AD

مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 کدامند؟

4 2,853

از آن‌جایی که تعداد مادهای ارائه شده برای این بازی بسیار زیاد است، ما در این مقاله که با عنوان «مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 کدامند؟» برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم، به معرفی بهترین و موثرترین مادها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

معرفی بازی سایبرپانک 2077

بازی سایبرپانک 2077 محصول شرکت CD Project در سال 2020 برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس 1 منتشر شد. سپس در سال 2022 برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس نیز ارائه شد تا بتواند طیف وسیع‌تری از گیمرها را راضی نگاه دارد. این بازی، همان‌طور که در عنوان آن نیز مشخص است در فضایی در آینده انجام می‌شود. یعنی در سال 2077 و با پدیده‌هایی مربوط به آن زمان جریان می‌یابد. بازی در سبک اکشن و در نقش اول شخص فردی مزدور به نام V که می‌تواند ابتدای نام «وینسنت» به عنوان مرد و یا «والری» به عنوان زن باشد.

چرا مادهای بازی سایبرپانک ارائه شده و لزوم استفاده از آن‌ها در چیست؟

برای پاسخ به این سوال لازم است شما حداقل یک بار نسخه‌ی اصلی این بازی را امتحان کرده باشید. بازی ارائه شده در سال 2020 دارای نقاط ضعف و باگ‌های بسیاری بود که منجر به شکایت بسیاری از کاربران و گیمرها شد. این موارد موجب شد تا برخی از کاربران برای رفع مشکلات موجود و لذت‌بخش شدن بازی به تولید مادهایی بپردازند که عیوب و باگ‌های فضای بازی را کاهش می‌داد. علاوه بر آن برخی دیگر تنها جنبه‌ی سرگرمی داشته و ممکن است برای حل مشکل خاصی ارائه نشده باشند.

انتخاب هر یک از مادهای بازی سایبرپانک 2077 می‌تواند کاملا شخصی و سلیقه‌ای باشد. برای مثال برخی از افراد به ویژگی‌هایی اهمیت می‌دهند که برای افراد دیگر مهم نیست. بنابراین شما می‌توانید با شناخت هر ماد و کارایی آن، مادهای مناسب خود را انتخاب کرده و در بازی خود به اجرا درآورید. فراموش نکنید هدف این است که شما از فضای بازی خود بیشترین لذت را ببرید.

چگونه به مادهای بازی سایبرپانک 2077 دست پیدا کنیم؟

پیش از پرداختن به معرفی مادهای پرطرفدار بازی، باید بدانید که چگونه می‌توانید به آن‌ها دست یابید. تمامی مادهای بازی سایبرپانک در سایت NexusMods موجود است و شما می‌توانید با مراجعه به این سایت هر یک از آن‌ها را دانلود کرده و استفاده کنید.

برای فعال شدن هر ماد، از نصب بودن بازی سایبرپانک 2077 روی کامپیوتر خود اطمینان حاصل کنید. با توجه به این که برای هر بازی چند بچ و آپدیت ارائه شده است، برای داشتن بهترین عملکرد توجه کنید که بازی شما به آخرین نسخه آپدیت شده باشد. علاوه بر آن مادهای مختلف ارائه شده نیز می‌توانند دارای نسخه‌ی آپدیت و بهینه شده باشند، که پیش از دانلود هر یک در انتخاب آن دقت فرمایید.

معرفی مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077

شناخت مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 به شما کمک می‌کند تا برای تجربه‌ی یک بازی مهیج و لذت‌بخش آماده شوید. در ادامه می‌توانید برخی از این مادها را شناخته و نصب کنید.

معرفی ماد TweakXLLifepath Bonuses and Gang-Corp Traits

با دانلود و نصب این ماد می‌توانید ویژگی‌های مختلف با دامنه‌ای از قدرت به گروه‌های گنگستری بازی بیفزایید. گروه‌های گنگستری موجود در بازی سایبرپانک 2077 می‌توانند بسیار شبیه به هم باشند. این مورد می‌تواند برای برخی از افراد آزار دهنده باشد. به همین جهت با استفاده از این ماد جذابیت بازی افزایش یافته و گویی گروه‌های گنگستری کاملا از نو متولد می‌شوند.

