AD

بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 ممکن است شامل کل کاراکترهای بازی اول نباشد

0 197

پس از ماه‌ها افشاگری و شایعه، کمپانی Ludosity  و استودیوی بازی سازی Fair Play Labs بالاخره تصمیم گرفتند فاش کنند که بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 نه تنها واقعی است، بلکه اواخر امسال منتشر خواهد شد. نکته برجسته تریلر رونمایی، دیدن یکسری شخصیت‌های جدید از جمله اسکوئیدوارد (Squidward)، جیمی نوترون (Jimmy Neutron)، دوناتلو (Donatello) و رافائل (Raphael) بود، اما ما همچنین شاهد بازگشت دسته‌ای از کهنه سربازان بودیم که با ظاهری ارتقا یافته به این بازی برگشته‌اند.

کاراکترهای-بازی-Nickelodeon-All-Star-Brawl-2

بازی Super Smash Bros Ultimate ایده بازگشت تک تک شخصیت‌ها برای بازی بزرگ بعدی را در دنباله‌های بازی مبارزه‌ای عادی سازی کرد، اما به نظر می‌رسد که ممکن است در All-Star Brawl 2 اینطور نباشد.  از دیگو رودریگز (Diego Rodriguez) مدیر استودیو، در مورد اینکه آیا کسی از بازی اول وجود دارد که برای دور دوم باز نمی‌گردد، سوال شد. پاسخ رودریگز به نظر می‌رسید که به این معناست که دست‌کم چند کاراکتر بازنخواهند گشت.

رودریگز گفت: این احتمالاً یکی از سخت‌ترین تصمیم‌هایی است که هنگام شروع طراحی بازی گرفته‌ایم. ما به آمار بازی اول توجه زیادی کردیم اینکه چه مواردی بیشتر درخواست شده است.

طرفداران قبلاً فهرستی از شخصیت‌هایی که در تریلر رونمایی یا اسکرین شات‌های پس از رویداد تهیه کرده‌اند و به ما ایده مناسبی از اینکه باید در انتظار چه کسانی باشیم، ارائه کرده‌اند. کهنه سربازان تایید نشده‌ای که در حال حاضر طرفداران انتظار بازگشت آنها را دارند شامل لئوناردو، لینکلن و Powered Toast Man هستند که همگی مراحل تایید شده بازی را دارند یا در تریلر نسخه بازسازی شده Wild Waterfall  دیده شده‌اند.

شاید بخوانید: طرفداران Nickelodeon All-Star Brawl از فهرست کاراکترهای اعلام شده راضی نیستند

برخی از کهنه سربازان هستند که تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر بازگشت ندارند از جمله هلگا (Helga)، سندی (Sandy)، تاف (Toph)، هیو (Hugh)، اوبلینا (Oblina) و شردر (Shredder) که در هیچ مرحله بازسازی نشان داده نشده‌اند و تاکنون در هیچ تبلیغاتی دیده نشده‌اند.

جدای از Oblina که در ابتدا محبوبیت زیادی نداشت، به نظر نمی‌رسد که هیچ یک از این شخصیت‌ها دلیلی برای حذف شدن داشته باشند، بنابراین تشخیص اینکه چه کسی ممکن است به بازی بازگردد کار آسانی نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.