AD

انتشار نسخه ایکس باکس سری X/S بازی فاینال فانتزی 14 در بهار سال 2024

0 111

Final Fantasy XIV سرانجام بهار آینده برای Xbox Series X/S عرضه می‌شود.

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس ایکس‌باکس، به نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida)، کارگردان فاینال فانتزی چهاردهم، روی صحنه پیوست تا این خبر را اعلام کند.

اسپنسر گفت:

حضور در اینجا با جنگجویان نور بسیار عالی است. از استقبال بسیار گرم شما متشکرم. انجمن ایکس‌باکس به بازی‌ها علاقه زیادی دارد و مانند بسیاری از بازیکنان در سراسر جهان، سری Final Fantasy یکی از مواردی است که عشق زیادی را از تیم Xbox دریافت می‌کند. ما بسیار خوشحالیم که امروز نسخه Xbox Final Fantasy XIV را با دوستم Yoshida-San معرفی می‌کنیم. ما به همراه تیم او بهترین تجربه آنلاین این بازی را برای طرفداران Xbox  در همه جا به ارمغان می‌آوریم و از طریق کراس پلی بازیکنان قدیمی و جدید به طور یکسان می‌توانند Final Fantasy XIV  را تجربه کنند.

 اسپنسر ادامه داد این یک لحظه مهم در رابطه ما با شما و تیم فاینال فانتزی است، زیرا ما به دنبال شراکت نزدیک‌تر با هم در آینده هستیم.

در حالی که این بازی برای هر دو کنسول Xbox Series X و Series S قابل بازی خواهد بود، یوشیدا بیان کرد که تنها نسخه Series X  از وضوح 4K پشتیبانی می‌کند. نسخه Xbox بازی Final Fantasy XIV در طول بهار 2024 انتظار می‌رود عرضه شود. قبل از انتشار نسخه 7.0 و در طول Patch 6.5X، یک نسخه بتا باز برای نسخه Xbox  برنامه‌ریزی شده است.

این بدان معناست که الحاقیه Dawntrail در زمان عرضه روی Xbox Series X/S قابل بازی خواهد بود. مانند سایر پلتفرم‌ها، Final Fantasy XIV  تنها به صورت دیجیتالی در ایکس باکس در دسترس خواهد بود. می‌توانید مستقیماً از Open Beta به نسخه کامل نیز بروید.

جدید ترین اخبار بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.