معرفی ماد ایجاد سکوت برای شخصیت اصلی بازی یا Silent Protagonist Male / Silent Protagonist Female

پیش‌تر بیان شد، بازی در نقش اول شخص و در قالب اکشن در سال 2077 جریان دارد. با توجه به جنسیتی که شما در ابتدای بازی برای شخصین اصلی انتخاب می‌کنید، می‌تواند مرد یا زن باشد. در برخی از قسمت‌های بازی، مونولوگی توسط این شخصیت ارائه می‌شود که تناسبی با جنسیت تعیین شده توسط شما ندارد و مربوط به جنسیت دیگر شخصیت است. این صحبت‌ها برای بسیاری از کاربران بازی گیج کننده است. به همین علت در این ماد به شخصیت V سکوت داده می‌شود تا بدون دیالوگ تنها به ایفای نقش خود بپردازد.

اگر شما هم صحبت‌های شخصیت V را دوست ندارید حتما این ماد را دانلود کرده و استفاده کنید.

معرفی ماد Cyberpunk: Edgerunners

این ماد برای علاقه‌مندان به انیمه‌ها ساخته شده است. اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید در بازی سایبرپانک رنگ و بوی انیمه وارد شود، می‌توانید این ماد را نصب کنید. با اجرای این ماد همه چیز در بازی به شکل انیمه در خواهد آمد از فضای کلی تا ویژگی‌های ظاهری شخصیت. در این ماد به جزییات کار نیز توجه شده است برای مثال یک ایستگاه رادیویی ایجاد می‌شود که آهنگ‌های انیمه‌ها از طریق آن قابل پخش خواهد بود.

استفاده از این ماد برای ایجاد تغییر در فضای بازی توصیه می‌شود و حتما از اجرای آن لذت خواهید برد.

معرفی ماد ایجاد تناسب میان سطح سلاح‌ها با سطح بازیکن

با توجه به این که با پیش رفتن بازی سطح بازیکن نیز افزایش می‌یابد، برخی از کاربران شکایت دارند که با گذشت زمان تعداد زیادی مهمات و تجهیزات بر سر شخصیت آوار می‌شود که حمل و نگهداری از آن‌ها در زمان و فضای ذخیره اختلال ایجاد می‌کند. برخی از آن‌ها نیز بدون استفاده و کاربرد خاصی هستند و وجود آن‌ها فقط موجب اشغال فضا می‌شود. به همین علت این ماد طراحی و ساخته شد.

شما می‌توانید با استفاده از این ماد علاوه بر تناسب سطح بازیکن با مهمات و تجهیزات مورد نیاز خود، از پاکسازی فضای ذخیره خود از تجهیزات غیرکاربردی بهره ببرید. این ماد کمک می‌کند تا فضای ذخیره‌ی شما از تجهیزات اضافی پاک شود و همواره فضای بهینه‌ای برای جمع‌آوری مهمات جدید و مفید باقی بماند. هچنین در هر لحظه از بازی به شما کمک می‌کند تا بهترین انتخاب در دسترس شما و متناسب با نیاز لحظه قرار گیرد.

معرفی ماد وسایل خانگی یا Better Housing Buffs

در صورتی که با شخصیت اصلی یعنی همان V ساعات متوالی را به گشت و گذار و پرسه زدن در شهر مشغول بوده‌اید، با ورود به خانه برای استراحت او، وسایل اندک توی ذوقتان می‌زند. در واقع برخی از کاربران ترجیح داده‌اند که هنگام ورود به خانه و استراحت وسایل و لوازم راحتی خانگی بیشتر در اختیار این شخصیت قرار بگیرد. این ماد، به افزایش وسایل خانگی منجر می‌شود. می‌توانید آن را نصب کرده و از تنوع بیشتر لوازم ارائه شده در خانه‌ی V لذت ببرید.

معرفی ماد ارائه‌ی اتومبیل‌های پرنده Let There Be Flight

در این ماد امکان پرواز با استفاده از اتومبیل‌های موجود در بازی فراهم می‌شود. با توجه به این که فضای بازی نمایی از آینده دارد، وجود چنین مواردی حس لذت و هیجان را به گیمر منتقل خواهد کرد. با دانلود و استفاده از این ماد پرطرفدار می‌توانید با اتومبیل‌های خود پرواز را تجربه کنید.

