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.