معرفی ماد پلیس بهبود یافته یا Enhanced Police

عملکرد پلیس در بازی سایبرپانک 2077 بسیار ضعیف است. به این صورت که اگر شما یک خلاف مرتکب شوید چه کوچک و چه بزرگ، پلیس به سرعت و با تهاجمی‌ترین حالت به مکان مورد نظر وارد می‌شود. این مورد با واقعیت تفاوت دارد و کاربران را آزار می‌دهد. در این ماد عملکرد پلیس بسیار بهبود یافته است. متناسب با نوع جرم شما ورود و تعداد پلیس متغیر می‌شود. برای مثال در صورت پایین بودن میزان جرم اول پلیس با پای پیاده و هر چه جرم بزرگ‌تر باشد با دوچرخه یا ماشین ورود خواهند کرد.

معرفی ماد تیراندازی از ماشین یا Vehicle Combat

در این ماد که در ادامه‌ی بهبود عملکرد پلیس در بازی سایبرپانک 2077 ارائه شده است، امکان فعالیت پلیس به صورت واقع‌گرایانه را ایجاد می‌کند. در بازی اصلی در صورت مرتکب شدن جرمی از طرف شما، خبر آن به سرعت و از ناکجاآباد به پلیس می‌رسید و پلیس وارد عمل می‌شد. در این ماد با برطرف کردن این مشکل تنها زمانی پلیس از وقوع یک جرم باخبر می‌شود که یا مستقیما شاهد آن باشد و یا کسی آن را ببیند و به مرکز پلیس خبر بدهد. همچنین امکان تیراندازی در ماشین برای پلیس‌ها در این ماد فعال شده است که به افزایش هیجان بازی کمک می‌کند.

معرفی ماد موتورسواری لذت‌بخش یا Bike Overhaul

در بازی سایبرپانک 2077، راندن وسایل نقلیه همچون موتور بسیار ضعیف و بدون هیجان است. با استفاده از این ماد می‌توانید هم در ظاهر و هم در نوع راندن موتورها سرعت و تنوع ایجاد کنید. موتورسواری لذت‌بخش با استفاده از این ماد امکان‌پذیر خواهد بود.

معرفی ماد سلاح نئونی یا Arasaka Cyberarms

سلاح‌های موجود در بازی سایبرپانک 2077 تنوع و کاربرد زیادی دارند اما همه‌ی آن‌ها به اندازه‌ی کافی بهینه نشده‌اند. با استفاده از این ماد که یکی از مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 محسوب می‌شود، دو تیغه‌ی نور در امتداد ساعد دست‌های شما ظاهر می‌شود که سلاحی زیبا و کارآمد خواهد بود. به علاوه امکان شخصی‌سازی سایر سلاح‌های موجود در بازی و افزودن نور نئونی به آن‌ها نیز با این ماد ممکن خواهد شد.

معرفی ماد پهبادهای کمکی یا Drone Companions

می‌دانید که بازی سایبرپانک یک بازی تک نفره است. شما می‌توانید با نصب این ماد که از مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 محسوب می‌شود، از پهبادهای کمکی در انجام مبارزات خود استفاده کنید. درست مانند واقعیت، امکان استفاده از پهبادهای بدون سرنشین در این بازی برای حمله موفق‌تر به دشمنان خود وجود دارد.

جمع‌بندی

در این مقاله ک با عنوان مادهای پرطرفدار بازی سایبرپانک 2077 برای شما عزیزان ارائه شد، به معرفی کوتاهی از بازی سایبرپانک 2077 پرداختیم و همچنین لزوم استفاده از مادهای موجود برای این بازی را بیان کردیم. با توجه به گستردگی تعداد مادهای ارائه شده برای این بازی، تلاش کردیم تا پرطرفدارترین مادها را در این مقاله ذکر کنیم. امیدواریم که با استفاده از این مادها بتوانید بازی لذت‌بخش و مفرحی را تجربه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. مروی می گوید

  سلام حالت مولتی پلیر در چه صورتی امکان پذیر خواهد بود؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر حالت مولتی پلیر داستان از حالت داستانی بازی جدا خواهد بود

 2. قربانی می گوید

  سلام وقت بخیر وقتی یه ماموریت زود تموم کردیم راهی هست بازی بره ماموریت بعدی یا باید خط داستانی طی بشه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام از طریق منوی بازی و گزینه‌ی «Skip Time» تاریخ را دست کاری کنید. اگر یک روز سریع جلو بروید، هرکسی که منتظر او هستید احتمالاً بلافاصله زنگ خواهد زد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.